Додаткову сесію з англійської мови пройдуть не всі охочі

Участь у додатковій сесії ЗНО можлива лише для учасників, які подали апеляційні заяви

Додаткову сесію з англійської мови пройдуть не всі охочі

Участь у додатковій сесії тестування з англійської мови можлива лише для тих учасників, які подали апеляційні заяви на порушення процедури, не залишаючи свій пункт проведення ЗНО. На цьому, під час свого виступу на засіданні уряду, наголосила міністр освіти Лілія Гриневич.

Разом з тим, в Українському центрі оцінювання якості освіти, зазначають, що деякі ЗМІ поширюють інформацію про те, що під час засідання Кабінету Міністрів міністром освіти і науки Лілією Гриневич було оголошено про можливість участі в додатковій сесії з англійської мови всіх охочих учасників.

«Звертаємо Вашу увагу на те, що подана ЗМІ інтерпретація повідомлення міністра є хибною і такою, що викривлює факти», - повідомляють в УЦОЯО.

У Центрі наголошують, що у своєму виступі міністр звернула увагу на те, що участь у додатковій сесії можлива лише для тих учасників, які подали апеляційні заяви на порушення процедури, не залишаючи свій пункт проведення ЗНО, а також отримали позитивне рішення відповідних регламентних комісій при регіональних центрах оцінювання.

