Після завершення тесту учасники ЗНО можуть отримати свій тестовий зошит

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році передбачає можливість отримання зошиту із тестовими завданнями для використання у власних цілях

Після завершення тесту учасники ЗНО можуть отримати свій тестовий зошит

Зовнішнє незалежне оцінювання входить до найактивнішої фази. Після проведення тестувань з хімії та російської мови абітурієнти складатимуть тести з більш популярних предметів.

Тестування з географії, яке охоплює 95 тис. учасників відбудеться вже у суботу, а в понеділок і вівторок відбудуться дві сесії тестування з математики, у кожній з них візьмуть участь понад 100 тисяч абітурієнтів.

Враховуючі те, що порядком проведення ЗНО передбачена можливість отримати власний зошит із тестовими завданнями, радимо учасникам тестувань скористатися наданою можливістю.

Отримання тестового зошита після участі у тестуванні надасть абітурієнтам можливість порівняти правильні відповіді на завдання тесту, що оголошуються наступного дня після тестування, з власними відповідями наданими під час виконання тесту.

Після цього учасник тестування може обчислити свій тестовий бал, який є арифметичною сумою балів, отриманих за виконання кожного завдання тесту.

Забрати тестовий зошит із власними записами абітурієнти мають право протягом 30 хвилин після завершення тестування.

Нагадаємо, офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання відбуватиметься у період з 30 травня до 1 липня та буде здійснюватися шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках абітурієнтів, що розміщені на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Про дати офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з кожного тестового предмета буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
17.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
После прохождения ЗНО с географии, тестовые тетради собрали вместе с ответами, забломбировали пакет.....очнулись....,но уже нельзя было забрать черновики!!!!!!!!!!!!! Где можно распечатать тестовую тетрадь ?
Тарас
сьогодні з братом проходив ЗНО з географії, і після закінчення помітив що на тестовому зошиті відсутня наліпка на ньому...варто з цим щось робити чи це просто непорузуміння і не звертати на це уваги ?
інструктор
Для Тарас: Наліпки клеять тільки на бланк відповідей. На тестовий зошит не треба нічого клеїти.
Коментувати