Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2017 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії 2017 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2017 року

Освіта.ua
16.06.2017

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валентина
Де рівні умови? Дітям математичного профілю дають профільну мову ,а філологам проф. математика, хімія,іноземна майже TOEFL .А час на виконання завдань? Поріг для слабких учнів ,а дітям з відмінними знаннями 199 балів. Гляньте європейські завдання , вони простіші й цифри нормальні для розрахунків. З нашої розумної нації в цьому році роблять дурнів!
Ірина
Я просто в шоці від цих завдань!Я готувалася до хімії цілий рік.Я проходила тести за минулі роки і набирала 170+.А цього разу відкрила завдання і не розуміла що відбувається.Як з такими завданнями можна набрати більш-менш?Як?Це напевно треба медичну хімію вчити чи що?Чи може вчитися на вчителя хімії.Мені здається, що в цьому році 200 балів з хімії ніхто не набере.Навіть моя знайома, яка ходила займатися до викладача хімії в Пирогова набрала 160 балів.Одним словом, я просто в шоці от і все!
Анна
34 завдання (де 6 картинок) чому там вірно "структурним ізомером речовини 2 є речовина 3"?!. Бо ж СТРУКТУРНІ це речовини одного класу. а це різні речовини! поясніть будь-ласка.!
Максим
Для Анна: А з чого це Ви взяли, що саме одного класу?????
Анна
Для Максим: бо на картинках наведена МІЖКЛАСОВА ізомерія. а міжкласова і структурна це різне.
Коментувати
Роман
Як гадаєте,реформа про 150 балів буде дійсна чи її відмінять? (Адже багато хто завалився на хімії)
007
Для Роман: ніхто не відмінить реформу. В будь-якому випадку, навіть якщо завдання буди б легкими, все одно були б ті що завалили і ті що здали. І зараз теж буде достатньо людей, які будуть мати +150
Коментувати
Любомир
Шановне МОН, УЦОЯО! Прошу дозволити мені бути укладачем завдань для ЗНО з хімії на 2018 рік! Мій телефон 0964504182. Дякую.
Лариса
Для Любомир: Мене також запишіть до саоєї команди.0669310539,буду корисною
Коментувати
Марлін
А тепер пропонується з 2018 року взагалі об’єднати в 10-11 класах всі природничі науки в один курс (3 години на тиждень) "Людина і природа". Це з метою економії грошей на вчителях? Які хімія, фізика, біологія...? Хто буде викладати цей курс?
Лариса Януль
Для Марлін: викладати цей курс буде той, хто стоїть найближче до начальства. і не завжди ця людина знає навіть свій предмет
Коментувати
Лариса Януль
Переглядаючи тести з фізики та хімії мене мучить питання, як можна порівнювати знання учнів, які навчалися за різними профілями, адже в цьму році діти могли обрати ці предмети як ДПА. Як можна ОДНАКОВО оцінювати випускника , який не вчив хімію в 11 класі (рівень стандарту) і дитину, що вивчала цей предмет поглиблено.
Ліна
Для Лариса Януль: а давно це рівень стандарту не вчить хімію в 11 класі?!
Максим
А Ви називаєте той курс для домогосподарок "Хімією"??????
Лариса Януль
Для Ліна: а ви відкрийте програму з хімії для 11 класу стандарту. Де там хімія?
Коментувати
Містер І
З однієї сторони, дуже добре, що завдання були важчі ніж минулого року. Адже всім прекрасно зрозуміло, що хімію здають тільки ті, хто підуть вчитися в ВНЗ. Тобто це майбутні лікарі, вчителі та інші професії, які вимагають хімії. Це фактично відбір, який пройдуть не всі. І ті хто здали це зно, будуть дійсно професіоналами. Не треба говорити, що державі не потрібно розумних. Навпаки, потрібно і багато, але коли кожен другий має вищу освіту, а насправді нуб, то навіщо держава має витрачати кошти на державне місце?
