Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, - Шмигаль

Повернення до корупційних схем при вступі до закладів вищої освіти в Україні не відбудеться

Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, - Шмигаль

Повернення до корупційних схем при вступі до закладів вищої освіти не відбудеться. Діти матимуть рівний доступ до освіти.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час свого виступу на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

За його словами повідомлення про можливість скасування зовнішнього оцінювання є чутками.

«Треба сьогодні розставити крапки і прокоментувати ситуацію навколо ЗНО аби уникнути пересмикувань та чуток, що зараз активно поширюються. Наразі немає жодних підстав, щоб не проводити зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО відбудеться за визначеним планом. Зрада відмінена», - сказав прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що українські діти безумовно матимуть рівний доступ до освіти.

«Ще раз підкреслюю, ніхто не збирається скасовувати ЗНО. Є чіткі критерії, які визначають чи можна проводити зовнішнє незалежне оцінювання, чи ні. Головні критерії наразі витримані», - підсумував Шмигаль.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
Дети в школу не ходят из-за коронавируса,в большинство садиках детей не берут из-за коронавируса ,почему тогда тысячи людей должны идти на зно с тысячами детей контактировать? Что-за бред вообще ?
Районный стиль
Я щитаю зно надо отменить тк норм пацаны с раена в душе не знают как порог пройти они умеют только пить и курить в промежутке спать и есть так шо отмените вы ето ЗНО к вертям дайте шанс нормальным пацанам в университеты аробица
Викладачі з університету Богомольця
Шмигаль, ну ти ж із наших. Ти ж повинен розуміти, що ми наберемо на вступі хабарів і частину здамо декану, а він ректору, а ректор занесе міністру освіти, а той поділиться з тобою. Скасовуй ЗНО і почнеш отримувати прибуток з кожного університету під час кожної вступної кампанії!
Алла
Для Викладачі з університету Богомольця: Это вы о своих ? Неужели вы не видите, что этот человек совсем не такой, как вам бы хотелось всех видеть. Зачем вы оскорбляете ?! Зачем ?! Мягко вам говоря, вы потеряли там совесть. Вас бы заставить, как минимум, извиниться, но он даже не узнает о вас, к сожалению. Можете мне не отвечать. Берегите честь вашего Богомольца.
Алла
Для Алла:
Вадим
Увага на сайті працює ЗНОшна мафія, яка відстоює свої шкурні інтереси. Здоров’я дітей їх не цікавить! Бояться щоб їх від бюджетного корита не відірвали...
Коментувати
Соня
Я вважаю не потрібно переносити ЗНО !!! Дайте дітям спокійно здати ЗНО!І можливість влітку хоч трохи відпочити!!
Вадим
Для Соня: геть ЗШОшну мафію, хватись паразитувати на бюджетних коштах і коштах простих громадян, дармоїди займіться краще модернізацією навчального процесу в школах
Коментувати
.
я не планував вмирати так скоро те, що ми сидітимемо в масках, на жаль, нас не врятує((
Алина
Я считаю,что нужно перенести ЗНО!так как я допустим с Донецка и хочу тоще поступить !но, так как закрыты блокпосты,мы не можем приехать..теряю год((
Vladimir
Так классно, что все радуются тому, что теперь не нужно писать зно тем, кто не вступает...эти же ребятки пишут, что надо было отменить для них зно, ведь ситуация ухудшается с короной....а остальные пусть сдают. Те, что поступают. Уважаемые, одни посылают других на растерзание или как ?
Vladimir
Для Vladimir: Но ничего...скоро мы отправимся в вечность, с таким успехом)
Коментувати
Учень
Скоро будет тысячу случаев, но мы всё равно, конечно же, даже переносить не собираемся. Обязательно 25 июня! Только так! Heil Hitler! Сильно разочарован в правительстве. Уже всё сделают, лишь бы деньги попилить прямо сейчас на ЗНО. Готовы даже жертвовать детьми, самой незащищённой группе населения.
Вчитель
Для Учень: Ти б краще до ЗНО готувався. І так халява цього року з атестатами. Боїшся - сиди вдома з мамою.
Коментувати
Vladimir
Ну что, господа - уже 829 новых случаев заболевания. Делаем ставки, о какой безопасности будет говорить Шмыгаль. В лучшем случае, переносить нужно, как бы больно это не звучало для меня и для остальных....но и умирать не особо хочу))
Влад
Люди,що ж ви творите,відмініть ЗНО для тих хто не збирається до ВНЗ!НАВІЩО МЕНІ ЗНО,якщо я не збираюся до ВНЗ і про яку корупцію ми говоримо,якщо вона була є і буду!і всі це добре знають
Павло Стоцький
Для Влад: Шановний, умнейший, мудрейший, звезданутейший Влад. Да візьми ти, Енштейн, а заодне адепти секти "Нихрена не знаю, нихрена не понимаю, читать не хочу, думать тоже"почитай про ЗНО та ДПА в форматі ЗНО. Тисячі разів про все сказано. Ну а зараз відмінили ДПА у вигляді ЗНО. А ЗНО тільки для тих, хто буде, на відміну від Умнейшего и иже с тобой, поступать в ВНЗ. Так що ж ще тобі треба. Шоколяда і мармеляда - для кращої роботи головного мозку. О, Премудрейший
Коментувати
Дмитро
