Що робити у разі втрати сертифіката ЗНО?

Виготовлення дублікатів сертифікатів у разі втрати здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти

Що робити у разі втрати сертифіката ЗНО?

У звʼязку з бойовими діями на території України та проведенням у 2022 році національного мультипредметного тесту замість зовнішнього незалежного оцінювання ця публікація не актуальна. Актуальну інформацію для вступників до закладів вищої освіти дивіться в Дорожній карті учасника національного мультипредметного тесту у 2022 році.

Виготовлення дубліката здійснюється на підставі заяви про виготовлення дубліката Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, яка подається до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ПОШТОЮ, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката та витрати на доставку поштового відправлення.

Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ОСОБИСТО в регіональному центрі, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката.

До заяви додаються:

  • копія платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката або платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення та відправлення дубліката;
  • дві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку учасника (одна з фотокарток наклеюється на заяву);
  • Сертифікат, дублікат якого виготовляється, – у разі потреби виготовлення дубліката через пошкодження Сертифіката, що призвело до порушення цілісності інформації;
  • копія документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у зовнішньому оцінюванні (назва, серія (за наявності) та номер якого вказані в Сертифікаті, дублікат якого потрібно виготовити); якщо учасник не має документа, на підставі якого його зареєстровано для участі у зовнішньому оцінюванні, подається копія іншого документа, що посвідчує особу володільця Сертифіката.

На копіях документів, що подаються для виготовлення дубліката, мають бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів Згідно з оригіналом (без лапок), а також особистий підпис учасника, його ініціали, прізвище (особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище – у разі оформлення заяви щодо дубліката законним представником учасника), дата засвідчення копії.

Заяви, оформлені без дотримання цих вимог, повертаються учаснику з відповідними письмовими роз’ясненнями. У таких випадках дублікат не виготовляється. Особа, якій відмовлено у виготовленні дубліката, усунувши недоліки, пов’язані з оформленням заяви та/або документів, що подаються для виготовлення дубліката, може повторно звернутися до регіонального центру щодо виготовлення дубліката.

Дублікат сертифіката надсилається рекомендованим листом із повідомленням про вручення за адресою, вказаною у заяві, або видається особі (уповноваженому нею представнику) особисто у разі зазначення цієї вимоги в заяві.

Сертифікат ЗНО разом із паспортом та запрошенням-перепусткою є обов’язковим документом для допуску до пункту тестування.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
27.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Доброго дня Хочу відновити свій сертифікат з української мови, історії та географії якщо можна то на електронну адресу
Влад
Народ!! Ви дійсно думаєте, що Ви тут написали, щоб Вам скинули на адресу сертифікати, і хтось вам скине??? Ту пишуть новини, самим займатися цим питанням треба! НІХТО ВАМ НІЧОГО НЕ СКИНЕ, БО ВИ СЮДИ НАПИСАЛИ!!
Денис
Для Влад: Доброго дня, чи можете допомогти його повернути, як це зробити ?
Коментувати
Якось так
Люди, кому ви тут 2 роки пишете свої однотипні прохання? Тут не приймають заявки від Денисів, Наталій, Віолет, Олександрів та інших на відновлення Сертифікатів. Та й вам зовсім не Сертифікати потрібні. Просто спробуйте прочитати статтю під якою пишете.
Денис
Добрий день. Хочу відновити загублений сертифікат з мови та літератури, а також історії України за 2019 рік якщо можна то на електрону адресу
Працівник УЦОЯО
Для Денис: Ваш запит прийнято. Але Вам знадобиться почекати близько двох місяців, відновлення втрачених сертифікатів - довга справа
Коментувати
Наталія
Доброго дня, чи можливо отримати дублікати сертифіката про проходження ЗНО з української мови та літератури за 2019, на електронну пошту?
Віолетта
Доброго дня, чи можливо отримати дублікати сертифіката про проходження ЗНО з української мови та літератури за 2019, на електронну пошту
Денис
Доброго дня. Хочу відновити сертифікат ЗНО з Української мови та літератури, за 2019 рік.
Валентина
Добрий день. Хочу відновити загублений сертифікат з мови та літератури, а також історії України за 2019 рік
Надія
Доброго дня) Хочу відновити сертифікат ЗНО з усіх предметів за 2020 рік за домашньою адресою!
Тетяна Рябущиць
Доброго дна. Я б хотіла відновити та отримати ЗНО з усіх предметі на етектрону пошту ,якщо та можна
Аліна
Доброго дня! Я б хотіла відновити та отримати особисто сертифікат ЗНО за 2018 рік з української мови та літератури.
Олександр
Доброго дня хочу відновити сертифікат ЗНО Українська мова та Література можете відіслати дублікат на електронну пошту
Соломія Батицька
Доброго дня,хочу відновити сертифікат української мови та літератури, можете мені надіслати дублікат на електронну пошту.
Христина Яцула
Добрий день) хочу відновити сертифікат з Української мови та літератури, можете мені надіслати дублікат на електронну пошту?