Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

ДПА у формі ЗНО складають учні і студенти, які здобувають повну загальну середню освіту

Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

У 2021 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.

Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Освіта.ua
23.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Миша
Что такое широкий конкурс? Он влияет на возможность поступления?.
МаксиМ
Добрий день! Чи можу я до скласти зно з англійсьої та Математики в 2022,якщо я вже здавав зно в 2021 з історії україни,географії і української мови та літератури? Бо не підходять предмети для вступу на обрану мною спеціальнфсть.
Тарас
Для МаксиМ: Ви можете реєструватися на ЗНО з будь-яких предметів, з яких воно проводиться. На це ніяк не впливає те, ЗНО з яких предметів Ви складали в попередні роки. Крім того при вступі можна комбінувати результати ЗНО різних років.
Коментувати
Ольга
Добрий день. Чи можу я поступити в коледж, без здачі ЗНО? (закінчила школу в 2008 році. В 2013 закінчила ВНЗ)
Оксана
Доброго вечора. Скажіть будьласка як розрахувати середній бал атестату студентці 2 курсу коледжу? (Були вже предмети по спеціальності). Щоб поступати у ВНЗ потрібно ЗНО і середній бал. Дякую
Якось так
Для Оксана: середній бал Свідоцтва (Атестата) рахується виходячи з оцінок, які записані в Свідоцтво. Оскільки для подачі заяв через е-кабінет потрібно прикріпити фото додатку до Свідоцтва, то жодних додаткових Ваших оцінок додавати для визначення серднього балу не потрібно.
Коментувати
Галина
Добрий день. Після коледжу син планує поступати у вищий навчальний заклад на суміжну професію, на базі молодшого спеціаліста, чи потрібно здавати ЗНО з математики, минулого року після 2 курсу здав українську мову і історію України. Дякую.
Галина
Для Галина: для вступу потрібно здавати ті предмети, які вказані в умовах вступу на ту спеціальність на яку вступаєте. Як я розумію, вступати буде наступного року, а отже дивіться умови вступу на 2022 рік, які будуть прийняті у жовтні
Коментувати
Віка
Чи дійсне зно з англійської мови за 2020 рік при вступі у 2021.?? .
Галина
Для Віка: так
Коментувати
Наталя
Скажіть дочка закінчує2 курс монади.зно всі здала крім математики її не виженуть
989
Для Наталя: от просто цікаво: що таке "монада". Чому люди коли запитують щось, думають, що інші в темі їхніх термінів та назв?
Коментувати
Грицканюк Василь
Доброго дня , мій син не здав математику , але добре здав : історію , українську мову і літературу , географію . Чи може поступити ВНЗ.
Влад
Для Грицканюк Василь: туди, де підходять ці зно, може.
Коментувати
Ira
Моя дочка хоче навчатись в медінституті, вона здала ЗНО з укр мови, біології історії України, а матем не здала, бо наша репетитор сказала шо не потрібно. Чи є шанси в мед інститут?
Галина
Для Ira: звісно ж ні. Вона навіть заяву подати не зможе. Ви знайшли самого тупого репетитора в країні
Коментувати
Оксана
Якщо я закінчила 2 курс коледжу. Здала Зно на прохідні бали. Як правильно: забрати атестат для вступу чи можна тільки сфотографувати атестат для подачі у ВНЗ, коли подаватиму в електронному кабінеті вступника? І якщо не пройду по конкурсному балу повернутись назад у коледж? Як розрахувати середній бал атестату, якщо на другому курсі вже були предмети по спеціальності? Дякую
Тетяна
Внучка закінчує 2 курс технікуму після 9 класу.Якщо вона не здасть ЗНО, чи переведуть її на 3 курс платного навчання ?
Галина
Для Тетяна: якщо вчиться на молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра (це відноситься до вищої освіти), то взагалі виключать. Якщо на фахового молодшого бакалавра (це є передвищою освітою), то залишать
Коментувати
Віктор
Чи обов’язково мені здавати ЗНО якщо я не планую навчатися в Україні? І чи датують мені атестат без здачі ЗНО
Діана
Якщо я завалила ЗНО з української мови а інші предмети ні , мене візьмуть в коледж ?
Г
Для Діана: мусили б
Коментувати
Наталья
Якщо я здавала зно у 2019 році і набрала 107 балів,а вцьому році знову спробую і не складу,я зможу скористатися зно 2019 року для вступу?
Влад
Для Наталья: так
Коментувати
Андрій
Добрий вечір, якщо я не склав зно з математики, мені видадуть атестат про повну загальну середню освіту в коледжі? Просто хочу поступити в другий коледж на базі 11 класу, а там можна без зно поступити.
Суліма
Добрий день! Якщо я здавала ЗНО у 2014 році, чи зможу я вступити до інституту у цьому році?
Станіслав
Для Суліма: Звичайно ні! Ваші бали будуть діяти лише впродовж 3 років! Вже пройшло 8 років, Ви все забули с тих років)
Коментувати
Віталій
Добрий день. Підскажіть будь ласка, якщо я складаю ЗНО з 4 предметів і одне завалив. То чи можу я на наступний рід до здати лише один предмет, яки завалив. І чи будуть в такому випадку дійсні результати тих предметів які я склав нормально?
Влад
Для Віталій: можеш перескласти, все буде дійсне
Коментувати
Олег
Що мені потрібно буде здавати після закінчення ліцею в 2023 році дальше не планую йти вчитися!
Петро
Якщо я піду з 9ого класу геть зі школи і НЕ піду у коледж, чи зможу я здати зно через 2 роки, чи для здачі зно потрібно обовязково закінчити 11 класів?
Ольга
Для Петро: для здачі ЗНО 11 класів. Як ти його можеш здати, не вчивши програму 10 - 11 класу, навіть?
Петро
Самостійно підготуватися за допомогою курсів, я буду навчатися у школі, але не в Україні, паралельно готуватимусь до зон і через два роки приїду до України. Формально, можливо здати зно чи ні?
Коментувати
Артем
Доброго дня, якщо я буду здавати українську мову і літературу, я зможу поступити до медичного університету?
Влад
Для Артем: зможеш, якщо гарно складеш ЗНО
Артем
Дякую
Коментувати