Пункти ЗНО забезпечать необхідними засобами захисту

Всього потребу у засобах захисту забезпечено для 1 714 пунктів проведення тестування

Пункти ЗНО забезпечать необхідними засобами захисту

Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечать пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування необхідними засобами захисту.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Планується, що пункти, де відбуватиметься тестування, будуть забезпечені медичними масками, безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами та захистом для медиків.

За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, зберегти здоров’я учнів, студентів та педагогів є ключовим пріоритетом Міністерства освіти.

«Завдяки єдиному механізму координації гуманітарної допомоги Офісу віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ», – зазначила Любомира Мандзій.

ЮНІСЕФ Україна залучає до забезпечення засобами захисту та доставки компанії Unilever та Нова Пошта, а також розмістить в кожному пункті тестування інформаційні матеріали та рекомендації щодо дотримання правил гігієни.

Всього потребу у засобах захисту забезпечено для 1 714 пунктів проведення ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ.

У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 особи, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть близько 90 000 осіб. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків.

Освіта.ua
09.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Почему такие двойные стандарты? И учителя, и родители кричали весь карантин, что дистанционное обучение-это очень плохо, неэффективно, все требовали детей посадить за парты. А теперь, когда эпидемия пошла на спад, когда вы все кричите, что вас всех обманывают, что нет ничего страшного, когда все не соблюдаете дистанцию, не одеаеете маски, требуете открыть кафе, рестораны и т. д., устраивает митинги, то ЗНО длч вас всех, почему-то, какой-то невыполнимый процесс,где дети бодут соблюдать дистанцию.
Олександр
Для Татьяна: "А теперь, когда эпидемия пошла на спад". А з цього місця - детальніше. Це де епідемія спадає. Чергові вихідні закінчились (в лабораторіях теж працюють люди, які мусять відпочити) і цифри інфікованих пішли знову в гору. Сьогодні + 525
Татьяна
Для Олександр я делаю выводы, исключительно, на основании того, что вижу вокруг. Дистанцию никто не соблюдает, маски не одевают, везде комментируют, что это всё обман, на летних площадках-аншлаг, а по поводу статистики, так она вызывает сомнения не только у меня. Мой вам совет:соблюдайте везде меры предосторожности, а не только там и так как вам выгодно, тогда и эффект будет.
Анна
Для Татьяна: Знаєте чому ходять без масок? Не тому, що вони не піклуються про інших, а тому що дихати неможливо, ще й у спеку
Коментувати
Puppet
Есть один маленький вопрос. А как можно написать зно в столь неблагоприятных условиях или я что-то неправильно понял?. То есть, сидят абитуриенты в закрыйтой аудитории, в воздухе чуствуется стойкий запах антисептика, жарко, у каждого на лице маска, что еще сильнее затрудняет дыхание и при этом еще скорее всего они будут нервничать что скажется на результатах тестирования не самым лучшим образом.
Оля
Для Puppet: Якщо дитина має знання, то їй не заважатиме ніщо. А якщо знання нульові, то навіть легенький вітерець заважатиме.
Анна
Для Оля: На біологічному рівні розглядати, якщо до мозку перестає постачатись нормальна кількість повітря, він починає погано функціонувати, і людина може думати тільки про повітря
Воспоминания.
Та не морочте голову! Якщо в дитини є знання. то вона напише все, що потрібно. А коли знань немає- " То понос, то золотуха"
