Українська мова та література. Результати ЗНО 2020 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з української мови та літератури у 2020 році

Українська мова та література. Результати ЗНО 2020 року

 • Дата проведення – 30 червня 2020 року.
 • Дата оголошення результатів — 24 липня 2020 року.
 • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 369 562 особи.
 • Фактична явка на пункти тестування – 74,44 % від зареєстрованих.
 • Кількість завдань тесту — 58.
 • Максимальна кількість тестових балів – 104 бали.
 • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
 • Час, відведений на виконання тесту – 180 хвилин.
 • Пороговий бал «склав/не склав» – 22 бали.
 • Адаптивний поріг «склав/не склав» – 15 балів.
 • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» – 8,32% учасників.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з української мови та літератури 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 22 тестових бали або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2020 році, у шкалу 1-12 балів.

Таблиця переведення у шкалу 100-200 балів

Таблиця переведення у шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
24.07.2020

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Добрый день, подскажите пожалуйста, а сертификаты ЗНО 2020 оригиналы где их получают, или только нужно распечатать их в своем кабинете?
Маша
Как понять сдал или не сдал? У меня в кабинете этого нет. Как понять? Может кто-то подскажет, пожалуйста
Devi
Для Маша: Для этого есть пороговый балл. По украинскому он равен 22 тестовым баллам (из 104). Если ты набрала больше, то ты СДАЛА зно + тебе выдают результат по шкале 100-200. Если ты набрала меньше 22 тестовых баллов, то экзамен ты не сдала, и ты не можешь участвовать в вуз-овских конкурсах (не сможешь поступить)
Коментувати
Олена
А куди потрібно написати, щоб перевірили ще раз роботу? Бо в мене правильно зроблені 57 тестових завдань, а вони порахували що 41.
Олена
А куди потрібно написати, щоб перевірили ще раз роботу? Бо в мене правильно 57 тестових завдань, а вони написали, що 41.
Катерина
Може хтось знає, який хоч приблизно відсоток дітей виграє апеляцію? Хочу подати, але залякали, що перевірять ще гірше
Микс
Для Катерина: пишите не бойтесь
Коментувати
Лариса
Галино, подавайте апеляцію. До Вашого відома- роботу перевіряє три людини. Не можуть всі бути дебілами.
Галя
Радіти не можу бо дитина 11 років була відміннико. А зараз після ЗНО української мови та оцінки за твір у 9 балів (дитина гуманітарій і твори, це її життя)дитина замикається у собі. Перший крок у доросле життя устелено "перлами дурних вчителів" якщо поставлено 0 з граматики-це просто....господь таким суддя
...
Для Галя: подавайте апеляцію. Тут Вам нічим не допоможуть.
Виолетта
Удивительно, как у такой безграмотной мамы ребёнок - отличник
Коментувати
Галя
Де ви набрали цих дебілів котрі перевіряли твори? Твори взагалі не перевірялись, діти , які погано вчилися мають більші бали за твори як у школі. У відмінників- понаставляли оцінки просто так. Ганьба такому ЗНО, скрізь несправедливість і обман. А та сука, яка мою дитину оцінила на 9 балів (твір) щоб ніколи добра не мала і життя її було на 9 по 20 бальній шкалі. Паскуда. Інтересно як "воно" би написало твір, для мене така "особа " - це 0.
Надія!
Для Галя: Подавайте апеляцію
Віталій Янушак
Для Галя: та сама ситуація, відмінник, а твір оцінили на 9 балів з 20. Емоції переповнюють, просто нема слів
тупа гумореска)))
Радійте що отримали хоча б 9 балів, у мене твір відповідає темі, має більше 100 слів, а мені усі троє екзаменаторів поставили кругляк за кожен з восьми пунктів)
Коментувати
Тетяна
Поясніть будь ласка, чому в таблиці відсутній бал 175? А відразу після 174 іде 176? А це різниця в два бали. Це нечесно.
Аленка_
