Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

ДПА у формі ЗНО складають учні і студенти, які здобувають повну загальну середню освіту

Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

У 2021 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.

Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Освіта.ua
23.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Добрий день! Я навчаюсь у 11 класі, профільний предмет - англійська мова. Планую вступати на факультет фінанси, банківська справа та страхування. Яку математику мені потрібно здавати: профільний рівень чи рівень стандарту?
Сергій
Доброго вечора я навчаюсь на другому курсі в коледжі і цього року повинен здавати ЗНО якщо я його не здам з якогось предмета то мене відрахують з коледжу чи ні?
Галина
Для Сергій: Ви навчаєтесь на "молодшого спеціаліста"? тоді так. молодші спеціалісти - вища освіта, а вища освіта лише через зно. коли виключать, зможете вступити заново (вже за атестатом, разом з 11-класниками) на "фахового молодшого бакалавра" - це передвища освіта і туди приймають без ЗНО
Коментувати
Іван
Доброго дня! Чи потрібно перескладати ЗНО з іноземної мови для вступу 2021, маючи сертифікат за 2019 рік?
Влад
Для Іван: ні
Коментувати
Наталія
Я вивчаю математику на рівні стандарту, планую вступати на право спеціальність, реєструючись на ЗНО, вказала, що хочу здавати ЗНО з математики. Ні у заявці на ЗНО, ні під час реєстрації ніде не вказано про профільний рівень. Питання: як мені обрати профільну математику, потрібно зв’язуватись з технічною підтримкою? Чи достатньо для вступу на право спеціальність коли в заявці вказано: предмет математика, ДПА рівень стандарту, кількість балів для вступу від 100 до 200 встановлюється..?
Влад
Для Наталія: Чи достатньо для вступу на право спеціальність коли в заявці вказано: предмет математика, ДПА рівень стандарту, кількість балів для вступу від 100 до 200 встановлюється..? - Так
Наталія
Дуже дякую.
Коментувати
Собовенко Інна
Чи обов"язково учням, які навчаються на екстернат ній формі навчання здавати ЗНО, щоб отримати свідоцтво про освіту
Влад
Для Собовенко Інна: Обов"язкове ДПА, а не ЗНО
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де буде вказано, який рівень математики (стандарт чи профіль) потрібен для вступу на певну спеціальність. Наприклад, менеджмент, де математика йде другим предметом.
Галина
Для Тетяна: не плутайте. рівн існують в дпа (для оцінки в атестаті). у зно (для вступу) рівнів неіснує. в зно всі завдання виконуються в повному обсязі
Влад
Для Тетяна: Нижче є відповідь на подібне питання. Навіщо знову на цю тему задавати питання? В усі вузи України приймаються для вступу ЗНО, де треба виконати всі завдання. Рівні мають тільки ДПА для випуску зі школи.
Коментувати
Валентина
Добрий день. Мій син у школі вивчав математику на рівні стандарт. Для вступу математика йде третім предметом(за вибором). На якому рівні він має здавати зно: профільний чи стандарт. А якщо математику вуз ставить другий предмет, то як в такому випадку?
Галина
Для Валентина: він робить повністю всі завдання зно, а в дпа піде лише частина завдань стандарту
Коментувати
Андрій
Доброго дня. Я випускник минулих років. Зазначено, що в 2021 році потрібно обов’язково здавати математику. Але вона мені не потрібна ні для профільного поступання поступання в обрані навчальні заклади на обрані факультети, ні для ДПА (тому що сертифікат про закінчену середню освіту в мене, зрозуміло що є). Скажіть будь-ласка, так обов’язково здавати математику чи ні?
Галина
Для Андрій: Ви уважно прочитали статтю під якою пишете? обов’язкові предмети є лише для випускників, які здають дпа! Ви обираєте лише ті предмети, які Вам потрібні для вступу!
Коментувати
Софія
Якщо я не здам одного з обов‘язкових ЗНО, чи можу я здати цей предмет на наступний рік (навчаюсь в коледжі)?
Галина
Для Софія: ні.
Коментувати
Світлана
Добрий вечір, мій син- студент 3 курсу коледжу, минулого року відповідно до рішення Верховної Ради він скористався правом на звільнення від ДПА у формі ЗНО. Тепер у коледжі вимагають щоб він складав ДПА в цьому році, інакше його відрахують . В мене два питання: які існують розпорядчі документи щодо обов’язковості складання ДПА для такої категорії, як мій син, адже згідно з законодавством діти звільнялися від складання, а не переносили на наступний навчальний рік; якщо ж доведеться складати ДПА, то з скількох предметів, адже у 2020 році було три обов’язкових предмети, а в цьому - чотири. Наголошую, що ДПА ми не писали, не тому, що боялися не скласти, а виключно для того ,щоб уникнути ризику захворювання. Наперед вдячна за роз’яснення.
