Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО розрахунок бала ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання
Популярні новини
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2020 року Український центр оцінювання затвердив характеристики тестів зовнішнього оцінювання
Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні Пробне зовнішнє незалежне оцінювання традиційно буде проведено у березні
Змінено перелік творів на ЗНО з української літератури До програми ЗНО з української мови та літератури додано 11 нових творів української літератури
Визначено результати додаткової сесії ЗНО Визначено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
alena
Давайте підписувати петицію про зниження порогового балу ЗНО 2018 з англійської мови до 12 балів https://petition.kmu.gov.ua/m/Petition/View/1701
Денис
Для alena: тепер який пороговий бал?
alena
Для Денис: 19
Коментувати
Денис
В этой стране просто нет Справедливости, и я не про партию.
Кира
Я просто в шоке если честно. Все так митингуют по поводу аннулирования тестов по аудированию, вы бы лучше просили понижения проходного балла! Вы подумали о тех, кто благодаря этому аудированию смог сложить тест, я отношусь к этим людям и таких достаточно много.Если я потеряю свои баллы за аудирование - я попросту не сдам! И мне было плохо слышно, у нас в аудитории было эхо, которое очень мешало, колонки не с идеальным звуком, и это не помешало, чтоб понять. Я против аннулирования. Меня больше смущало то, какими были задание, вовсе не школьной программы ! Я за снижение порога. Пускай он останется как в прошлом году, что этому мешает? Я даже за то, чтоб всем у кого это аудирование не получилось добавили 16 баллов, пусть люди поступают. Жаль только, что министерство незаитересовано в том, чтобы все написали экзамен хорошо, придумывая задания 99 уровня сложности(
Марина
Для Кира: Вы смотрели сегодня интервью с министром? Верится с трудом, что что-либо решится в пользу абитуриентов.
Марина
Для Кира: Я тоже за то, чтобы эта проблема была решена не за счёт тех детей, которые справились с аудированием.
Коментувати
Дарина Шульга
Ну, аудіювання дійсно було жахливим, особливо погано звучав чоловічий голос. Але апелляцію щодо аудіювання потрібно було писати не виходячи з кабінету, коментарі зараз ролі не зіграють. Ще в мене є питання до завдань 51 та 55, це тема Complex subject (складений підмет), якої немає в шкільній програмі й програмі ЗНО. (переглядали як з репетитором, так і зі шкільним учителем). Також цієї теми немає у Lazer B1, B2 (Malcolm Mann), який рекомендований для підготовки до ЗНО. Тим паче тема відсутня й у підручнику за 11 клас Оксани Карп’юк. За шкільною програмою весь матеріал ми вивчали саме за цією книгою.
Марина
Для Дарина Шульга: сьогодні в програмі Сніданок з 1+1 пані міністр освіти навіть не згадала про те, як вони збираються оцінювати питання, які не відповідають шкільній програмі і рівню B1
Я так думаю
Для Дарина: згідно програми зно ви повинні диференціювати дієслівні конструкція, а складний підмет є такою конструкцією.
Дарина Шульга
Але я посилаюся на конкретну літературу, за якою навчаються учні в загальноосвітніх школах.
Коментувати
Ксенія
Пане Іване,складається враження,що ви також причетні до зно з англійської мови.Чи вас "посадили"відповідати на коментарі,щоб приховати розкрадання грошей?Чи це завдання уряду скоротити бюджетні місця і скоротити витрати?Наші діти постраждали,а діти " вибраних" навчаються в Європі,США,Канаді.Не думали ви ,що за все потрібно відповісти?
Іван
Для Ксенія: А як ви собі уявляєте скорочення бюджетних місць через те, що деяка частина абітурієнтів погано написала аудіювання з іноземної мови? Де зв’язок? Державні місця отримають абітурієнти з найвищим конкурсним балом, а не ті, хто краще всіх написав аудіювання.
Марина
Для Іван: але завдання з аудіювання дуже вплинуть на конкурсний бал
Іван
Значить буде прохідний на бюджет нижчим. От і все. А місця будуть усі заповнені.
