Участь у НМТ: як підтвердити реєстрацію на тест

Сервіс для підтвердження реєстрації функціонує на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Участь у НМТ: як підтвердити реєстрацію на тест

З 1 лютого до 19 квітня 2022 року усі вступники для участі в ЗНО заповнювали реєстраційні картки. Для реєстрації учасники мали заповнити реєстраційну картку на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та, за можливості, надіслати комплект реєстраційних документів на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками національного мультитесту (НМТ). Для участі в тестуванні вони в травні 2022 року обов’язково мають підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках

Під час цього підтвердження необхідно повідомити про регіон вашого перебування у липні 2022 року для визначення місця проходження національного мультитесту.

Інформаційна сторінка ー спеціальний сервіс на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, вхід у який здійснюється за номером сертифіката учасника ЗНО та зазначеним у ньому PIN-кодом.

Учасники, які встигли отримати Сертифікат учасника ЗНО, вже мають доступ до своєї сторінки. Інші зареєстровані особи на початку травня отримати SMS-повідомлення із даними для входу на інформаційну сторінку (інформація відправляється на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону).

Якщо учасник не отримав SMS-повідомлення, то з 12 до 19 травня 2022 року в  Українському центрі оцінювання якості освіти працюватиме гаряча лінія, де можна дізнатися номер сертифіката ЗНО та PIN-код для доступу до інформаційної сторінки.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Чи можна реєструватися на нмт з за кордону, але складати його в Україні? Чи обов’язково, щоб реєстрації відбувалася в Україні?
Ольга
Куди звернутись якщо не прийшов пароль та логін для в ходу в особистий кабінет для додаткові сесії НМТ?
Аліна
Що робити якщо мені не прийшов номер сертифікату для додаткової сесії НМТ та через це я неможу підтвердити де мені буде зручно проходити сесію ?
Ольга
Теж цікавить питання, що робити тим випускникам, яким під час підтвердження участі в НМТ з 21 червня по 7 липня 2022 року пише що немає місць для проходження МНТ в Мюнхені. Хтось отримав відповідь?
Діана
Що робити якщо пише немає місць для проходження НМТ тесту в Мюнхені можливо треба почекати і помилка на сервері
Алла
Чому ми не можемо зареєструватися воно нам показує ,що вже немає реестраціі на мультітести
Вадим
Ми подали заявку на реєстрацію ЗНО,але смс на даний момент не отримали. Знаходимося за кордоном,і вияснити в чому річ не маємо уяви як.Хто та як зможе допомогти.
Галина
Для Вадим: як хто? Центр оцінювання звісно. звертайтесь до них
Коментувати
Вита
Добрый день, подскажите пожалуйста в каких городах Польши можно сдать тест нмт? Как это будет происходить?
Іван
Підкажіть хтось знає точно ЗНО 2022 вже офіційно скасували чи це лише пропозиція і воно ще може бути?
Петро
Якщо я відправив документи 7 березня, але вони прийшли в регіональний центр оцінювання якості освіти 10 березня, а при перевірці стану опрацювання пише « Роздруковано реєстраційну картку»
Мар’ян
Якщо пише роздруковано реєстраційну картку то я зареєстрований чи ні ? Ще вище пише код реєстрації
Ярослав
де роздруковано реєстраційну картку f
Lena
Що робити якщо зробила декілька реєстраційних карт Дані там однакові тільки випадково зробила декілька Розжоукувати тільки одну чи всі потрібно?????
Андрій
Доброго дня! Перевірила стан опрацювання, там пише «Вас зареєстровано для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні». Тобто я зареєстрована? P.s. це додаткова сесія. Коли б мали прийти подробиці (місто, в якому буде зно)?
Рул
Добрий день. Що робити якщо номер реєстраційної картки я не пам’ятаю а лист ще не надійшов
Наталія
Для Рул: сходіть пошукайте на пошті. Нам так запрошення в універ довго йшло, виявилося що поштарка у відпустці і воно там просто валялося
Коментувати
Маріна
куди надсилати реєстраційну картку на зно? якщо я зареєструвалась у лютому і ще не відправила? чи можна ще відправити?
Влад
Для Маріна: звісно ні! це потрібно було зробити до 5 березня!
Коментувати
Інна
Як дізнатися номер своєї реєстраційної картки, якщо я її відправила, і не запам’ятала номер?
Вікторія
Я хочу дізнатися чи прийшов лист я відправила 27 лютого Як дізнатися чи лист прийшов
Іра
Я б хотіла дізнатися, якщо реєстраційний лист прибув до центру 9 березня, але я реєструвалася швидше, чи приймуть мою заявку на зно?
Юлія
Минуло вже 10 днів після реєстрації, але мені лиш пише коли була роздрукована реєстраційна картка, то як зрозуміти ,що я зареєстрована? Підскажіть будь ласка