Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

Майбутні абітурієнти склали тест ЗНО з хімії, правильні відповіді на завдання тесту будуть оприлюднені у вівторок о 16.00. Офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після 18 червня

Завершено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії

Тестування з хімії відкрило основну сесію ЗНО-2013, яка цього року триватиме до 27 червня.

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам необхідно було розв’язати 60 тестових завдань, на що їм відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали.

За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти показник явки абітурієнтів на пункти тестування складає 90,6 % від загальної кількості зареєстрованих осіб на ЗНО з хімії.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту (арифметична сума балів за виконання всіх завдань), після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Зазначимо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з хімії.

У відповідності з календарним планом проведення ЗНО-2013, оголошення результатів тестувань має розпочатися починаючи з 18 червня. Про дату офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з хімії буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії будуть оприлюдненні УЦОЯО у вівторок 4 червня о 16.00 в розділі Відповіді на ЗНО.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату тестування з хімії, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою.

Як відомо, що цього тижня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з української мови і літератури, а також з іноземних мов. Про особливості тестів з цих навчальних предметів читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
У відповідях задачі переплутані 59 і 60
Антон
Вже 16.00. Де правильні відповіді з хімії. Щось УЦОЯО тягне!!
анастасия
ребята. в 49 задании, есть два варианта ответа. а что делать
Евгений
а 150 это нормально? я посчитал что написал на 150 примерно.
Наблюдатель
Смотря куда поступаешь. Мне, например, минимум 180 надо...
aladdin85
А куда 180 надо, если не секрет?
Коментувати
учасница
я погано написала ,як на мiй погляд складний тест був(
бла бла бла
если все хорошо написали химию, то баллы у всех будут намного ниже
Антон
Тест з хімії шара!! Якщо й такий буде з математики, то мені точно бюджет світить!!
вася
Чи правомірним є наказ ,що стосується роботи інструкторів на ЗНО "Про вихід вчителів на тестування,який врегульовується за рахунок їхньої відпустки".Вчителів-інструкторів не було про це зазделегідь повідомлено,а сьогодні поставлено перед фактом.І чи не справедливіше було б залучити до вступної кампанії працівників ВНЗ(за такі мізерні гроші)...
DR
Для вася: от дійсно, цікаво! В нашій країні лише ставлять перед фактом
Коментувати