В університеті Гринченко засудили агресію до дітей

Керівники університету засудили небачене насильство з боку перевертнів у погонах

В університеті Гринченко засудили агресію до дітей

Ректор та  ректорат Київського університету ім. Бориса Гринченка засудили небачене насильство до студентів.

"У цей день небаченого насильства з боку перевертнів у погонах я не можу мовчати. Ми закликали до граничної толерантності і мирного волевиявлення, але ті, хто жорстоко розігнав абсолютно мирний майдан перешли межу і зрадили українському народові", - заявив ректор Київського університету ім. Гринченка, доктор філософських наук, професор, академік, Віктор Огнев'юк.

"Засуджуючи агресію проти безневинних студентів та інших громадян України вголос кажу: Я не боюся! Знаю що завтра будь-кого з нас можуть звільнити з роботи, скомпрометувати, посадити до в’язниці або знищити", - йдеться у заяві ректора університету ім. Гринченка.

"Заявляю, я не боюся, не бійтеся і ви, на всіх нас убивць та в’язниць не вистачить. Зі мною мої колеги і соратники, з нами студенти гринченківці, немає Європи без України, немає народу без свободи", - наголосив ректор університету, академік Віктор Огнев'юк.

Також, ректорат університету заявляє, що він підтримав прагнення студентів реалізувати їхнє конституційне право на мирне волевиявлення.

"Події ранку 30 листопада продемонстрували жахливий цинізм та жорстокість людей, уповноважених державою охороняти законні права громадян України", - заявили інші керівники університету.

Ректорат підтримав мирний спротив, засудив насильство проти дітей і заявив про готовність підтримати усіх студентів.

Освіта.ua
01.12.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PR
Ректор должен быть уволен,так же , как и Табачник. Один за то, что пропустил мимо ушей ситуацию, а второй за то, что нарушил образовательный процесс. Это раз. Два. Дети -до 16 лет, и некоторые категории - до 18. Вопрос. Каких детей били на майдане? Если бы мой сын был в отряде "Беркут", а какое-то "дитя" швыряло в него камнями за то, что он исполнял свой долг- Клянусь, я бы взорвала всех и все на этом майдане. Если мы хотим жить по-европейски, то давайте и жить по-европейски, а не решать все силой майдана .
Alla
все верно!Дети в 4 утра нормальные спят, под присмотром своих родителей!Ректор-молодец, преподавательский состав!Не слушайте никого, особенно провокаторов!Всем спасибо
ольга
Я как мать студента считаю что такие ректоры должны нести уголовную ответственность!Где был ректор в 4.00 утра его семья и главное его дети?
Наталия
Что делали "дети" в 4.00 утра на Майдане? Они в это время должны спать, если они дети.
radysh
U menia 2 voprosa.Pochemu studenty-deti a ne rektorat stoiali na maidane?Krome prav kakie obiazannosti sushestvuiut u gragdanina I ne vhodit li v eti obiazannosti uvagenie k zakonam .Izvinite,pishu latinizei tak kak nahogus v reise
Иван Иванов
Очень достойное заявление!Респект ректору!!!Молодец!!!Солидно!
Гость
Нагадуємо всім! На сайті євроінтеграція України http://vk.cc/21MSDg збираються підписи на народний імпічмент Януковичу. Розповсюджуйте це в Інтернеті. Максимальний репост!