Коментувати
Мер
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_UCOYaO_Skasuvati_zavdannya_116_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2018_roku/?aJWvjnb Петиція на скасування урахування балів з аудіювання
Никитк
Для Мер: умри идиот
Коментувати
Дарина
Дорогие друзья!есть петиция!вот ссылка,находите и голосуете https://petition.president.gov.ua/ Каждый голос важен!
Богдан
Запис для аудіювання був дуже поганий, коли відповідь на саме ж питання мала прозвучати звук просто "зажовувало"!!!! Як можна нормально скасти ЗНО, коли такі умови його складання??? І така проблема не тільки в мене, а у абітурієнтів всієї країни!!!
Олеся
Для Богдан: я тоже абитуриент этой страны, и я смог при таких условиях. и я не один такой
Коментувати
Юрій
Навіщо взагалі вводити аудіювання. Акцентів багато і мало хто може відрізнити шотландський від британського . Навіщо постійно ускладнювати життя дітям, завдання і без того важкі були. Колонки не працювали належним чином. Багато кому такі вибрики МінОсвіти будуть коштувати золотої медалі і навчання в престижних вузах.
Іван
Для Юрій: В ЗНО не було питань про те, який акцент відтворюється. Не треба перебільшувати.
Коментувати
У Ч А С Н И К
Доброго дня усім. Як на мене, не варто зупинятися після пояснення УЦОЯО ( до 15 червня намагатимемося вирішити проблему ) , щоб за нас не забули. Скажіть, будь ласка , це правда, що знімають сюжет та будуть показувати по TV ? Можливо хтось знає, який канал ?
Мама
Для У Ч А С Н И К: зайдіть в групу Батьки SOS, там повині були зібратися біля УЦОЯО, о 14:30 ICTV і завтра там шукають тих хто міг би прийти на сніданок 1+1 та розповісти ситуацію. Хто в Києві, приєднуйтесь. https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/permalink/2068277260091586/ https://www.facebook.com/groups/171817360173238/
Коментувати
Катя
Пропоную зробити аудіювання з української мови та залучити українців з різними акцентами. А що? Всі мають розуміти закарпатський та прикарпатський акценти! Ми ж українці! Або в Інституті Гьоте на аудіюванні залучити мешканців Баварії. Ну і що, що навіть німці не розуміють баварців на всі 100!
Марина
Для Катя: Мені здається те, що ми тут пишемо, ніхто з відповідальних за ЗНО і не читає
Денис
Так само на екзаменах з китайської диктори говорять путунхуа, а не шанхайським діалектом. На IELTS говорять англійці, на TOEFL - американці. А на якомусь там ЗНО, яке на відміну від того ж китайського гаокао (приймається замість вступних в Оксфорді, Гарварді, та іниших відомих вузах світу) , ніде, крім України не дійсне, вирішили влаштувати " тест сторіччя ". Питання: чому не випробувати спочатку на тваринах? Вони би здохли від цих ультразвуків.!
Коментувати
Учасник зно
Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, буде щось вирішуватися щодо аудіювання та ще деяких завдань. Напишіть, будь ласка .Дякую .
Пропозиція
На мою думку, є три варіанти вирішення цього питання : 1. Додати всім учасникам по 5-6 балів до частини аудіювання ( яке і врахується до ДПА ) 2. Рахувати все як є тільки не враховувати завдання частини аудіювання до ДПА. 3. Сумнівний варіант : анулювати бали із завдань частини аудіювання. Такого ще ніхто не пропонував. Буду першою. Прошу не ігнорувати, а розглянути мої пропозиції, адже може саме вони стануть можливістю вирішити це складне питання.
Марина
Для Пропозиція: продовжу. Звернути увагу на завдання з двома можливими варіантами відповіді і вирішити цю проблему на користь абітурієнтів ( завдання 24 arrange and change, завдання 28 та 32, 51 а також 57, в якому жоден з варіантів не є вірним)
Пропозиція
Для Марина: Повністю згодна. А щодо завдання N57 то взагалі слів немає. Якщо такі будуть справи і нічого не змінять з аудіюванням, то наступного року ЗНО з англійської мови майже ніхто здавати не буде.
