Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії, оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії було проведено у суботу 19 травня, участь у тестуванні взяли 87 435 абітурієнтів.

Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту, дорівнює 86. Після визначення результатів кожного учасника тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Нагадаємо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників ЗНО з географії у 2012 році.

Результати тестування з географії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з географії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з географії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання цьогорічних абітурієнтів. Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2012 році, наступними предметом тестування стане математика. Тестування з цього предмета відбудуться протягом двох сесій 21-22 травня. Про особливості проведення тестування з математики та інших предметів див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
20.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вова
Підскажіть будь-ласка,а якщо твір написаний,так не дуже пожна сказати,що погано,скільки за нього можуть дати балів???
Олена
Сергей Винница, потрібно розрізняти вимову та написання, а тоді висловлювати своє обурення. Цитую:"Звук [ґ] треба вимовляти в обох словах рядка А об..рунтувати, во..зальний"
Сергей Винница
Взагалі це питання показує як державні структури ставляться до своїх людей. Тобто хочуть кожного обдурити! І цьому є підтвердження у тестах ЗНО! Яскравий приклад був у 2010 або 2011, з Укр. мова Укр. літ., Питання було таке з двух пар прикладів виберіть дві пари де потрібно поставити букву "Ґ" (Ґ з хвостиком), і всі зробили помилку однаково. Адже перше слово було 100% написано з буквою Ґ а інше було слово "во_зал". Тобто по новим правилам слово "ВоҐзал" потрібно писати з буквою Ґ. Про цей новий законопроект не знав жоден українець! Навіть усі укр. канали СМІ про це не повідомили! Мабуть їм про це замовчування заплатили! Тепер зробимо висновки в нашій гарній країні є державні структури Освіти які роблять все що їм схочеться! P.S. "Реальные пацаны" : Ето мафия! Спрут!!!
Вадік
Для Сергей Винница: Яка різниця? тебе це сильно образило? Всеодно є рейтингова шкала! Розумні написали неправильно а ті що невчилися могли вгадати, які максимум не наберуть!
Ігарь
Для Сергей Винница: Почитай що таке рейтингова шкала!
Надя
Для Сергей Винница: да-да. я тоже проходила тест 2010 года, так вот этот "воҐзал" меня абсолютно в тупик завёл. что-то я нигде на ж/д станциях не видела надписи "воҐзал"
Коментувати
Тернопіль пише!)
Марія, є дані про валовий збір зернових?!!!!!!!! У завданні запитується не збір а площа посівів!!!!! от найдете тоді подасте апеляцію!
Сергей Винница
Для Тернопіль пише!): Питання все одно сформульоване неправильно адже вирощувати зернові культури на території в якій майже в 2 рази менше опадів і в 2 рази більша температура у період зростання зернових є економічно недоцільною! Адже крім сонця потрібна ще волога!!!
Тернопіль пише!)
Для Сергей Винница: Вологи для зернових багато не потрібно, а в Чернігівській області радіаційний фон вищий і ліси переважають над ріллям!
Коментувати
Львів
Люди підкажіть хто знає точно скільки людей минулого року здавали зно з географії
Сергей Винница
аналогычна помилка в цьому питаннi!!! Людина котра писала цей тест мабуть ні разу не була на території миколаївської обл.. А все сидить у брудному києві і вважає себе розумною!!!!
Артур
Для Сергей Винница: Я вобще-то живу в Крыму и отдаю себе отчет что есть в Николаевской области, а чего нету! но у меня ошибка в другом: перепутал Житомирскую с Черкасской. Почему не знаю!
Коментувати
Марія
Дуже шкода, що при публікації варіантів відповідей, не дані посилання на джерела інформації(підручник, атлас...). У учбовій літературі(та і в інтернет-джерелах) не можу знайти відповідь на питання про площі під зерновими по окремих областях України. У атласі для 9 класу "Катрографія"(2010 р.) є дані про валовий збір зернових, і в Черкаській області цей показник вищий, ніж в Миколаївській. Із-за цього нюансу абітурієнт втрачає 2 бали!
Артур
Для Марія: аналогычна помилка в цьому питаннi!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!