Коментувати
Світлана
Цікаво чим добиратися дитині до Чернівців з Путили 120 км на пробне ЗНО?. Хтось про наших дітей думає і про нас простих людей????
Павел
Для Світлана: У вас что школьные автубсы снова в АТО отправили?
Коментувати
Львів
Правильно. Цим рашистам ЗНО небезпечне. А вступ по вступних іспитах і черги перед ВНЗ хіба безпечні? Що ви взагалі пропонуйте? І говоріть вже ви по правді. Короновірус передається повітрянно-крапельним шляхом. На відстані до 1,5 якщо людина без маски. Він не стрибає і не бігає. Якщо всі санітарні норми будуть дотримані, ніхто не захворіє. І всі це розуміють та знають.
Оля
Для Львів: Лбвівським жопомиям не терпиться в польщу виїхати, бо кордони вже відкрили?.
Коментувати
Оля
Не розумію, як за допомогою санітайзера можна вберегти від віруса, якщо він передається ПОВІТРЯНО-КРАПЕЛЬНИМ шляхом, і дизінфекція рук, це —лиш один із способів захисту. Траспорт, яким учасники доїжджатимуть, теж продизінфікують?
Анна
Давайте говорити по правді, інкубаційний період може тривати від 2-14 днів, ознаки не відразу проявляються, тобто дитина, яка є носієм , може не мати симптомів, але на ЗНО прийде, і зрозуміло, що 4 години в масці не просидить, вірус перейде від одного до іншого. ДПА точно є зайвим, ЗНО теж небезпечно, здоров’я і життя найважливіше!
Roman Veselovskyi
Для Анна: Небезпечно і на виробництвах працювати, і у кафе чи ресторанах сидіти. В автобусах також небезпечно їздити( там більше за 17 людей з соцдистанцією знаходиться). Тому давайте заборонемо усе, як було на початку карантину. Здоров’я і життя найважливіше.
Коментувати
Київська школа
Хочу розказати ПРАВДУ про забезпечення безпечних умов для проведення ЗНО-2020. Сьогодні, як відповідальна за пункт ЗНО, отримала обіцяні т.в.о. Міністра освіти Л. Манзій засоби для проведення пробного ЗНО 17 червня. Для 280 учасників і 49 працівників – 34 маски, рукавичок для персоналу – 0. Санітайзерів -2 на 18 аудиторій, рідкого мила на 9 санвузлів – 5, паперових рушників -5 (на 9 санвузлів, пакет для сміття – 1, пляшка для дезінфекції підлоги -1. Але це ще не все. Термоскринінгу не буде. Термометрів немає і ви на око, візуально визначайте хвора-здорова людина. https://m.facebook.com/yrina.chernilevskay?__tn__=C-R
Олекса Позняк
Для Київська школа: у нашій школі буде термоскринінг - з учителів здерли гроші і вже купили
Міла
Для Аноним:Інструкторам і дітям сказали приходити в масках і рукавичках,а гроші як завжди "спишуть".То чому знову всі мовчимо.А в міністерстві освіти гроші знову поділять між собою
Оля
Для Олекса Позняк: Позняк бреше. Я працюю з ним в одній школі. Ніхто нічого з вчителів не збирав. А Позняк брехун і флюгер. Всьому керівництву так вилизує, що вони на воді заощаджують. Це тільки в тут він бетмен.
Коментувати
Коля
Вже одних забезпечили... У двох дитсадках в Ірпені та Тернополі виявили випадки COVID-19. Захворіли співробітники і діти. Садки припиняють роботу. https://ukr.lb.ua/society/2020/06/09/459444_dvoh_ditsadkah_irpeni_ternopoli.html
Олекса Позняк
Для Коля: монівці вже отримали відкати і віддавати не в їх традиціях. Підуть по трупах
Коментувати
Виктория
Добрый день. Подскажите, пожалуйста,когда будут готовы результаты ЗНО. И когда нужно регистрироваться в институтах?
Ілля
Для Виктория: в Июле результаты до 29,поступать в Августе 16 по моему
Коментувати
Кира
Нашему и..о. министра,при немцах, в гестапо иди концлагере работать, чтобы опыты ставить на людях, как на наших детях, и чем извращенней тем лучше. Фашистка гребанная.
Татьяна
Для Кира: что за бред? ЗНО надо хотя бы для того, чтобы отобрать грамотных. А то ты то-ли безграмотная, то-ли тупая. Проверяй, что пишешь. Хотя, если безграмотная, то вряд ли сможешь исправить ошибки.
