На мультитест ЗНО зареєстровано 402 тисячі вступників

Для участі в національному мультипредметному тесті зареєструвались понад 402 тисячі учасників

На мультитест ЗНО зареєстровано 402 тисячі вступників

Для участі в спрощеній версії ЗНО – національному мультипредметному тесті – зареєструвались понад 402 тисячі учасників.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Так, з 1 лютого до 19 квітня усі потенційні вступники 2022 року заповнювали реєстраційні форми для участі в ЗНО.

«За цей період потенційні учасники вступної кампанії створили 492 204 картки, з них унікальних ー402 527», – поінформували в УЦОЯО.

Також в Українському центрі якості освіти нагадали, що особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками тесту.

«Для участі в тестуванні вони в травні обов’язково мають підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках. А ще повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні», – наголосили в УЦОЯО.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок ОсвітаВступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Ви тупоголове міністерство набереться сміливості і відмінять це долбана ЗНО і не знущайтеся над цими дітьми і їх батьками
Nadine
Ви наче в іншій країні живете. Як можна зараз знати, де вступник буде в ЛИПНІ ? Тут не знаєш, що станеться через тиждень!!
Надія
Ви наче в іншій країні живете. Як можна зараз знати, де вступник буде в квітні? Тут не знаєш, що станеться через тиждень!!
Rick
У нас в Одессе каждый день долбят.Я не то,что не представляю себе где я буду,я не понимаю как мы в такой "квітучій атмосфері" будем сдавать.
Марина
Тобто як пророк під час війни я маю знати де я буду з дитиною через два місяці У прошлому році було 390 тисяч у цьому 402 тисячі .де ви їх берете .кожного року все більше в більше .мабуть ніхто і не виїзжав .
Єгор
По-перше, як бути вимушено переміщеним особам, які збираючись кидати домівку не брали ідіотський конверт з під-кодом? По-друге, тобто в травні ми маємо вже будемо 100% знати, де перебуватимемо через два місяці?
Юлія
Заходимо на свою інформаційну сторінку, ніякої опції підтвердження на проходження мультипредметного тесту чомусь ще нема.