что такое адаптивний поріг? Кто-то знает?
Богдан
В мене 53 бали. Це 146 по 200-бал шкалі і 10 по 12-ти бальній. На особистій сторінку вказано ДПА- 7. Як таке може бути і що робити?
Влад
Для Богдан: 10 це зовсім не 146, де ти таку шкалу побачив?
Світлана
Оцінку за ДПА ставлять лише за завдання з мови, тому 7. А 53 - це загальний бал з мови і літератури.
Коментувати
Віталана
Почему значит за 2019 год порог 23 то у меня получается 171 балл,а в 2020 порог 22 но у меня 169 баллов???Я думала наоборот будет больше баллов))
Ольга
Для Віталана: така сама ситуація, за розрахунками 19 року, при умові, якщо за твір дадуть хоча б 10 балів, мало вийти 180, за твір дали 13, а вийшло 179, якесь дивне зменшення порогу, помилки перевіряла, кількість та сама.
Коментувати
Светлана
Укр.центр оценивания! От имени всех родителей! Вы УКРАЛИ баллы у абитуриентов 2020 г. по укрмове и лит.За 48 тестов в 2020 г. - 138 бал., а по 2019 г. - 143 бал, по 2018 г. - 141 балл. Подготовка к ЗНО сам на сам при карантине, что ж вы так их подвели!!!На вашей совести украденные баллы в этом непростом для всех коронавирусном 2020 году!
Наталія
Для Светлана: навіщо Вы дивитесь минулі роки? Пороговий визначається по балам інших дітей і кожного року він буде різний. Знайомих дитина здала на 187 - 191 бал. Хто вчився, той здав!
Светлана
Все учились, но по разному. Но занижать баллы несправедливо и унизительно. С учетом карантина баллы не должны были получиться меньшими, кто то вообще делал анализ баллов из комиссии? В худших условиях- худшие баллы, где логика?
Влад
Пороговий бал виставляється по балах всіх дітей, які приймали участь! І кожного року він різний, його не придумують!
Коментувати
WTF
Нахера вы эти таблицы распространяете? В личном кабинете все написано черным по белому сдал или не сдал, хернёй занимаетесь...
Мама Валентина
Укр.центр оценивания, что вы натворили??? Баллы занижены по укр.языку и литературе в этом карантинном году, по сравнению с 2019 г! Комиссия из 20 человек порешала судьбу около 200 000 детей. Кто теперь за это ответит? На 5-2 балла, в среднем, занизили! Дети самостоятельно готовились к ЗНО в условиях карантина, мало того, что скидки не сделали, так еще и занизили! Ганьба всем, кто имеет к этому отношение!!!
Дмитро
Для Мама Валентина: так сталось, бо поріг знизилина на 1 бал. Могли б і на більше знищиим, але тоді б ще нижчим був бал тих, хто краще склав.
Мама Валентина
Как раз те абитуриенты, которые очень хорошо сдали, начиная со 188 баллов, они и не пострадали, их баллы и так зашкаливают и они остались на уровне 2019 г.
...
Так вони і займуть бюджетні місця. Вам вже яка різниця?
Коментувати
Людмила
Добрый день. Как понять,что в 2019 году порог был выше и наш балл был 153,а по порогу 2020 наш балл 149? Почему порог ниже и балла тоже ниже? Как это считается?
Ivan
Для Людмила: в этом году тест был проще, из-за этого бал ниже.
Дмитро
Для Людмила: так сталось, бо поріг знизилина на 1 бал. Могли б і на більше знищиим, але тоді б ще нижчим був бал тих, хто краще склав.
Ольга
Жоден із зно не був легший порівняно з минулим роком, а навпаки. Шановні, чому ви не врахували те , що діти в цьому році не мали можливості нормально підготуватися до зно у зв’язку із карантином? Те саме і з пробним зно. Онлайн вони і так проходилися це і не один раз. Їм була важлива сама обстановка, а не походження тестів за компом.
Коментувати
Максим
Доброго дня,підскажіть будь ласка я перевірив роботу і мої 3 правильні відповіді не додали до всього результату) що мені робити?
Дядя Ваня
Для Максим: пишіть апеляцію
Коментувати
Татьяна
Подскажите пожалуста, как распечатать результаты зно 2020 с личного кабинета. Не могу понять
Viktoriia
Для Татьяна: Скористуйтеся опцією "Сформувати Інформаційну картку".
5555
Опції "Сформувати Інформаційну картку" не має
Коментувати