Учасник. з н о
Але додавати по 5-6 балів це до тих результатів що вже є, а не просто всього. Мені здається так буде краще для всіх Трохи можна буде побачити справжні знання + 5-6 балів компенсації. Може хтось згодний зі мною?
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Я - абітурієнтка, яка вчора, 01.06.2018, проходила ЗНО з англійської мови в місті Біла Церква. Хочу поскаржитися на те, як було проведено аудіювання. По-перше, якість звуку була жахливою: різноманітні шуми( звук то переривався, то знову з’являвся). Крім того,моментами фраза промовлялися занадто швидко, чи просто "проковтувалися". По-друге, аудиторія не була облаштована належним чином. Звук, який надходив від тих колонок був дивним, бо надзвичайно рипіли колонки, і для дітей, які сиділи на задніх партах він був неможливим для прослуховування, а навпаки для тих, хто сидів спереду, було відчуття того, що увімкнули баси на всю гучність і нічого окрім шипіння, рипіння не було чути. На завершення хочу сказати, що швидкість та акцент мовлення не відповідали рівню В1, як мало бути. Для дітей, які вивчали англійську мову тільки за шкільною програмою на стандартному рівні, таке аудіювання - означає провал. Це несправедливо!Я прошу звернути на це особливу увагу,адже так не має бути!!!
Катерина
Пишіть скарги на zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua, коментарі можуть і далі видаляти, а електронні листи будуть масовими
July
Як варіант. Кожну правильну відповідь із аудіювання оцінювати не в один бал, а в 1,5 або 2. Так як ця частина в ЗНО нова і була проведена без потрібного оснащення, тобто окремі навушники для кожної дитини.
тато
Шановні батьки! До Києва на страйк! Досить знущатись над нашими дітьми. Скільки вже можна терпіти. МОН засипали питаннями, а відповідей немає.
Таня
Для тато: Якщо не знизять поріговий бал і не додатуть дітям бали за некоректні питання...(та ще й з помилками) ...ТІЛЬКИ СТРАЙК! У нашому одинадцятому класі м.Кам’янське з 11 учнів здавала цю англійську тільки моя дитина. Всі інші не наважилися. І на тобі-таке оцінювання!
Коментувати
мама
Я також хочу звернутися до міністра освіти. Пані Ліліє, поясніть чому учні загальноосвітніх шкіл повинні знати рівень В2, якщо у шкільній програмі таких вимог немає.Чи відомо вам якими підручниками забезпечені школи? Аудіювання на ЗНО ви завалили, а від ваших помилок страждають діти і їхні батьки. Чи може це така політика нашого міністерства? До яких пір ви будете принижувати молоде покоління?
Марина
Для мама: питання про підручники для базового і академічного рівня я вже озвучувала, проте відповіді не отримала, на жаль
Коментувати
Учасник ЗНО
Доброго дня. Маю запитання особисто до міністра освіти Лілії Гриневич та до усіх, хто відповідає за ЗНО. Скажіть, будь ласка, чи будуть розглядатися апеляції, подані у зв’язку з аудіюванням та апеляції щодо питання N57? Якщо так, то скажіть, будь ласка, коли саме? Чекаю на відповідь. Дякую наперід.
Фахівець
Шановні МОН та УЦОЯО, поясніть, будь ласка, принцип виставлення різних оцінок 1-12 за ДПА при однаковій кількості тестових балів учнів базового та профільного рівня. Це що, такий спосіб знищити профільний рівень? Тобто, діти, які отримують однаковий тестовий бал, але навчались у різних школах, мають різний рівень ДПА? Але ж однаковий тестовий бал свідчить про однвковий рівень знань! Чи в Україні існує лише профільний рівень з англ мови? А як же математичні ліцеї, історико-правові гімназії, українські гімназії зі збільшеною кількістю укр мови тощо?!! Там теж буде застосовано по кілька таблиць?!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!