Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО ОПОРА запрошує громадських спостерігачів за проведенням ЗНО
ОПОРА запрошує громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

15 травня Громадянська мережа ОПОРА розпочинає громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання

ОПОРА запрошує громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У громадянській мережі повідомили, що спостерігачі "ОПОРИ" надаватимуть об’єктивну оцінку процесу перевірки навчальних досягнень, відслідковуючи дотримання нормативних процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

З цією метою "ОПОРА" оголошує набір громадських спостерігачів, які будуть присутні у пунктах тестування, спілкуватимуться з відповідальними за пункт тестування та інструкторами, слідкуватимуть за дотриманням правил та процедур ЗНО учасниками та персоналом.

Для тих, хто бажає стати громадськими спостерігачами в громадянській мережі просять звертатися до регіональних координаторів у областях, електронні адреси яких вказані на сайті організації.

В ОПОРІ зазначають, що спостерігачі будуть забезпечені необхідною інформацією про проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також вичерпним інструктажем щодо прав та обов’язків спостерігачів.

Зареєстровані спостерігачі отримають іменні посвідчення, видані регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється з метою забезпечення його відкритості та прозорості, широкого та об'єктивного інформування громадськості про його перебіг.

Також контроль за проведенням ЗНО буде відбуватися з боку держави. З цією метою Міністерством освіти видано наказ, відповідно до якого, на Державну інспекцію навчальних закладів спільно з департаментом вищої освіти міністерства та Український центр оцінювання якості освіти покладено обов’язки забезпечення функцій державного контролю за проведенням ЗНО в пунктах тестування абітурієнтів.

Для проведення відповідних заходів контролю будуть залучені більше двох тисяч членів приймальних комісій вищих навчальних закладів з усіх регіонів країни, які виконуватимуть функції інспекторів.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних розпочнеться вже 15 травня тестуванням з хімії та триватиме до 7 червня. Протягом цього часу учасники ЗНО матимуть можливість скласти тести з 10 навчальних предметів.

Усього, з урахуванням випускників минулих років, участь у цьогорічному тестуванні мають намір взяти 328 910 абітурієнтів.

Бажаєте більше дізнаватись про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті або спільноти "Вступна кампанія" у Facebook.

Освіта.ua
04.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марта
Как будто от этого что-то изменится! Только будут отвлекать абитуриентов!!!
Изменится
Для Марта: 2 года назад поступал сын. В рейтинге КНУ Шевченко на сайте системы Конкурс впереди шли олимпиадники с более низкими баллами, чем у моего сына ,и которые как оказалось ,таковыми не являлись После единственног звонка в Опору на сайте Конкурса все быстренько исправили ...А в Кну Шевченко ответили,что они за размещением информации на сайте Конкурса ответственности не несут... и у них своя база и они всего лишь подаю информацию... Может и так НО это вам как небольшой пример факта влияния этой организации на прозрачность вступительной компании ,предстваитили опоры отреагироваи моментально, даже в средствах массовой информации это было затронуто...И потом звонили и интересовались прошел ли мой сын на бюджет ...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!