Osvita.ua ЗНО Відповіді на тести ЗНО Завдання та відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2017 року
Завдання та відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2017 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та ліератури 2017 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2017 року

Освіта.ua
03.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
ЗНО з іноземних мов. Відповіді на демонстраційні тести 2018 року Публікація тестів та правильних відповідей до них мають сприяти підготовці до ЗНО
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році Український центр оцінювання якості освіти продовжує підготовку до проведення ЗНО
Програми зовнішнього оцінювання 2018 року Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО
Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Незгодний
З дядічками і тьотічками з "міннедоосвіти" немає сенсу сперечатись і щось доводити) все одно зроблять з абітурієнтів ЛОХів, як це було з українською мовою та літературою та іншими предметами. Читав деякі статті з цього приводу, так вони так і кажуть, але дещо завуалованою відповіддю. Всім щасти при вступі і нехай ніяке міністерство не стане цьому заваді.
Антон
37 правильних відповідей , я здав ЗНО Чи ні? Так хвилююсь !!
Эндрю
Для Антон: Вы совсем туп*е, что ли. Проходной балл для кого озвучили?
Коментувати
Антон
Якщо 34 правильних то я сзав ЗНО? І що вирішують 124 бала???
Учeнь
Скажіть, будь ласка, коли будe опублікована шкала пeрeвeдeння балів за 2017 рік? (укр. та англ. м.) Писало, що чeрeз 21(14) дeнь після тeстування. Дякую!
Віка
В мене по укр.мові і літературі 35 правельних відповідей то це здала??
Коля
В мене 33 правільні відповіді з укр.мави,я здав ЗНО.?
Надія
Я ввела свої результати й показало що тестовий бал 43. Це означає 43правильні відповіді?
санчос
дві правильні відповіді це скільки балів у 100-200
Надія
Для санчос: взагалі лише 2 правильні відповіді??
Коментувати
Оксана
Доброго дня, якщо 17 балі то це правда несклав, і якщо несклав то треба ще на ті два зно їхати чи ні? З історії та біології ?, і ще ікстернатурою проходила школу і тому нічого незнала тож мені треба іти на наступне чи ні і атистат я отримаю?
Іванна
Для Оксана: Спочатку навчитися писати без помилок. У вашому повідомленні майже у кожному слові є помилки. А атестат отримаєте і з оцінкою 1, 2, чи 3 бали. От з екстернат спішити було непотрібно. Краще по 2 роки сидіти в одному класі. А, взагалі, вища освіта не потрібна. Краще знайти себе в тому, до чого лежить душа, що легко вдається. Сьогодні хороший робітник майстер своєї справи отримує набагато більше, ніж поганий інженер чи економіст!
Anna
Для Оксана: никуда не идите. Зачем вам тот аттестат, идите работать, желательно туда где не нужно писать.
Таня
Людина хотіла вилити свій розпач,поділитися трагедією неграмотно є душі!
Коментувати
Оля
скажіть будь ласка 33 правильних відповідей скільки це балів ЗНО ?
Юлія
Для Оля: минулого року - 114 балів.
Коментувати
Тетяна
З мови і літератури набрала 44 бали за правильні відповіді (крім твору), я склала ЗНО?
Юлія
Для Тетяна: так
Коментувати
Леман
Здравствуйте. Изменения в расчёте ДПА с английского и украинского языках изменится?
Юлія
Для Леман: скоріше всього, що ні
Коментувати
Тетяна
Для Alex: В кiнцi греблi шумлять верби Категории   1 Суспiльно-Побутовi Пiснi Оригинал Украïнська народна пiсня 1. В кiнцi греблi шумлять верби, Що я насадила... Нема того козаченька, Що я полюбила. 2. Ой немає козаченька - Поïхав за Десну; Рости, рости, дiвчинонько, На другую весну! http://lib.misto.kiev.ua/UKR/BOOK/PISNI/SUSPILNOPOBUTOVI/vkincigreblishumljat.dhtml ВИ ХОЧЕТЕ, ЩОБ ДІТИ ПРОВОДИЛИ ДОСЛІДЖЕННЯ упродовж 3 годин. У давні часи ми тільки твір писаи 3 години. Здається Alex, що причетні до цього геноциду (знищити або викликати відразу до всього українського). НЕВЖЕ У ВСІЙ ЛІТЕРАТУРІ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ ПРОЗОРИХ ПИТАНЬ, які б несли мету дійсно перевірити знання. ТА АДЕКВАТНИХ людей-професіоналів, для їх створення? і Максим. мабуть, з вами.
Alex
Для Тетяна: Ви, напевно, неуважно прочитали мій коментар. Це пісня родинно-побутова ( я вам перерахував ознаки, які дають змогу її так класифікувати, а також вказав, чому вона не може бути суспільно-побутовою). І не варто шукати доказів того, чим вона бути не може. Укладачі тестів винні в тому, що некоректно прописали програму ("загальний огляд"). І саме з цього боку Ви можете клопотатися про визнання цього завдання сумнівним. Але приписувати твору того, чого він апріорі не має і мати не може, - вибачте, але це неправильно.
Коментувати
заріна
якщо 26 правельних відповідей з 58 без твору то пройшла чи ні і який бал дякую
Віталій
Якщо без твору 28 правильних відповідей - це склав?
Максим
В мене 30 правильних відповідей. Я склав?
Настя
Для Максим: если по укр мове тестам 30 ,то это 6 балов
Максим
Для Настя: по укр мові та літературі
Коментувати
Анна
Вопрос 34 можно отнести до суспильно побутових писень так как родина побутовой относится к суспильно побутових.
Максим
Для Анна: це не є загальноприйнятою тенденцією. Перші видавців "Слова" також відносили твір до жанру історичної пісні,але зараз його визначають,як героїчну поему.
Коментувати
Анна
Где вы видели что наголос в слове русло падала на О руслО.
Максим
Для Анна: словники ще з 1962 року,а-ля Погрібний,дають такий наголос. Те,що вам звучить незвично,не означає,що це хибно.
Коментувати
Абітурієнт 2017
Може, ті, хто складав тестове завдання №50, не читали критику з української літератури для 11 класу? Чи нас увели в оману автори підручників???
Юра
Я також обрав іншу відповідь на тест № 50, бо у підручники з літератури для 11 класу (автори Г.Семенюк, О.Слоньовска, М.Сулима)теж написано, що цей вірш В.Стуса "не твір-декларація, а філософська медитація"(стор.302) Чи звернуть увагу на це при перевірці завдання?
Максим
Для Юра: от чесно скажіть,там так і пише "не твір-декларація"?
Юра
Юра Для Максима: Зайдіть за посиланням http://pidruchnyk.com.ua/438-ukrayinska-lteratura-semenyuk-tkachuk-slonovska-11-klas.html та прочитайте стор. 302, останній абзац, щоб переконатися особисто.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!