МОН і ВР шукають консенсус щодо форми проведення НМТ

У МОН сподіваються, що найближчим часом буде знайдено консенсус щодо моделі НМТ

МОН і ВР шукають консенсус щодо форми проведення НМТ

У Міністерстві освіти і науки сподіваються, що найближчим часом буде знайдено консенсус між МОН та профільним комітетом парламенту щодо моделі проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році.

Про це в ефірі телемарафону сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, 10 січня на одному з підкомітетів Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій було розглянуто всі варіанти й можливості проведення НМТ, що запропоновані МОН та іншими авторами законопроєктів.

«Сподіваюся, що ми найближчим часом знайдемо консенсус щодо проведення вступної кампанії в 2023 році. Робота триває, ні на день не зупиняється, адже ми чітко розуміємо що молодь має якнайраніше знати особливості вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти. Нам важливо якнайшвидше прийняти модель прийому на 2023 рік. І над цим ми зараз працюємо», – наголосив міністр освіти і науки.

Як відомо, Міністерство освіти і науки запропонувало включити до національного мультипредметного тесту три обов'язкових предмети – історію України, математику й українську мову. Четвертий предмет учасник тестування зможе обрати самостійно.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
10.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор Сергієнко
Не знаю звідки Вам відомо про три обов’язкові предмети - в Порядку прийому 2023 який МОнУ виніс на громадське обговорення - 4 обов’язкових предмети.
Галина
Для Віктор Сергієнко: мова, як я розумію про те, що наведені 3 предмети є обов’язковими, а іноземну можна замінити іншим предметом
Коментувати
Семенівна
Форма допустима лише одна - Усний Переказ Всього Матеріалу. Кожен вучень хай заходить в клас і перед керівництвом слово в слово декламує. А як не зможе слово в слово - двойка. От тоді був би порадок
Олексій
Для Семенівна: це буде суб’єктивне оцінювання, а так в тесті кожен показує що знає, а що не знає
Коментувати