Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО

Інформація про реєстрацію та доступ до Інформаційної сторінки учасника тестування

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО

Усі майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання з 1 лютого до 19 квітня 2022 року мали заповнити необхідні реєстраційні форми.

Зокрема, для реєстрації на тест учасникам необхідно було заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО та, за можливості, надіслати комплект реєстраційних документів на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Водночас особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками національного мультипредметного тесту. Для участі в тестуванні вони мають обов’язково підтвердити своє бажання проходити тест на своїх інформаційних сторінках.

Таку процедуру треба буде пройти з 20 травня до 7 червня 2022 року. Протягом цього періоду абітурієнти на персональних сторінках мають підтвердити бажання взяти участь у НМТ та вказати населений пункт, найбільш наближений до місця їх перебування в період проведення основної сесії мультитесту у липні.

Ті учасники, які встигли отримати Сертифікат учасника ЗНО, наразі мають доступ до своєї сторінки. Інші ж зареєстровані учасники вже отримують на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону SMS із необхідними даними.

У цьому SMS від Centr_ZNО зазначено прізвище потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін і пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

У разі якщо учасники тестування не отримають цих відомостей, то з 12 до 19  травня працюватиме спеціальна гаряча лінія, де можна буде дізнатися номер і PIN-код для доступу до інформаційної сторінки.

Особам, які не мали змоги зареєструватися для участі в мультитесті в основний період реєстрації, з 10 до 20 червня буде надана можливість сформувати реєстраційну картку на сайті УЦОЯО для участі в додаткових сесіях НМТ.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
06.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів