Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Христина
Добрий день , я подала свої доменти ще 1 березня , а досі не прийшло запрошнння , що робити?
Андрій Логвіненко
Добрий день ! Я звертаюся к вам з таким питанням , я вже зареєстрований на ЗНО , мене вже зареєстровано , отримав повідомлення и сертифікат від українського центра якості оцінювання , обрав 4 предмети , але зараз зрозумів , що мені потрібно 5 предмет... Чи можливо це здійснити ?
Галина
Для Андрій Логвіненко: вже пізно. для вступу цілком достатньо 3 предмети
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Я зареєструвалася на ЗНО 2 березня, але ще до сих пір не відправила документи. Підскажіть, буль-ласка, що робити. Вже пізно? Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію? Я випускниця минулих років.
Влад
Для Аліна: вже пізно. На додаткову сесію можна тільки при певних умовах, навчання за кордоном, змагання і т. Д. Поважна причина
Влад
Для Аліна: https://testportal.gov.ua/dodsession/
Аліна
я хворіла, чи можна буде відправити довідку про хворобу і зареєструватися на додаткову сесію?
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Я зареєструвалася на ЗНО 2 березня, але ще до сих пір не відправила документи. Підскажіть, буль-ласка, що робити. Вже пізно? Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію?
Вікторія
Добрий день. Скажіть, будь ласка, 5 березня до якої години приймалися заяви на ЗНО? Я отримала СМС-ку про доставку листа о 16:00. Їх могли ще прийняти?
Кравчук  Марія
Доброго вечора зареєструвалась в лютому документи відправила 4 березня тому що хворіла будуть вони приняті?
Евгения
Добрый день, отправили документы на ЗНО, 10 дней прошло, а приглашения до сих пор нет. Скажите пожалуйста, через сколько дней максимум должно прийти приглашение ?
Лера
На яку пошту відправляти. Різні адреси,на яку саме відправляти. Чи можна завезти документи відразу
Юлія
Добрий день! В минулому році дочка здала зно з мови та історії, а на географію не явилась. Казали що в цьому році просто додасть її. То треба зареєструватися по новому на 4 предмети і явитись тільки на географію чи як?
Галина
Для Юлія: реєструватись лише на потрібний предмет
Коментувати
Кристина
Добрый день, подскажите пожалуйста, контрольно информационный лист зно и заява на одном листе печатать?
Світлана
Доброго дня. Я помилково відправила лист не в той регіональний центр. Мені потрібно знову створювати заяву? Чи можна відправити вже існуючу заяву в інший регіональний центр?
ОЛЕГ
Для Світлана: походу жопа, в следующем году сдашь
Коментувати
Анастасія
Скажіть будь-ласка як відмінити заявку на ЗНО ?Я вже зареєструвалася ,але хочу відмінити заявку , як це зробити ?
Dffg
Скажите, пожалуйста, мы можем зарегистрироваться на ДПА по математике уровня стандарт и указать , что по нему же хотим сдать ЗНО? Или ЗНО по математике только при уровне профильный?
Влад
Для Dffg: так і треба робити, реєструєтеся на ДПА стандарт і здаєте ЗНО для вступу. ЗНО не має рівнів. Потрібно виконати всі завдання тестового зошиту. І без різниці стандарт чи профіль вивчали в школі.
Коментувати
Hanna
Якщо забула поставити підписи на копіях документів, вони повернуть лист? .
Ніна
Для Hanna: ой, так, мабуть повернуть. У Вас залишився ж перший лист, що був перед реєстраціною карткою? Там зверху є номер, за ним можна подивится чи вже обробляли Вашу завку чи ні. Ось тут: https://zno.testportal.com.ua/track Може й там напишуть - що невірно щось, тоді перереєструйтесь і все.
Коментувати
Джесс
Добрый вечер. Вот я зарегестрировалась на три предмета, оформила и отправила все документы. Но потом поняла, что нужно было ещё на один предмет зарегистрироваться. А все уже отправлено. Что делать в таком случае? Регистрироваться заново на 4 предмета или только один?
Ігор
Для Джесс: Я не розумію як вас система пропустила з 3 предметами, але це таке. Вам необхідно дочекатися Вашого пакету документів, і через систему внести зміни. Якось так.
Ніна
Ігоре, якщо Джесс - випускниця минулих років, а не 11класниця, то може зареєструватися на три предмети. Джесс, Вам треба дочекатися сертифікату, як тільки отримаєте його знову реєструєтеся як перший раз, але вже вказуєете чотири предмети, знову 2 фото, знову копію паспорта і документа про освіту, знову пишете текст заяви, підпис, дата, на копіях З оригіналом згідно, підпис, прізвище та ініціали, дата. До листа кладете: нову заявку з фото, копія паспорта, копія документа про освіту, сертифікат ЗНО, який тільки отримали. Лист треба відправити до 5 березня включно. Вас тоді перереєструють і надішлють новий сертифікат
Ніна
Джесс, а ще можна подивитися - можливо й без нового листа можна це зробити. Як отримаєте сертифікат, гляньте тут: https://zno.testportal.com.ua/edit
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності ща ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Сергей
Здравствуйте, я ученик который подпадает под категорию «випускник минулих років», но при регистрации на ВНО у меня нету выбора: сдавать профильный уровень математики или стандарт, есть только «Математика». Хотел бы поинтересоваться какого уровня эта «Математика». пс. номера УЦОЯС не отвечают, на сайте подобной информации не нашёл.
хех
Для Сергей: тот же вопрос
Оксана
Так розумію, що для ЗНО має бути профільний рівень. Стандарт - то для ДПА.
Natali
Просто "Математика" и есть профильный уровень в этом году. Непрофильный - это "Стандарт".
Коментувати