Галина
Для Світлана: справа в тому, що тут проблема із законодавством. Ваш син навчається на "молодшого спеціаліста". цей рівень відносився до системи вищої освіти (в 2020 році його вже не існувало і набір здійснювали на фахових молодших бакалаврів", які відносяться до системи передвищої освіти). згідно закону про вищу освіту, навчатись можуть лише ті, хто успішно здав ЗНО (саме ЗНО, а не ДПА). ось тому і постало питання, що ті хто в минулому році не здвав ДПА у формі ЗНО, мають бути відраховані, якщо не здадуть ЗНО
Коментувати
Вікторія
у мене таке питання: моя донька вчиться в коледжі на 3 курсі закінчує його у 2022році. Чи обовязково їй в цьому році здавати ЗНО? І який термін дії сертифікатів ? Дякую
Влад
Для Вікторія: вони зараз здають ДПА, для отримання атестату. Але можна відразу здати ЗНО, щоб воно було для вступу. При вступі цього року сертифікати дійсні за 2018 - 2021 роки. Як буде у рік вступу Вашої доньки, ще невідомо.
Коментувати
Юля
Доброго дня! Чи можна здавати 4 предмет ЗНО англ. мову, якщо в школі основна німецька, а англійська була лише до 10 класу?
Яковенко
Може хто роздивився точніше? Не зрозумію таке питання - чи обов*язково виконувати ВСІ завдання з історії, якщо історію здавати ТІЛЬКИ для ДПА? Чи визначається бал ЗНО у такому випадку і де про це написано?
Влад
Для Яковенко: Ви повинні відмітити при реєстрації, що Вам потрібне оцінювання в 200 х бальній системі, якщо хочете бали ЗНО. Але це вже Ви здаєте не ДПА, а ДПА і ЗНО. Якщо не відмічаєте, що Вам потрібна оцінка в 200. х бальній системі, то отримуєте тільки оцінку ДПА в 12 бальній системі. Але з цим нікуди не вступите вище
Коментувати
Тоня
Здравствуйте, подскажите пожалуйста,ребёнок-инвалид освобождён от ДПА,учится на 2-м курсе колледжа,нужно ли нам сдавать ЗНО чтобы закончить колледж.Я ничего не понимаю,нас могут отчислить если мы не сдадим ЗНО?
Анастасия
Здравствуйте! Я окончила колледж в 2016 году, имею диплом младшего специалиста. И аттестат за 11 классов, естественно. Если я хочу поступать в этом году в ВНЗ, причём не просто в гуманитарный, а творческий (кино), то мне всё равно нужно сдавать ЗНО по математике, чтобы участвовать в нём или могу сдать только нужные для поступления (Укр. мова и лит. и история/англ.), а математику вообще не сдавать?
Влад
Для Анастасия: Ви читати вмієте? Ви пишете під статтею, де про це вже написано! Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: Ви являєтесь випускником, щоб здавати математику? Ви вже выпустились, атестат отримали. Яка математика? Її здають ті, хто отримує атестат з 2021 року.
Влад
Здаєте ті, які потрібні для вступу і все
Коментувати
Ольга
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, в этом году дочь после 11 класса будет сдавать ВНО и как дополнительный предмет(5й) берет французский язык и имеет диплом уровня В2: - могут ли ей засчитать автоматоматически ВНО? - можно ли взять его 4м предметом на выбор если в 10м и в 11м классах не было французского в школе и так же засчитать его автоматоматически?
Галина
Для Ольга: на дпа можна взяти лише ті предмети, які вивчались в школі. дпа - випускний іспит. навіщо записуватись на зно на яке не підете?
Ольга
Для того, чтобы поступать в Украине на французскую филологию...
Коментувати
Тетяна
Доброго дня, здавала ЗНО на 2 курсі коледжу в 2019, чи можна результати з української мови та літератури використовувати цього року для вступу в інститут на іншу спеціальність?
Галина
Для Тетяна: можна, якщо результат влаштовує
Коментувати
Олександра
Доброго ранку підкажіть будь ласка чи можу я з тестами 2020 вступати у ВНЗ у 2021 році? Дякую
Влад
Для Олександра: можете
Коментувати
Ярослава
Якщо отримала повну загальну середню освіту по закінченню коледжу, потрібно відсилати копію лише диплома, чи диплома з додатком, який надали з оцінками з коледжу? Закінчувала 9 класів. Атестат лише за 9 клас. Та являюсь випускником минулих рр. Дякую.
Уляна
Питання. Якшо мене влаштовують бали з мого зно 2020 але в 2021 році я хочу вступи заочно на англ мову. Чи можу я доздати лише англ мову і чи буде це дійсним??
Влад
Для Уляна: можна, буде дійсним
Коментувати