Поріг тесту ЗНО з географії склав 26 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з географії

Поріг тесту ЗНО з географії склав 26 тестових балів

20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з географії, який у 2018 році дорівнюватиме 26 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з географії, складає 9 208 осіб, що дорівнює 12,33% від загальної кількості учасників тестування.

21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з географії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО з географії також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з географії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнювала 94 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
oven18
скажіть, будь ласка, чому в мене немає скан-копії бланку відповідей? це якось залежить від того, що географія в мене як зно, а не як дпа?
Богдан
Для oven18: Завта будут сканы
Коментувати
Оля
Чому результати так пізно?. Не виконуєте попередньо написане. Результати мають бути 21.
Svetlana
Что значит 23???? Опечатка или как??? Детям на 22.06. назначено вручение аттестатов!!!!
Anastasia Dobrovolskaya
Почему результаты будут 23го? Обещали же до 21го!.
Anastasia Dobrovolskaya
Для Anastasia Dobrovolskaya: Исправили. Спасибо!
Коментувати