НМТ відбудеться у 21 країні світу

Вступники, які перебувають за кордоном, зможуть скласти НМТ щонайменше у 21 країні

НМТ відбудеться у 21 країні світу

Вступники, які перебувають за кордоном, матимуть можливість скласти національний мультипредметний тест щонайменше у 21 країні світу.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, за результатами перемовин з міжнародними партнерами України.

За інформацією УЦОЯО наразі підтверджено домовленості щодо проведення основної сесії НМТ в Австрії, Азербайджані, Болгарії, Великій Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Португаліі, Румуніі, США, Фінляндії, Франції, Чехії і Швеції.

Під час додаткової сесії учасники зможуть пройти НМТ в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Чехії.

Водночас перемовини з окремими закордонними установами й організаціями, зокрема з тими, що розташовані у Великій Британії, Грузії, Молдові, Нідерландах, Польщі, Хорватії, Швейцарії, ще тривають, через що в УЦОЯО сподіваються, що кількість локацій, де відбуватиметься НМТ, зросте.

Під час реєстрації на НМТ вступники, які планують проходити тестування за кордоном, матимуть змогу вибрати із наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Попри те, що перелік міст для проходження НМТ може стати дещо більшим, в УЦОЯО радять вступникам не зволікати з реєстрацією. Натомість просимо вступників найближчим часом вибрати із запропонованого переліку місто.

Якщо пізніше з’явиться більш зручна для вас локація, ви зможете до 7 травня включно змінити реєстраційні дані й вибрати ближчий до вашого місцеперебування під час проведення НМТ населений пункт.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами.

Більше про проведення НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня Ефимова
Теж цікавить Ізраїль. Багато дітей знаходиться в цій державі. Будь ласк,а дайте відповідь?
Мілена
Включіть у список Вірменію, будь ласка. Я зараз за кордоном, повернутися поки не можу. Їхати за кордон теж не варіант.
Наталія
Теж цікавить Кельн. Там вже немає місць, чи ще немає місць?? Хотілось би туди попасти
Ирина
В Кельне нет мест.Ребенку ехать 10 часов в другое место.Будут ли дополнительные места?
Неля
Чому за ізраїль ні слова.Вони відмовились чи Україна навіть запрос не дала і перемовин?