Вадим
Для Містер І: я думаю, що у ВНЗ всім абсолютно однаково, хто як склав ЗНО з хімії в 11 класі (а на потенційному робочому місці тим більше) - там також є що вчити. Це просто для вступу. Крім того, велику частину, мабуть, вже достатньо відсіяли, зробивши 150 прохідним балом.
Лариса Януль
Для Містер І: В цьому році хімію також можна здавати як ДПА
Містер І
Для Лариса Януль: не думаю, що хімію як ДПА здавали діти, які її зовсім не знають. Тому що дитина в якої в школі була оцінка 3-7 з хімії свідомо не підн здавати ДПА з цього предмету. 8-12 вже дійсно можна здавати, але судячи тільки з мого класу, де я один знаю хімію як ДПА, не думаю, що в країні дуже багато таких же дітей.
Коментувати
Вова
Скажіть якщо в медичне потрібно вище 150 балів,то це з усіх предметів чи ні
Pavlo
Для Вова: З усіх
Таня Писаренко
з усіх які потрібно для вступу. Наприлад ти здавав математику, і здав її на 120, а в ВНЗ вона не потрібна, то на медичне ти маєш право подавати документи якщо всі остальні предмети 150
Вова
дякую
Коментувати
Любомир
Я класний вчитель хімії. Але п.Шаламов Р., якщо це Ви укладали Зно 2016 і 2017 з хімії, то ви немилосердні, задачі і тести на логічні пари ( більшість з них) не до порівняння ! Чому так жорстоко поступилися з абітурієнтами 2017? Це не вмотивовано нічим! Встидно за таку позицію!
Хімік
Для Любомир: Пан Шаламов хоч і біохімік, але до тесту ЗНО з хімії ніякого стосунку не має.
Коментувати
Абітурієнт
Хоча б зробіть поріг доступний для більшості абітурієнтів і щоб отримати 150 балів було можливо.
Андрій
Чому там де тест з енергетичними рівнями там сульфур? Поясніть будь ласка!
Бик
Для Андрій: якщо написати графічну формулу електронної конфігурації Сульфуру, то на останньому рівні у нього 4 спарених електрони і 2 неспарених, а отже в два рази менше, ніж спарених. Можеш загуглити цю формулу і сам переконатись.
Вікторія
Для Бик завжди були одиниці дуже обдарованих дітей, вундеркінди. Але ж іспити після школи та вступ до вузів проходять не тільки вони, але й звичайні діти, обдаровані, але не генії. Розраховувати іспит на геніїв, може взагалі на професорів?
Вадим
Для Вікторія: або для дітей професорів. І все одно чи складуть вони його, але поступлять точно.
Коментувати
Діма
як думаєте 39 правильних відповідей вистачить, щоб отримати 150 балів?
Бик
Для Діма: важко сказати. За минулим роком ти б отримав 145 балів. Якщо чесно, мала вірогідність.
Коментувати
Юлія
Це дійсно профільний рівень. З 1 годиною в тиждень ви вважаєте що можна здати на нормальний бал? Так, ви підняли бал 150+ у медичні, проти біології нічого проти немаю, мали ж рік часу, дурніших завдань не могли придумати? На мою думку, оцінюючи статистику - хімію складають все менше і менше. Cпочатку 40000 , а потім 30000, а тепер 20000. Тому надіюсь коли будете ставити шкалу, оцінюйте об’єктивно.
люда
Хто вираховував час???????????? Це не реально ???????????? Хай сам попробуэ зробити!!!!!
Бик
Для люда: ну от я 11-класник і вирахував, виконав усі завдання. Усі були рівні, і якщо у тебе щось не вийшло, то казати, що це нереально вважаю недоречним.
надія євгенівна,львів
Талановитий Ви наш,Нобелівську Премію треба негайно присудити.
