Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

ДПА у формі ЗНО складають учні і студенти, які здобувають повну загальну середню освіту

Хто має складати тести ЗНО у 2021 році

У 2021 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів.

Випускники шкіл 2021 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100-200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100-200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1-12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної та історії), а також оцінку за шкалою 100-200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100-200 балів будуть використовуватись для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.

Також, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2021 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 5-ти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Освіта.ua
23.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем
Доброго дня, якщо я буду здавати українську мову і літературу, я зможу поступити до медичного університету?
Влад
Для Артем: зможеш, якщо гарно складеш ЗНО
Артем
Дякую
Коментувати
.
А якщо я цього року здам ЗНО то можна буде поступити на слідуючий рік?
Влад
Для .: так
Дмитро
наступний*
Коментувати
Іра
Доброго дня, якщо я здавала ЗНО у 2020 р. з укр. м., укр. літ, та англ, та біології я можу поступити в цьому році в університет на філологію англійська
Якось так
Для Іра: подати заяву(и) на англійську філологію зможете. А ось чи вступите, буде залежати від Ваших та конкурентів балів.
Коментувати
Sasha
Доброго для! Я зареєстрований на ЗНО що потрібно робити далі?
Влад
Для Sasha: складати ЗНО
Коментувати
Зіна
Добрий вечір моєму сину неприйшло запрошення на зно на електрону почту навчаєця у коледжі
Влад
Для Зіна: подзвоніть в центр, куди відправляли, якщо відправили, шукайте на пошті.
Коментувати
Роман
Доброго дня! Якщо я зареєстрований на ЗНО і на нього не піду,бо виявилось ,що мені для вступу підходить тільки атестат,чи це буде зазначено десь в атестаті ?
Якось так
Для Роман: в Свідоцтві НЕ зазначається жодна інформація щодо ЗНО. Натомість в Свідоцтві є розділ ДПА, де, зважаючи на Закон України, яким усіх випускників 2021 року звільнили від ДПА, буде зазначено "звільнено".
Коментувати
Андрій
Закінчив технікум 1991 році. Хочу отримати отримати вищу освіту я маю здавати ЗНО?
Влад
Для Андрій: так
Коментувати
Влад
якщо складав історію минулого року(але лише першу частину дпа)а цього року вона потрібна для вступу в університет ,чи дійсний цей сертифікат у 2021 році?і чи можна з ним вступити ?
Якось так
Для Влад: якщо Ваша історія оцінена за 200 бальною шкалою, то так.
Коментувати
Павло
Як поступити в Університет якщо ти пропустив ЗНО а потрібно цього року? Варіант чекати до наступного року не підходить!
Влад
Для Павло: Хіба що відноситетесь до осіб, які можуть вступити по спеціальним умовам. Почитайте Про спеціальні умови для вступу, якщо Ви до них належите, то можливо. Якщо ні, то ніяк. Тільки на наступний рік.
Коментувати
Vladimir
Я зареєстрований на ЗНО з української мови та літератури, чи можу я вступати на спеціальності де потрібна лише мова? Чи будуть у мене дві оцінки, з мови та з мови+ літератури?
Олександра
Добрий вечір. Чи потрібно здавати англійську мову, якщо мені не потрібно для вступу до вищого навчального закладу на медичний.
Влад
Для Олександра: не потрібно
Коментувати
Katya
Доброго дня! Якщо я їду жити за кордон, я маю складати ЗНО, якщо мені потрібен лише атестат школи? Про це є наказ?
Влад
Для Katya: ЗНО - це Ваша особиста справа. Воно потрібне для вступу. Якщо не збираєтеся вступати, то і здавати не потрібно.
Коментувати
Марія
Навчаюся 2 рік у коледжі, цьогоріч треба скласти зно,але я поступати планую вище на наступний рік,я можу цьогоріч не складати зно,але я вже на нього зареєстрована?
Влад
Для Марія: можеш не складати
Коментувати
Олена
Доброго вечора. Підскажіть, якщо я працюю і маю стаж роботи, то мені потрібно здавати ЗНО?
Влад
Для Олена: так
Коментувати
Мирослава
Доброго дня! У 2017 році я закінчила Комунальний вищий навчальний заклад, і здобула рівень молодший спеціаліст. А тепер 2021 хочу здобути бакалавра заочно, чи потрібно мені здавати ЗНО?
Влад
Для Мирослава: 2 ЗНО+фаховий іспит в наступному році вже
mironovna371
Дякую!
Коментувати
Катерина
Вітаю. Я закінчила 11 класів у 2000р. Зараз потрібний бакалавр(маю мол. спеціаліста).Мені потрібе ЗНО?
Влад
Для Катерина: потрібне. 2 ЗНО+фаховий іспит
Коментувати
Ольга
Доброго дня!моя дитина закінчує школу за кордоном,чи зможе поступити в Україні у вищий заклад без ЗНО?
Ніна
Для Ольга: Ні. Реєструйте її на додаткову сесію ЗНО. реєстарція буде в травні
Коментувати
Олена
Доброго дня! Якщо відмінять ДПА, то я можу піти лише на 2 предмети ЗНО? Чи потрібно складати 3 предмети?
Костя
Добрый день. Я поступаю в университет в Европе. Университет требует только аттестат. Я должен в этом случае сдавать ДПА в форме ЗНО?
Анатолій
Для Костя: в мене також таке питання
Коментувати
Уляна
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо ЗНО з історії (для поступлення нам сертифікат не потрібен) здати нижче ніж визнчений порговий бал, то як це вплине на тестат.
Галина
Для Уляна: в атестаті за дпа з цього предмету буде стояти оцінка від 1 до 4 (дивлячись на скільки напрацював
KATARINA
Для Уляна. Советую учить, ну если время решите потратить хоть немного на историю, только временной отрезок с начала 20в. до наших дней. Уточните программу ДПА по истории. Все, что не попадает в ДПА, вам вообще не нужно. Обычно, это программа 10-11 классов. Программа за 7-9 классы вам ни к чему. Уточните у учителя истории программу. Если на выбранную вами специальность вес школьного аттестата 5 процентов или меньше, вообще не заморачивайтесь. Учите предметы ЗНО.
Уляна
Дякую за відповідь
Коментувати