У вівторок відбудеться ЗНО з хімії

15 травня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з хімії, в якому візьмуть участь близько 46 тис. учасників

У вівторок відбудеться ЗНО з хімії

У тесті ЗНО з хімії абітурієнтам буде запропоновано виконати 60 тестових завдань, на що буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 94 бали. Після визначення результатів, отриманий тестовий бал буде переведений у рейтингову 200-бальну шкалу.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з хімії учасникам не дозволяється. Також буде заборонено використання калькуляторів, мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Для допомоги учасникам ЗНО в тестових зошитах з хімії будуть надруковані допоміжні таблиці: "Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва", "Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді" та "Ряд активності металів".

Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат учасника ЗНО, документ, на підставі якого відбувалась реєстрація на ЗНО, а також запрошення-перепустка.

Учаснику також необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також за бажанням прозору пляшку води.

Тестування з хімії розпочнеться 15 травня об 11 годині ранку, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тестування.

Для підготовки до ЗНО з хімії радимо учасникам ознайомитися з особливостями тесту з хімії у 2012 році.

Освіта.ua бажає успіхів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Освіта.ua
13.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускниця
Дужееее страшно, так боюся, надіюсь все буде добре....
Valerisha
вы не знаете когда можно будет посмотреть саму работу которая была на зно.или можете пожалуйста кто-то сфотать и скинут ьсюда .очень нужно.заранее спасибо)
Коментувати
абитуриент
ой страшновато)
мама студентки
Ребята, не опаздывайте!!! Сама видела, сколько опаздывает на ЗНО! Приходят через 5 минут, а то и через 20. И всё! Приходите через год...То, что проходило в школе (ой, тётенька, я больше не буду!), на ЗНО не "прокатит".
Radical
желаю всем удачи.