Пробне ЗНО 2020: завдання та відповіді тестів

Учасникам пробного зовнішнього оцінювання пропонується опрацювати тестові завдання вдома

Пробне ЗНО 2020: завдання та відповіді тестів

З метою ознайомлення учасників тестування з тестовими завданнями Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив варіанти тестових зошитів та відповіді до них з усіх предметів пробного ЗНО. Учасникам тестування пропонується опрацювати тестові завдання вдома.

Тести з кожного навчального предмета мають свої особливості, зокрема, час на виконання роботи, кількість завдань та тестових форм.

Завантажити тестовий зошит та відповіді пробного ЗНО:

Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання тестів та час на виконання роботи:

  • українська мова і література - 104 бали (180 хвилин);
  • історія України – 94 бали (150 хвилин);
  • математика – 62 бали (180 хвилин);
  • біологія – 82 бали (150 хвилин);
  • географія – 90 балів (150 хвилин);
  • хімія – 74 бали (150 хвилин);
  • фізика – 64 бали (180 хвилин);
  • англійська, німецька, французька, іспанська мови – 72 бали (150 хвилин).

Для підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись безкоштовною платформою ЗНО-ОНЛАЙН, на якій розміщені всі тести, що були використанні УЦОЯО за час існування зовнішнього оцінювання в Україні.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Скажите пожалуйста, почему по истории Украины максимально 94 балла а не 200? ?
Віталій
Для Мария: это разные баллы. Первые (94 - максимум) - это баллы, начисленые за сами задания. Второй(200 баллов) - уже переведенные первые в шкалу от 100 до 200 +"не сдал(а)"
Коментувати
удар
Если после проведения ЗНО не будет новой вспышки эпидемии коронавируса, значит пандемия - это просто пугаловка. Кому-то нужно было создать дикую панику, посеять страх, заставить людей не высовываться на улицы, "опрокинуть" малый и средний бизнес. ТЕПЕРЬ ПОДОБНОЕ НЕ УДАСТСЯ ПРОВЕРНУТЬ. Люди больше не станут подчиняться, даже под страхом штрафов и иных средств принуждения. Нас всех обманули и хотят продолжать обманывать. Не получится!
Лікар-інфекціоніст
Для удар: синок, негри в США кожного дня порушують режим карантину влаштовуючи масові погроми і грабежі. І ніхто з них, нажаль, від коронавірусу так і не здохнув. Коронавірус - це просто страшилка для бидла.
Коментувати
Микола
що робити якшо не втиг відправити 1 з предметів зно через течнічні прблеми на компютері?
Анна
Переносить ЗНО это глупо. Пусть наконец дети сдадут и спокойно смогут отдохнуть, поступить и наконец перестать нервничать. Правительство за все"печется" но только не за интересы подрастающего поколения. С этим карантином уже достали.
Диоген
Для Анна: Да, правительство ведь такое плохое, пусть дети сдают ЗНО и пофигу на пандемию и все дела. Именно из-за таких людей как Вы, мы имеем столько погиблых из-за вируса
Алекс
Погиблых ))) В інших країнах, не дивлячись на пандемію, держава і вищі спромоглися організувати здачу екзаменів і сесій. А у нас цирк. І реально і батьки і діти в "підвішеному" стані і не розуміють коли врешті-решт відбудеться ЗНО і в якому вигляді. А ще ж вступні до вишів, які здають ПІСЛЯ отримання атестату.
Коментувати
Христина
Яке перенесення карантину,задовбали.Дайте дітям здати або відміняйте ЗНО і переносьте оцінки.Скільки це вже можна терпіти.Цей карантин вони будуть переносити ще довго аби за рік за два закінчився.,бардак розвели.
Ірина
Завдання для пробного ЗНО завжди легші ніж для основної сесії. Так роблять аби діти змогли подолати психологічний бар"єр і змогли побачити всю процедуру.
Дмитро
Для Ірина: зазвичай так, але лише минулого року за складністю було однакове,окрім історії. Щоправда у тому році трішки більше балів на пробному отримували через іншу шкалу.
Дмитро
Для Ірина: але брати завдання з інтернету чи ще звідкісь - маразм.
Тетяна
Для Дмитро: історія була легше чи важче в прошлому році?
Коментувати
Валера
Та сделайте укр мову и литературу и твой основной предмет и не ебите мозги. 2 основных зно. И подавай заявку в универ или куда там тебе надо Вы из такой простой ситуации делаете геморрой, сначала переносить, потом проводить, а итоге я в жару должна в маске сидеть 2 часа на 4 предметах. Наплевательское отношение! Сделайте 2 гос. экзамена!!!
Thomas
Для Валера: провести украинский язык и литературу ,а потом уже по специальности ,если на международное - языки
Коментувати
Дмитро
Підозріло надто легкі завдання з усіх предметів. Мені б таких минулого року, і я би мав 195+ з усього, що здавав. Слава Богу, що я в універі на державному. З якого місця ви їх дістали? Лінь було придумати нові? Усі ці завдання я вже проходив у різний час. Вони були або коли готувався до ЗНО, а деякі в школі. Вміло деградуємо. Надіюсь, на основному ЗНО для випускників будуть кращі завдання для випускників, хоча самі завдання - цікавіші.
Катя
Для Дмитро: ты видимо химии не видел, где дети кроме тестов решают теперь15 задач со звездочкой, а времени на 30 минут меньше дают
Дмитро
Для Катя: хах. Я бачив ці завдання. У школі подібні задачі з хімії я за хвилину розв’язував.
Дмитро
Для Катя: побробуй розв’язати завдання із трьома зірочками. Ось це довго і важко.
Коментувати
Людмила
А как же можно получить 200 баллов? Кто делает эти оценки? Это просто какая-то пародия, а не пробное ЗНО.
Дмитро
Для Людмила: Це не пародія, а цирк. Із такими завданнями, як оці, легко отримати, якщо вчився, бо я вже їх усіх бачив.
Коментувати
Татьяна
Вы что дебилы, какое зно 25 червня, если карантин продлили до 31 липня! Отмените вы уже это зно для тех кто не будет поступать в ВУЗ! Задрали уже этими зно и карантином!
Галина
Для Татьяна: це дебіли не підготувалися до ЗНО і розводять тут істерію. А ми готові, хочемо якомога раніше здати зно і розпочати вступну кампанію. Зно буде вчасно. Ідіть і лупіться головою об стіну, може, допоможе.
Олексій
Тетяно, дебіли це ті, котрі пішли у 11 клас не задля отримання вищої освіти. Не подобається? Потрібно було раніше думати .
Ваня
Алексей как выпускник хочу вас послать куда по дальше. Согласен с Татьяной, а все кто за проведение ЗНО марионетки которые продались за деньги.
Коментувати
Igor
Правильні відповіді з тестів пробного ЗНО 2020 тут https://erudyt.net/pidgotovka-do-zno
Ася
Для Igor:
Дмитро
Для Igor: Там помилки є, хоча без того усі завдання, що додаои, так були доступні.
Коментувати