Коментувати
катя
Часу мало для хімії завдання 2 курс ВНЗ, на історію багато завдання легкі- ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ????????????? Хто складає ЗНО??????????? Хімія не відповідає програмі- завдання жах!!!!!!!!!!!!
Абітурієнт 2017
Для катя: Легкі. Ви смішні? Історія була найтяжча за весь період всіх тестів. Ніяка вона не легка. Так мало того підняли прохідний бал нагло.
Абітурієнт
Історія була надзвичайно легка,так,можливо важча за минулі роки,але само собі тест був легкий. Я до нього не готувалась,виїхала на знаннях зі школи на 187.
Коментувати
саша
Гімназії з профільним рівнем не вивчають того!!! Завдання 19 треба анулювати !!!!
Абітурієнт
Для саша: всі завдання були нормальні,не бачу потреби анульовувати жодного тесту
Коментувати
люда
Завдання 19 не відповідає шкільній програмі , його треба зняти , це навіть не профільний рівень . Хто складає зно? Хто буде відповідати ? Це учні 11 класу , де 1 година хімії!!! Програма : ЗНО :години????
Виктория
Проанализировав ЗНО по химии , можно сделать вывод, что составители тестов очень далеки от школы и программы по химии, что они забыли, что дети считают без калькуляторов и видимо не пытались проанализировать смогут ли они ответить на вопросы в тот временной период, который им отведен. Вначале заменяют в ВУЗАХ химию на историю и английский, в школах ограничивается число часов химии до 1, а затем дают задания такого уровня сложности. Если нужно уничтожить предметы, которые развивают мозг и логику, а впоследствии вырастить поколение, которое не умеет мыслить и что-то создавать, тогда можно продолжать в том же духе.Жалко детей. Как можно подготовить грамотного врача,заменив химию на историю.
Бик
Та нормальні завдання. В мене лише дві помилки в тестах, тобто 78/80. І задачі були нормальні. Окисно-відновна була елементарною, а задачі на розчин, газову суміш та вихід речовини середній учень повинен вміти розв’язати, там були не досить великі обрахунки. В задачі про пентан можна було б просто перевести все в молі і побачити відношення 1:5:6. Важче було обраховувати задачу з сумішшю карбонату та гідроксиду Магнію, але там усе одно виходять нормальні цілі числа. Я вважаю, що ті, хто досить добре розуміється в хімії, могли б легко скласти цей іспит на 190 і вище.
надія євгенівна,львів
Для Бик: хотілося б,шановний бик ,почути ваші коментарі з приводу взаємодії алкіну з оксидом аргентуму,бо я для себе однозначної відповіді немаю,однозначно для мене є ідіотом той,хто включив це питання в тест
Бик
Без проблем. Хід думок був таким: з вуглеводнів лише алкіни взаємодіють з цим реактивом Толленса, а отже "бутени" однозначно відпадають. Залишається 50 на 50. Згадаймо, як реагує з амоніачним розчином Аргентум (І) оксиду ацетилен. Його потрійний зв’язок залишається, а атоми Гідрогену покидають молекулу і замість них стають два атоми Аргентуму. Я намалював в своєму зошиті бут-2-ин і ті Карбони (2 і 3) не мають атомів Гідрогену, а отже, атомам Аргентуму нема чого заміщати, а от у бут-1-ину потрійний зв’язок скраю і перший Карбон при цьому має атом Гідрогену. Значить, Аргентум замістить цей один Гідроген. В таких завданнях треба вміти проявити свою кмітливість посилаючись на базу, тобто програму та теоретичний матеріал з хімії, що вивчався протягом 5-ти років. Так само всі сперечаються за завдання з Калій йодидом. Теж легко зрозуміти, що це ТОЧНО не вуглекислий газ, адже Карбон виявляє максимальний ступінь окиснення в молекулі і йому нікуди уже окиснюватись, щоб відновити атом Феруму.
Любомир
Супер логічне мислення, повністю погоджуюся!
Коментувати