Учасникам ЗНО радять дізнатися про адреси пунктів тестування

Фахівці регіональних центрів оцінювання якості освіти звертаються до учасників зовнішнього незалежного оцінювання з проханням завчасно перевірити маршрути доїзду до пунктів тестування

Учасникам ЗНО радять дізнатися про адреси пунктів тестування

Наступного тижня в Україні розпочинається проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Цього року в країні буде відкрито 4 730 пунктів тестування, переважна кількість яких розташована у навчальних закладах.

Фахівці регіональних центрів оцінювання якості освіти радять абітурієнтам заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів тестування з метою запобігання запізненням у день тестування.

Інформація про місце та час проходження зовнішнього оцінювання з кожного предмета вказані у запрошеннях-перепустках, які надіслані всім учасникам ЗНО. Ті абітурієнти, які з різних причин не отримали запрошення поштою, можуть роздрукувати його з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Зазначимо, що запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні також є одним з необхідних документів, за якими здійснюється допуск учасника ЗНО до пункту тестування.

Усі тестування будуть розпочинатися об 11 годині ранку. Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування буде припинятися за 10 хвилин до початку тестування – о 10.50.

Ознайомитися мережею пунктів тестування можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Відповідно до графіка проведення ЗНО у 2013 році, 3 червня відбудеться тестування з хімії, 5-6 червня буде проведено зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 червня – з іноземних мов. ЗНО триматиме до 27 червня і завершиться тестуванням зі світової літератури.

Освіта.ua
27.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
teoretuk
круто....