На ЗНО вже зареєстровано понад 350 тис. осіб

Підтвердженням факту реєстрації для участі у ЗНО є сертифікат, який надсилається учаснику тестування

На ЗНО вже зареєстровано понад 350 тис. осіб

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що 24 березня завершується терміні відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дата подання документів визначатиметься за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 24 березня, опрацьовуватися не будуть.

Станом на 20 березня регіональні центри якості освіти виготовили 350 415 сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, що становить 96,8% від кількості отриманих комплектів реєстраційних документів.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який учасник тестування отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість перевірити на якому етапі опрацювання вони перебувають.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2020

Для отримання оперативної інформації про новини ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
AHAHAHAH
https://petition.president.gov.ua/petition/89992. Подтверждаем петицию и будет всё ок
Тор
Відмінить, то нещасне ЄВІ з іноземних мов. Я у свій час здала свій предмет на 196, в університеті я відмінниця. Ну нема в мене дару до іноземних мов. У моїй школі в селі була вчителька стара кагебістка, нас не хотіла вчити. Чому тепер я професіонал в своїй свері не маю права поступити на магістратуру, бо вам конче іноземну.
Любов
Готовится до ЗНО потрібно не тільки за 3 місяці до тестування.Карантин ніяк не може вплинути на результати.Хто хотів, той вже підготувався.
Олександр
Для Любов: Ви з такою легкістю робите голослівні висновки. Якщо все так просто (хто хотів,той вже підготувався), то чому ж ЗНО не здають на зимових канікулах? Для кого тоді пишуть календарні плани? В Києві та багатьох обласних центрах, наприклад, через тиждень-другий після зимових канікул в більшості шкіл було оголошено двотижневий карантин через грип та "орві". Зараз новий карантин, який в кращому випадку закінчиться за тиждень до першого ЗНО. Пробне тестування, яке, як пише сайт УЦОЯО, є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання ймовірно не відбудеться. Не встигнуть без суттєвих змін до графіку вступної кампанії. Ви так впевнені, що стан постійної невизначеності щодо навчального процесу та стреспанікаістерія зовсім не впливають на психологічний стан вступників? Чи може Ви десь читали дослідження науковців психологів та освітян про це? Не соромтесь - скиньте посилання. Як на мене, то випускники минулих (і ймовірно майбутніх) років були у кращих умовах.
Коментувати
Петя элєктрік
Навіщо учням ПТУ здавати ЗНО? В ПТУ лише одиниці бажають вступити до ВНЗ.(Для них це важливо!) Но не для мене, для людини, яка "просто" хоче працювати різноробочим на заводі !!! Розгляньте це питання будь ласка. Дякую за увагу.
.
Для Петя элєктрік: так прийди и напиши на 100. ты так обижен, что тебя заставляют потратить 9 часов жизни?
Галина
Для Петя элєктрік: в ПТУ здають не ЗНО, а ДПА у формі ЗНО. І не для вступу, а для отримання свідоцтва про повну середню освіту. Ну прийдете, не здасте, все одно отримаєте документ. Просто в додатку буде не гарна оцінка, " бо шкода хлопця, работяга ж хороший", а та яку Ви дійсно заслуговуєте ( хоч і 1). Від цього нічого не зміниться. Диплом робітника Ви все одно отримаєте.
Коментувати
Іван
Потрібно відмінити ЗНО з іноземної мови для вступу у магістратуру у 2020 році, оскільки через карантин неможливо якісно підготуватися. Репетитори не можуть займатися із вступниками. А самому якісно вивчити іноземну мову є неможливо. Через економічну кризу батьки не можуть оплачувати заняття репетиторів з іноземної мови. Вступ у 2020 році в магістратуру під загрозою. Навчальні заклади не доберуть студентів. ЗНО треба відмінити. У 2019 році вступали у магістратуру без ЗНО і все було добре. Індикативні ціни теж треба відмінити. У такий тяжкий час не знущайтеся з дітей та батьків. Люди вже не витримують експериментів над ними. Пора схаменутися. Вірус це покарання за вчинки людей, а впершу чергу сильних цього світу, які тільки гноблять простих людей. Під гарними гаслами знущаються над народом і грабують його. Схаменіться вже нарешті.
Леся
10 березня відправила документи на реєстрацію ЗНО. При перевірці стану реєстрації на 21 березня пише,що роздруковано реєстраційну картку. Тобто ніяких змін.Скільки днів розглядають заяву і яким способом можна перевірити ,чи мене зареєстрували.
Gonta
Є пропозиція, що у випадку зриву термінів проведення ЗНО у поточному році, проводити вступ за середніми балами навчання учня 2-х років, а саме 2020 і 2019. Табелі і журнали є, а тому якийсь середній і чесний середній бал можна вивести. Відтерміновувати терміни проведення ЗНО на пізніше як на місяць, призведе до повного колапсу вступної кампанії. А відтерміновувати а днів 10 взагалі чому немає. А коефіцієнт понижуючий необхідно обов’язково запроваджувати до балу атестату.
.
Для Gonta: Это полный бред, я в помледнее время часто просматриваю кто и с какими баллами поступил в разные заведения, часто вижу картину, как какая-нибудь умничка с средним баллом около 11 пишет зно на 160-70, и как люди с средним баллом меньше девяти пишут 185+, респект таким ребятам, атестат очень зависит от отношений с учителями, а также места обучения.
Коментувати
Олександр
Вже зараз є очевидним, що карантин буде продовжено, як мінімум до завершення травневих свят. Також очевидним є те, що, зважаючи на це, учні 11 класів недоотримають значну частину знань. І порівняно з випускниками попередніх років будуть менш підготовленими до складання ЗНО. Тому вже зараз потрібно продумати зміни до Правил вступу, які якось врегулюють це питання. Як варіант - введення якогось "підвищуючого" коефіцієнта для випускників 2020 року. За аналогією із сільським коефіцієнтом, який введено для учнів сільських шкіл, бо вони дуже часто не мають доступу до якісної освіти. Ну і продумувати варіанти, що робити із вступною кампанією, у разі ще більш тривалих термінів карантину.
Witalina
Для Олександр: Як на мене,програми, в основному, вичитані. Залишилося повторення. Повторюйте вдома. Купа безкоштовних онлайн курсів,тестів...- сиди працюй!!!! Є можливість зайнятися тими предметами, які необхідні на ЗНО.Так що НЕ ДРАМАТИЗУЙТЕ!!!! Хто хоче, той готується. На жаль, хочуть одиниці...
Коментувати
Марина
Чи є у МОН якийсь запасний план щодо проведення ЗНО у випадку тривалого карантину? Громадяни не активно самоізолюються, тому варіант тривалого карантину теоретично можливий. Я у жодному разі не сію паніку, але хочеться розуміти ситуацію, якщо карантин припаде на дати проведення ЗНО, як це буде, як проходитиме вступна компанія? Розумію, що життя та здоров’я понад усе, але «живий думає за живе».