Топ-10 YouTube каналів для підготовки до ЗНО-2020

Перелік топ-10 YouTube каналів, які містять відеоуроки з різних предметів, записи вебінарів, подкасти та лайфхаки

Топ-10 YouTube каналів для підготовки до ЗНО-2020

У статті пропонується перелік топ-10 YouTube каналів, які містять відеоуроки з різних навчальних дисциплін, записи вебінарів, подкасти та лайфхаки для підготовки і складання ЗНО у 2020 році.

ZNOUA. Розміщені на каналі відеоуроки поділяються на рубрики, найбільші з яких стосуються історії України, англійської мови, української мови та літератури. Також є відео лекції з інших предметів.

EdEra. Освітня платформа EdEra пропонує безкоштовні курси з підготовки до ЗНО. Також платформа має свій власний YouTube канал, де в окремій рубриці «Готуйся до ЗНО з EdEra» викладені відеоуроки з української мови та літератури, англійської мови, історії, математики та біології.

На всі двісті. Викладач Анна Огойко розмістила на каналі відеоуроки для підготовки до ЗНО з української мови. Лекції охоплюють кілька рубрик, серед них: «Типові помилки у творах ЗНО», «Найтиповіші завдання ЗНО», «Проблемні питання української мови», «5 найпроблемніших завдань ЗНО (і як їх робити!)».

Вне школы. На каналі розміщені відеоуроки з різних предметів, а також відео уроки, у яких розглядаються завдання за попередні роки. Основні рубрики каналу: уроки підготовки до ЗНО, лайфхак_англійська мова, лайфхак_історія України, експрес-підготовка до ЗНО з географії, лайфхак_математика, лайфхак_українська мова та література.

Канал Сергія Ткаченка. На каналі розміщені відеоуроки з математики. Автором уроків є викладач Сергій Ткаченко, який оригінально на прикладах та з гумором допомагає зрозуміти і вирішити найскладніші задачі та рівняння.

Be Smart / Будь розумним. Онлайн-проект Be Smart пропонує курси для підготовки до ЗНО, а також викладає свої відео уроки на власному YouTube каналі. Усі відео уроки розділені на рубрики за предметами: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова. Окремою рубрикою виокремлено вебінари, на яких розглядаються завдання та надаються рекомендації щодо пробного ЗНО.

На Урок: онлайн-школа. На каналі розміщені відеоуроки, записи вебінарів та лайфхаки ЗНО-2020 щодо різних предметів, а також розгляд завдань ЗНО за попередній рік.

Підготовка до ЗНО. Канал містить відеоуроки з різних навчальних дисциплін. Основні рубрики каналу: «Аудіювання та завдання. Англійська мова ЗНО 2020», «Конспекти українська література ЗНО», «Конспекти історія України ЗНО 2020».

Englishwhoenglish. Канал з відеоуроками, подкастами та порадами щодо складання ЗНО з англійської мови.

YouTube канали РОЗУМСКУЛ. РОЗУМСКУЛ - це ціла серія YouTube каналів, яка буде корисною для підготовки до ЗНО. Кожен з каналів присвячений окремому предмету: математиці, історiї, географії, біології, англійській та українській мовам.

Освіта.ua
18.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алена
Ничего лучше чем GIOS по математике не встречала, они очень нишевые, готовят только к математике. И учителя у них двестибальники. По остальным предметам с репетитором вживую занимались
Dorian
Враження ніби репетитори самі себе тут почали рекламувати) P.S. Найкращий варіант - займатись з репетитором в живому спілкуванні. Якщо ви готові ризикувати своїм ЗНО, то можна і онлайн.
Олександр
Лучший канал на ютубе по математике это конечно канал Владимира Шраменко! Vladimir Shramenko структурировал материал и запустил собственный сайт для подготовки к ЗНО, и самое главное все совершенно бесплатно! Около 350 уроков уже записано на Ютуб Канале Vladimir Shramenko!
Настя
Беру участь в майстер групі з англійської мови від Розумскул) Міша, ти найкращий!!! Дуже щаслива, що знайшла вас
Іван
ZNOUA - найкращі, контент цікавий та корисний! Особливо крутий Макс (історик) і Женя (географ)
Ліза
Розумскул - ван лав! Навчаюся там вже два місяці. Викладачі просто суперові) Рекомендую всім записатися в майстер-групу)