Кира
Татьяна, дура иди в жопу.
Татьяна
Очень показательно. Работу над ошибками провела, но ещё надо научиться держать себя в руках, не быть базарной бабой. Хотя для тебя это невозможно.
Коментувати
Татьяна
Для аноним. Читайте внимательно. Берутся обеспечить масками, термометрами, дезинфекторами. Что ещё надо, чтобы вы успокоились? Дети давно нарушают режим. Вы не видтье это на улицах, площадках и т. д.
Олекса Позняк
Для Татьяна: м и вже купили за вчительські гроші. Де мільярди виділені на КОВІД, гниди?
Коментувати
Ксюша
Отменить ВНО!!! Подумайте о наших детях!!! Кому оно сейчас нужно?! Давайте просто не отпустим наших детей!!!
Имя
Для Ксюша: Иногда нужно пострадывать.
Татьяна
Для Ксюша. А давайте не отпускайте! Потеря не велика. Подозреваю, что ребёнок ваш не блесчет знаниями, поэтому вы так ораторствуете.
Коментувати
Софія
Чому діти в садочках де не дотримуються соц.дистанції перебувають без масок ,а діти які сидять на одному місці з дотриманням дистанціі повинні чотири часи просидіти в цих намордниках..І їм дл того ж потрібно ще інтенсивно думати.але ЯК ???? Про дітей які в окулярах взагалі нічого не будуть бачити бо окуляри запотівают ! МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ ЗНЯТИ МАСКИ ,КОЛИ ВОНИ СЯДУТЬ ЗА СВОЇ ПАРТИ!!!!
lesean
Є люди, для яких температура 37,0-37,2 - це норма. Як бути з ними? Є безсимптомні заражені коронавірусом, як бути з ними? Є здорові діти (або персонал, що забезпечує проведення ЗНО), які на першому ЗНО будуть ще здорові, але на ньому спіймають вірус від безсимптомного зараженого, і до третього ЗНО встигнуть захворіти, як бути з ними? Нарешті, є хворі з діагнозом коронавірусом, які до ЗНО не встигнуть вилікуватись, як бути з ними? Я не тому запитую, що проти проведення ЗНО. Я поки що не розумію, чи є у організаторів шляхи вирішення цих питань та чи вони єдині? Або, як часто буває, на чийсь розсуд?
Hala
Для lesean: перестаньте самі себе обманювати. 37.2 - це не норма. Норма від 36.0 до 37.0, а більше - треба шукати не виявлене запалення в організмі.
Tasha
Доброго вечора, питання. Як добиратися до пункту проведення???? Добре, якщо в родині є машина... А якщо немає? Таксі брати? Їх вистачить? З іншого боку, якщо будуть автобуси,то який толк від дистанції в аудиторії?
Валерия
В нашей школе взяли расписку с родителей, что сами отвезем и привезём своих детей.
Коментувати
Анонім
А хтось подумав, як дітям, які і так хвилюються, дихати у тих намордниках??? Чи хтось може довести, що недостача кисню - це корисно?
lesean
Може, я неуважно читаю, але... Здається, я ніде не побачив, а що буде, якщо у абітурієнта буде температура 37,2? Приходь у наступному році?
Hala
Для lesean: оформлювати лікарняний і реєструватись на додаткову сесію
lesean
Може від хвилювання трошки піднялась, а може термометр був трошки "кривий". А дитина потім дійде до лікаря, їй виміряють температуру - 36,8. Ані лікарняного, ані ЗНО... "Ну то й що, це ж чужа дитина, не моя!" - подумав хтось.- "Хлопця - в армію, дівчину - коров доїти, буряки сапати".
Татьяна
Все профессии нужны все профессии хороши. А то у нас все выпускники школ лезут в институты.А много ли потом работают по специальности ?Надо,чтобы 10 лет отрабатывали,особенно бюджетники, да и всем остальным не помешало бы. А то все в студенты лезут, а специалистов вечно не хватает. А не хватает ещё и потому, что 90%просиживают за взятки, а знаний то нет!
Коментувати
Аноним
" необхідними засобами захисту". Спец костюми? Ні? То який сенс? Коли ви вже почнете думати про дітей, а не про скої посади??