Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО 21-22 травня буде проведено ЗНО з математики
21-22 травня буде проведено ЗНО з математики

На початку тижня відбудуться дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики, для участі у тестуванні зареєстровано понад 200 тисяч абітурієнтів

21-22 травня буде проведено ЗНО з математики

Програма другого тижня проведення зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається тестуванням з математики. Зважаючи на велику кількість зареєстрованих учасників, ЗНО з математики проводитиметься протягом двох днів - 21 та 22 травня відповідно.

Кожна сесія ЗНО з математики буде розпочинатися об 11 годині ранку, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Абітурієнтам необхідно звернути увагу на дату проведення зовнішнього оцінювання та адресу пункту тестування, що вказані у запрошенні-перепустці для участі у ЗНО.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з математики мають розв’язати 32 тестових завдання. Завдання тесту поділені на три різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту дорівнює 52 тестовим балам.

Під час виконання завдань тесту зовнішнього оцінювання з математики буде заборонено використання будь-яких допоміжних матеріалів, в тому числі калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Учасники тестування зможуть скористатися таблицею значень тригонометричних функцій деяких кутів, що подана в тестовому зошиті.

Звертаємо увагу, що учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Будь-яке запізнення або наявність неповного переліку вищезазначених документів унеможливить допуск до пункту тестування. У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Враховуючи те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримання власного зошита із тестовими завданнями після завершення тестування, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть абітурієнтам можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями. Отримати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з математики у 2012 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Освіта.ua
19.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій Вінницький
http://sxz.mylivepage.com/wiki/2065/851 тут є розвязок найскладнішої задачі 32 із ЗНО 2012 з математики
Папа Андрей
Родители все будет нормально не волнуйтесь, работайте....
Богдан
можна користуватися лінійкою?
Для Богдан
Для Богдан: Нет
Коментувати
Ученик
Если мне математика для поступления не нужна, можно просто не прийти?
мама студентки
Для Ученик: Конечно можно.
Коментувати
Денис
А на ЗНО з математики чи з будь-якого іншого можна брати часи на руку ? Дякую, чекаю відповіді =))Pabidyna@ukr.net
Бодя
Для Денис: Для Денис: Годинник можна, але без калькулятора!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!