Учаснику ЗНО: правила проведення тестування

Учасники тестування мають звернути увагу на дотримання основних правил проведення ЗНО

Учаснику ЗНО: правила проведення тестування

Напередодні проведення зовнішнього незалежного оцінювання радимо учасникам тестування ознайомитись з основними правилами проведення ЗНО. Знання та дотримання процедур проведення зовнішнього оцінювання є одним з ключових принципів успішного складання іспитів.

Допуск до пункту тестування

Для допуску до пункту тестування учаснику ЗНО необхідно пред'явити такі документи:

  • оригінал сертифіката учасника ЗНО;
  • оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
  • запрошення-перепустку, яку необхідно самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Відсутність одного з перелічених документів або подання його копії унеможливить участь у тестуванні.

Запізнення

Тестування розпочнеться об 11.00. Вхід до пунктів тестування буде відкрито з 10.15 до 10.50. Будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування або перевірити маршрути доїзду до нього. На пункт тестування бажано з’явитись за 45 хвилин до початку тесту.

Технічні засоби

Під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв.

Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів, інших засобів та предметів, окрім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник має повідомити працівникам пункту ЗНО.

Не забудьте залишити всі технічні засоби, які маєте з собою у спеціально відведеному для речей місці в аудиторії. Залишаючи телефон у сумці вимкніть його.

При порушенні даних вимог учасник зовнішнього оцінювання буде позбавлений права на продовження виконання сертифікаційної роботи.

Зверніть увагу, що абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого телефону!

Технологічна перерва

Для виявлення в абітурієнтів засобів зв’язку та з метою здійснення контролю за дотриманням процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби, зокрема, камери відеоспостереження або металодетектори.

З метою виявлення заборонених засобів в учасників ЗНО під час тестування можливе проведення технологічної перерви. У цьому разі роботу над тестом буде призупинено. Час, витрачений на проведення технологічної перерви, буде додано до часу, відведеного на виконання тесту.

Виявляти наявність заборонених предметів мають право працівники Державної служби охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Вихід з аудиторії

Учасники тестування мають право з дозволу старшого інструктора вийти з аудиторії до закінчення роботи над тестом. Якщо учаснику ЗНО потрібно вийти з аудиторії, то він повинен залишити зошит із завданнями сертифікаційної роботи і бланки відповідей на робочому столі.

Час, який учасник зовнішнього оцінювання провів за межами аудиторії, не додається йому до часу роботи над сертифікаційною роботою. Одночасний вихід кількох учасників зовнішнього оцінювання з однієї аудиторії до завершення роботи заборонено.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Вильчанская
Чи допускається до здачі зно дитина з ГРВ? Чи присутній медпрацівник в пункті здачі зно?
Владислав
Чи можуть не допустити до зно за наявності татуювання? Звичайного, не тимчасового, в правилах ніби нічого нема, але все ж таки, можливо у когось були схожі випадки
Местный
Для Владислав: не могут.
Якось так
Для Владислав: Теоретично, якщо у Вас набиті формули чи таблиця неправильних дієслів, то скоріш за все не допустять
Коментувати
Оксана
Доброго дня! В мого сина під час ЗНО з української мови знайшли флешку, дуже маленьку, яка затесалася у складках карману штанів та про яку він взагалі забув. Ця флешка була потрібна для раз друкування сертифікату на прохождення ЗНО, ніякої іньшої інформації на собі не мала. Скористатися нею він також ніяк не міг, бо не мав при собі жодного пристрою для считувагня інформації з цього носия, ніяк не намагався скористатися їй взагалі. Она радили під час перевірки металошукачем, коли ЗНяО вже почалося. Іньші літи бачили як він старанно впіймав все з карманів та не помітив цю річь випадково. Дитину відсторонили від сдачи. Добре таки правила , розумію, але, чому не дають шансу на перездачу? Це обурює! Як так можна ломами дітям долі, дитина старанно готувалась, поміщала додаткові заняття , ніколи не була порушником правил у школі та не була жодного разу помічена у списуванні чи ще якихось махінаціях . Цей випадок прикра випадковість а не навмисне порушення. Що нам робити тепер? Потіряти рік?!!!
Мама
Для Оксана: Не смішіть мене. Учням не один раз наголошували про заборону будь яких електронних носіїв інформації. Ви, як мама, повинні були перевірити кишені своєї дитини, якщо він такий несамостійний. Винуваті лише ви і ваша дитина. Не шукайте крайніх. Правила однакові для всіх. Я у своєї дитини сім раз все перевірила.
Коментувати
андрій
Прохідний бал ЗНО-2017 на бюджет: порогові бали на державне: http://education.od.ua/prohodnoy-ball-zno.html