Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника все про ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Якщо в поточному році отримано Сертифікат РТЕ рівень В2 з англійської мови, але для вступу потрібен сертифікат ЗНО з іноземної мови, чи можна отримати за ДПА в додаток до атестату оцінку 12 (згідно роз’яснень МОН від 22.01.2018 ) і не ставити при реєстрації на ЗНО галочку про зарахування результату як оцінки ДПА з англійської мови? Чи якщо проходимо ЗНО, то оцінка ДПА обов’язково за результатом ЗНО. Проходимо ЗНО з трьох предметів. Дякую за відповідь.
Іванна Горбач
1 березня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться загальноакадемічний День відкритих дверей. Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT8O0tKnTGmbTGuz2
Олексій
Скажіть, я якою ручкою заповнювати заяву зно?
влад
Для Олексій: чорною !
Коментувати
Максим
Допоможіть як бути! Я хотів би зарегіструватися на ЗНО но в мене виникає одна проблемка і я не можу її вирішити ,скажіть чому ,коли я вже на 2 крокові регістрації ,а саме в кладці "Відомості про заклади освіти". Я вибираю в регіоні Львівська область ,далі я змушений вибрати м.Бради чомусь мого міста в ЛЬвівській області нема тільки Бродівський район.Чого коли я натискаю заклад освіти вмене пуста строка ... Що в м.Броди закладів освіти не має???? як так?:::
Павлович
Для Максим: Натискаєте "Бродівський район" і шукаєте там свою школу. Окремо позначені міста обласного підпорядкування,а заклади освіти м.Броди є в переліку шкіл району. Якшо не помиляюсь,їх там 5.Будьте уважні.
Коментувати
Софія
Скажіть а куди писати "згідно з оригіналом"? Біля копії, чи зверху? І чи вклеювати ті дві фотокартки?
Вікторія
Що робити , якщо вже лист з предметами відправила до регіонального центру освіти і якості, але зараз захотіла поміняти предмети, які я вибрала спочатку. До 19 березня, є ще час, чи можна поміняти предмети і як саме?
Тарас
Яким чином зареєструватися (ЗНО- ДПА), щоб отримати атестат після 11 класу? Які вимоги для тих, що планують навчатися закордоном?
Галина
Для Тарас: Для школярів реєстрацію здійснює школа централізовано. ЗНО-ДПА ніяк не повязано з тим де Ви плануєте навчатись і чи плануєте взагали. Можете взяти атестат і йти працювати.
Коментувати
Катерина
А фотографії необхідно вклеїти в реєстраційну картку і все , більше фото не треба?
Софія
Для Катерина: Теж цікаво
Коментувати
Юлія
Доброго вам! Скажіть будь ласка. Де мають подавати заявки на ЗНО ліцеїсти з ліцею з військово- фізичною підготовкою м. Кременчук. Дякую за відповідь.
Юлія
Доброго вечора! В мене таке питання,які документи потрібні для зно,якщо ти студент?
йцукен
А в кабінеті вступника потрібні ті копії скановані кольорові? чи чорнобілі?
Іра
Доброго дня!Підскажіть будь ласка реєструюсь на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ і пише Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з відсутністю в системі даних про сертифікат ЗНО для вказаного року..Що мені робити?
Віка
Для Іра: зайдіть на свою електронну пошту і підтвердять реєстрацію.
Коментувати
Таня
Доброго дня! Реєструюсь на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ .При реєстрації ввела пошту майл.ру. Лист не надходить. Що робити? Чи прийде він? Пробувала реєструватись на іншу пошту, але не можна.
1111
Для Таня: В Україні сервіс майл.ру не працює, як і яндекс.ру, зареєструйте поштову скриньку на іншому поштовому сервісі (укрнеті, "джмелику" тощо). Надішліть звідти листа з описанням проблеми за контактною поштою, вказаною на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua/ . Далі з вами мають зв’язатися адміністратори сайту і зарадити вирішенню проблеми.
Коментувати
Таня
Доброго дня.Якщо я пропустила зно з поважної причини куди потрібно звернутись
Таня
Добро дня.Якщо я пропустила зно з поважній причині куди потрібно звернутись
Глоба Ігор Геннадійович
В связи со сложившимися семейными обстоятельствами ребенок вынужден был перед здачей ЗНО поменять место жительства.Как пройти ЗНО ?
Святослав Шишко
Доброго дня. Я зібрав необхідний пакет документів і надіслав їх в центер оцінювання. Через деякий час мені прийшов лист, що за рішенням комісії мене не зареєстровано, тому що я не надав необхідних документів, а саме довідки з місця навчання, хоч вона й була в моєму листі, але як виявилося не та, що потрібно. Більшість учнів мого навчального закладу зіштовхнулись з такою ж проблемою, але їм телефонували і говорили, що вони повинні надіслати. Зараз не знаю, що мені робити, невже я повинен пропускати рік навчання лише через те, що мій коледж видав мені не так довідку?
Анатолий
Привет, отправил в прошлую пятницу письмо с документами, и до сих пор не олучил ответ. Что делать??
Володимир
що робити коли відмова в реєстрації згідно " Довідка з навчального закладу не відповідає вимогам порядку проведення ЗНО (підпункт 3 пункту 2 розділу IV)
Mary
доброго дня! вчора відіслала документи, але на копіях не засвідчено "згідно з оригіналом.."..документи відішлють назад???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!