Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії
Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

УЦОЯО опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з хімії, офіційне оголошення результатів учасників відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії

Тест ЗНО з хімії, що відкривав цьогорічну сесію проведення тестування, був проведений у вівторок 15 травня та містив 60 тестових завдань.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Нагадаємо, що оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто відображає місце результату учасника серед результатів інших цьогорічних учасників ЗНО з хімії.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань з хімії та обчислити власний бал за 200-бальною шкалою.

Як повідомлялося раніше, оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання всіх учасників, які приймають участь у ЗНО в 2012 році, має бути проведено Українським центром оцінювання якості освіти в період з 30 травня до 1 липня.

Нагадаємо, в країні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень цьогорічних абітурієнтів. Результати ЗНО, отримані учасниками, вони використовуватимуть для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

У відповідності з графіком проведення ЗНО у 2012 році, наступними предметами тестування стануть російська мова і географія. Тестування з цих предметів відбудуться у четвер та суботу відповідно. Про особливості проведення тестування з цих та інших предметів ЗНО у 2012 році див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
16.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!