«Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»

«Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький. Скорочені версії

Скорочені версії соціально-побутової повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія соціально-побутової повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст соціально-побутової повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту соціально-побутової повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
29.04.2021 «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»
29.04.2021 «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»
29.04.2021 «Кайдашева сім’я» Іван Нечуй-Левицький (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»

Освіта.ua
29.04.2021