Графік ЗНО-2012 є оптимальним, - Міносвіти

У Міністерстві освіти зазначають, що календарний план проведення тестування у 2012 році складався таким чином, щоб проведення ЗНО з популярних предметів відбувалося не на початку сесії

Графік ЗНО-2012 є оптимальним, - Міносвіти

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти профільного міністерства повідомляє, що окремими ЗМІ поширюється інформація серед абітурієнтів щодо нібито стислих термінів між проведенням випускних вечорів та ЗНО, що унеможливлює якісну підготовку до складання тестів.

У департаменті зазначили, що такі повідомлення є абсолютно безпідставними, а розклад проведення тестування складався таким чином, щоб проведення ЗНО з популярних предметів відбувалося не на початку процесу тестування і переважна більшість учасників встигла ретельно підготуватися до їх складання.

У Міносвіти підкреслили, що першим тестом у програмі цьогорічного ЗНО було визначено хімію, яка охоплює 14 % абітурієнтів, а другим російська мова - 2 % абітурієнтів.

"Такий популярний предмет як математика (62 % абітурієнтів) складатиметься аж 21-22 травня. Тести з інших наймасовіших предметів проводитимуться ще пізніше", - зазначили в Міносвіти.

Виходячи з цього у профільному відомстві зазначають, що для основної частини абітурієнтів часу для підготовки більше ніж достатньо. "До того ж, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання проводилася протягом усього навчального року, а не розпочиналася після випускних вечорів…", - підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, що у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу, завершення навчального року в учнів 9-х та 11-х класів, а також терміни проведення ЗНО було перенесено.

Зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 7 червня. Тестування з української мови і літератури, історії України та математики проходитиме впродовж двох днів (І та ІІ сесії). Тестування з інших предметів відбуватиметься в один день.

Результати ЗНО абітурієнти використовуватимуть для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

Освіта.ua
15.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускниця 2012
Яка оптимальність?? Ви що??! Всесвітня історія та іноземна - підряд, але ж туди, куди потрібна саме ця історія обов"язково потрібна іноземна.. Українська та іноземна теж підряд - де логіка? Усі ті, хто здає уноземну, обов"язково здають українську. Розумніще було б поставити українськуу поряд із Всесвітньою історією, яку у цьому році здає досить незначна кількість абітурієнтів.. Українська мова та сторія України, я звісно все розумію, але за 1-2 дні нереально відпочити, щоб з готовністю здавати предмет, де потрібні знання дат, подій періодів тощо... І хтось ще говорить тут про "оптимальність"...
L
Іншим способом, окрім обов*язковості української мови, таких людей, як ти, ніколи не заставити хоча б вивчити рідну державну мову. не подобається GETAWAY
Марія
Якщо графік оптимальний, то чому між українською (її здають всі) та історією (теж дуже популярна) лише 1-3 дні? На мою думку, це зроблено спеціально для того, щоб абітурієнти гірше підготувалися
Маша
Чушь полная! Не популярные, а обязательные - укр мова. Времени на подготовку действительно практически нет! В МОНУ - странные гуманоиды, оторванные от школьных реалий. Коллеги, выпустившие 11-й класс, выспались? Поздравляю вас, счастья вам и вашим выпускникам. Дети, удачи!!!!