Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин

На вимогу освітян і батьків випускників тривалість мультимедійного тесту продовжена до 120 хвилин

Тривалість мультитесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин

На вимогу освітян і батьків випускників тривалість національного мультимедійного тесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, після оприлюднення демонстраційного варіанту мультитесту педагоги та батьки вступників одноголосно зазначили, що відведеного на виконання трьох блоків завдань часу замало.

«За моїм дорученням Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту», – зазначив Сергій Шкарлет.

Отже, реальні статистичні дані проходження тестування довели, що тривалість тесту необхідно продовжити до 120 хвилин

«Я впевнений, що цей крок допоможе кожному вступити до омріяного закладу вищої освіти, показавши свій найвищий результат під час НМТ», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Maksum
Ще би добавили англійську, і інші предмети було би ідеально. Думаю це просили більше людей чим за збільшення часу.
Юлия
Для Maksum: вы с своем уме? У нас все так хорошо английский знают, чтобы подготовиться с нуля к тесту за 2 месяца?
Maksum
На вибір як було з 2007 року, не всіж історію брали 3 предметом тому не всі в однакових умовах, та і про який текст ви говорите якщо зно облегшили параметра ж небуде на математиці.
mдa
Для росіян принципово важливим є думка їх людей. Все що вони роблять, говорять , все робиться так аби це можна було подати їх людям. У них роки накручували людей, що Україна це країна третього світу. А переважно соцмережі та Ютуб все псує. І наші люди теж не можуть без того що буквально все викладати. Тепер уявіть. Дивляться вони на свої убогі села, да нормальних сортирів не має. І дивляться на наші де катаються на мерседесах, євробляхах. Дивляться на наші школи, а там у самій бідноваті школі є проектор, телевізор і ноутбук. Комп’ютері класи. У них очі на чоло виходять. Їх влада з них виховує первісну общину. Щоб вони не за гроші йшли воювати, а за шмат хліба і б/у речі. Одежу, техніку, побутові речі. Нам треба більше бідноти виставляти в соціальні мережі та ютуб. Провести роботу серед людей, щоб вони думали що виставляли. Треба зняти трохи накал. Нас ніхто не заставляє жити так як вони. Але подавати інформацію трохи по іншому можна.
Коментувати