Я ще недавав хабаря під час сесії у вигляді подарунків чи конвертів, як мої. Нехай 4 бали (75+) замість 5 (90+). Головне не оцінки, а знання!
Дмитро
Для Дмитро: це для тих хто проти зно і хоче скасувати його повністю беззмістовними аршуметами. І ще купити ЗНО практично неможливо,бо це робиться в МОН та УЦОЯО. Відповідно у нас можуть зробити для своїх дітей ті, хто у владі, але вони надаюиь перевагу зкордонним ЗВО. Відповідно таких одиниці.
Арина
Нам учителя лично говорили, что 1000 долларов за каждый предмет)
Влад
Для Арина: а навіщо платити такі гроші за зно? якщо це те саме, що вчитися на контракті 4 роки)
Коментувати
Майя
Скажіть будь ласка а де ділися ті гроші що діти проплатили за пробне ЗНО для чого виділяти гроші з фонду covid на повернення коштів????
Ян
ЗНО це єдиний шанс для дітей із небагатих сімей здобути якісну освіту. Шкода що у інших сферах таких шансів обмаль.
Аня
Я за те щоб ЗНО відмінили, я не хочу рискувать своїм здоров’ям, і я просто не бачу логіки, дпа для 9 класів відмінили тоді коли заражених було набагато меншне, пробне теж, а на основну сесію дак повинні йти, це не справедливо. І як по мені корупція була в нас, є і буде. У нас поступали і тоді коли було зно за гроші і будуть. Я розумію діти готувались як і я, але блін вам хіба не важливіше здоров’я ваших дітей??? І якщо ви так за зно, хай здають на наступний рік. І щоб ви знали на зно життя не закінчується!!!! Можна поступить і на рік пізніше, що ви втратите? Як по мені нічого!
Твая Мамка
Сколько же клоунов выступают за зно ????‍♀️. Только и говорят : - тупые выступают против зно. Нет дорогие! Как раз вы тупые! Если вы ставите это бесполезное зно на первое место чем здоровье. Вам не понять... У вас только и заела эта пластинка под названием "коррупция"
)))
Для Твая Мамка: Они все равно ощутят эту самую коррупцию когда придет первая сессия! А учиться -то сами без репетиторов не умеют!
Vladimir
Для Твая Мамка: хотелось бы верить, что до 20 числа часть их рассудка все еще будет в норме и, хотя бы, перенесут на август..да, нету уверенности в том, что и тогда все пойдет на спад. Но и сейчас антирекорд и, по правде говоря, не верю в скорейшее "покращення". Мне сдавать уже первый предмет через 8 дней..и я побаиваюсь за свое здоровье, буду честен. А слепая вера министров в то, что все пройдет максимально гладко так еще сильнее сбивает с ног.
Коментувати
Людмила
ЗНО - это огромный стресс! Учеными доказано, что подобные испытания сокращают длину теломеров, забирают здоровье наших детей. Считаю, ЗНО должны сдавать только те, кто претендует на бюджет и медалисты. Поголовное ЗНО нужно отменить! Тем более этим летом.
Арина
Для Людмила: вот прям поддерживаю!!!!
Коментувати
Ivanna Dutchyschyn
Через адаптивний карантин пробного ЗНО не було. А основне ЗНО , що можна проводити?
Дмитро
А завдання ЗНО будутт зі нтернету, як із пЗНО вийшло. Надіюсь не з нього будуть для вступників і ви вже склали людські завдання.
Лариса Гурская
Дайте детям сдать зно сейчас!!! Ну как можно так издеваться над всеми!!! Всё ведётся к тому, что перенесут на август... Нельзя допустить это!!!
Анна
Для Лариса Гурская: Можливо, не можна допустити зараження коронавірусом?
Фіалка
Для таких як Ларисочка явно не здоров’я на першому місці, а гроші і тимчасові знання її чада, запхані репетитором в "маленьку" голівоньку.
Настя
Не в коем случае нельзя переносить .Сделать как предлагает Президент Зеленский не обезательним. Кто хочет ВУЗ тот и ЗНО пусть сдает.Только переносить и отменять не нужно!
Коментувати
Андрій
Ми повинні уміти пристосовуватися до нових умов. Діти готуються до ЗНО 2 роки, на репетиторів витрачено 40 тисяч гривень. Тільки неучі можуть піднімати руки за відміну ЗНО. Геть свої руки від ЗНО і не смійте нічого переносити. Інакше вам не уникнути ще одної акції протесту. Людям вже немає чого втрачати. Всім ви висосали нерви. Діти та їх батьки чекають ЗНО 25 червня, досить тягнути цю гумку. Всі злющі і розправляться з вашою політикою, якщо ми залишимося непочутими. Карантин може тривати ще довго, нервів на це ні у кого не вистачить. ЗНО треба провести 25 червня, тим паче, якщо є безпечні умови - це 100% безпечніше, ніж їздити в транспорті на шастати по магазинам. Не підведіть. Ми не будемо сидіти і мовчати, ми підемо протестувати, бо сил на цей безлад немає, та на вашу політику розправа буде, ЗНО має відбутися запланово. До нових умов треба звикати та вміти пристосовуватися до них. . .
Анна
Для Андрій: Розумію вас, 40000 грн -велика сума, за ці гроші можна було б і 2 роки оплатити контракту, і взяток пороздавати наліво направо, а так що? Гроші витрачені на глибокі знання дітей, тільки для зно
Лол
Хах, то чувство когда на мою подготовку потратили 4к и я в основном готовлюсь сам :)
Людмила
Для Андрій: Это же каким тупым нужно быть чтобы столько репетиторам заплатить! Вы вообще понимаете о чем пишите? В ВУЗы поступают дебилы натренированные репетиторами И ВСЕ!
Коментувати