«Серед учасників зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови такі заяви подали лише 65 осіб, вони будуть повідомлені про рішення регламентних комісій до 15 червня 2018 року», - зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
07.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я
Как все низко и двояко в этом государстве. Тем, кто подал апелляцию было плохо слышно. А всем кто не подал, типа нормально. Это так думает министр. ПОЗОР и ПОЛНЫЙ ПРОВАЛ. Или отмените результаты аудирования или дайте всем пересдать. Вот именно из этих 65 человек и будут 200 бальники круглые. Они все знали и поступят на бюджет. А все остальные, получается ЛОХИ.
Alex Evigeis
Для я: Просто информация. Вадим Карандій с Andrii Nochkin и Віктор Громовий. https://www.facebook.com/karandiy?hc_ref=ARRRuk8Pg16Ca3QpPnN4u9pKoyb3ImcycSKDPdyxkFSHgI0p4QiMuY1SZEMAlVJQ-mA Вчера в 13:52 · Почали надходити цілими комплектами скарги, що написані за шаблоном. Сподіваюся, не школи є ініціаторами цього процесу. Ось цей пакет (див. фото) мене зацікавив особливо. Усі скаржники проходили ЗНО з англійської мови в одному і тому ж пункті тестування м. Кропивницького, у різних аудиторіях. Маю сказати, що у цьому пункті тестування було все гарно організовано, як і по всій Кіровоградщині. За перебігом подій в пункті особисто спостерігав мій колега Андрій Ночкін (Andrii Nochkin). Більш того, так співпало, що пан Андрій був присутній в аудиторії тестування разом із одним із скаржників. Молодий чоловік скаржиться на організацію ЗНО з англійської мови, в тому числі й на аудіювання. Проте, це не завадило йому набрати за частину "Аудіювання" 8 балів з 16. Саме в цій частині тесту він став успішний, бо за наступні завдання він отримав лише 10 балів з 56 :( Прикро за молодого чоловіка, який шукає причини своїх невдач не в собі, а в інших. P.S. Класна річ інформація і доступ до неї. Після "заливки" вчора бланків відповідей до бази даних УЦОЯО значно простійше стало розглядати скарги та розуміти дійсні причини їх написання.
Хейтер Маргиналов
что помешало тебе подать на апелляцию? язык в жопу засунул?(
Stas Savchenko
Не знаю как он, а мне и остальным сидящим в классе читали только про апелляцию касательно результатов. На счет же апелляции про само проведение никто ничего не сказал. Кто-то мог подумать что такую вообще нельзя подавать, а кто-то подумал, что её тоже можно подать в течении 5 дней после экзамена, и не обязательно делать это сразу в школе.
Коментувати
Катя
Зараз триває збір підписів для петиції "Зниження порогового балу ЗНО 2018 з англійської мови до 12 балів". Ось https://petition.kmu.gov.ua/m/Petition/View/1701 Потрібно 25000 підписів, поки зібрано 3814. Залишилось 86 днів, якщо буде зібрана певна кількість підписів, тоді зменшують пороговий бал
Володимир
Для Катя: Не будьте дурнями. Як можна знижувати те, що ще у цьому році не встановлено? Щодо 12 балів, то це взагалі не рівень. Два роки тому, не читаючи жодного питання, мені методом тику вдалося на цьому сайті набрати 14 балів. А відносно аудіювання, то воно жодного відношення до порогового балу не має, а лише диференціює тих, хто знає мову, або не знає її на високому рівні.
Ірина
Для Володимир: як де не має відношення? Ці бали зарахують до купи і буде загальний результат!
Коментувати
Erwin Smith
Какой смысл в этой вашей доп. сессии. Или вы вот для неё норм. аудирование проведете? На пробном облажались, на основном облажались, ну а для доп. конечно же всё идеально сделаете...
Абітурієнт
Для Erwin Smith: На пробному ЗНО не було проблем як з якість звука, так із розумінням завдань, на скільки мені відомо, багато з тих, хто складав пробний іспит з легкістю справилися з аудіювання, а от вже на самому ЗНО було багато проблем.
Катя
Зараз триває збір підписів для петиції "Зниження порогового балу ЗНО 2018 з англійської мови до 12 балів". Ось https://petition.kmu.gov.ua/m/Petition/View/1701 Потрібно 25000 підписів, поки зібрано 3814. Залишилось 86 днів, якщо буде зібрана певна кількість підписів, тоді зменшують пороговий бал
Коментувати
Абітурієнт
В моїй аудиторії пояснювали, що апеляції можна подавати лише протягом декількох днів після оголошення офіційних результатів. Тільки на наступний день я дізналася, що можна було подавати апеляцію на поганий звук на аудіюванні. А зараз ті, хто також погано чув і не подав апеляцію, бо не знав кому скаржитися, залишилися без права на перездачу, а може навіть і без можливості вступити в інститут на бюджет. Тому несправедливо, що до 2-ї сесії допущені лише 65 осіб.
Олексій
Для Абітурієнт: неуважно слухали, всім учасникам до початку екзамену читали один і той самий текст: "Якщо в аудиторії чи інших приміщеннях пункту зовнішнього оцінювання порушено процедуру проведення зовнішнього оцінювання, що може негативно вплинути на ваш результат, то ви маєте право до виходу з пункту подати апеляційну заяву про порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання".
Участник ЗНО
Для Абітурієнт:Кроме того вместе с сертификатом вам прислали информационное сообщение. в котором все написано. Нужно было читать
Коментувати
Абитуриент
А как по поводу вопроса, который остаётся без однозначного ответа под номером 51?
Алексей Л.
Для Абитуриент: Ответ вполне однозначный - to distinguish. Вот, посмотрите: http://context.reverso.net/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4/%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9/have+been+shown+to
Коментувати
Студент
Пропоную усім кого не влаштовують зазначені центорм якості освіти відповіді, хто вважає деякі питання з тесту недоцільними зібратись кожному у свожму місті під місцевими департаментами освіти і науки 11.06.2018 о 10:00 і висунути свої невдоволення та пропозиції. Тільки так ми будем почуті, тільки так це отримає розголосу, якщо абітурієнти зі всієї україни покажуть невдоволення і розпач у системі освіти. Поширте цю інформацію і досягнемо справедливості.
Абитуриентка
Для Студент: А если абитуриенты не всей страны недовольны? Если есть довольные? Может быть им тоже собраться? Там же? А может уже хватит этих заклинаний и петиций? Ясно сказали - только после проверки всех работ будут приниматься какие-то решения.
Коментувати
Богдан
Люди! Пока вы здесь выясняете отношения, кто-то (не сложно догадаться кто ) наслаждается 17, 5 млн грн., которые выделялись на качественную аппаратуру. И плевать они хотели на наших детей и на их стрессоустойчивость. Пока в нашей стране процветает коррупция-ничего хорошего ожидать не стоит. А детей действительно жалко! В нелегкое время они живут.
Мама
Моя дитина ще у 8 класі. Але якщо на мить уявити стан отих діток, які здають ЗНО- Діти встали раненько, а можливо й не засинали, їх відвезли в інше чуже місто, чужу школу, серед чужик людей. У них страшенне хвилювання, нерви зашкалюють, від цих кількох годин залежить їх майбутнє. І тут вони зустрічаються з великою, можливо найбільшою несправедливістю в їх короткому житті _ погана якість звучання, дитина просто не чує того, що вона повинна зрозуміти. Розгубленість, жах, образа.... Потрібно ще написати тести, крім аудіювання. Написали. Порадитися немає з ким, як поступити в даній ситуації, а хочеться іменно поради, як діяти, писати ту апеляцію, чи ні. Треба все прорахувати, зважити, продумати - а якщо дана апеляція анулює результат дитини, і буде ще гірше. Потріібно швидко приймати рішення, не виходячи з пункту тестування. Скажіть, чи кожна дитина зважиться написати апеляцію? ПРОСТО ПОСТАВТЕ СЕБЕ НА МІСЦЕ ДИТИНИ.
Witalina
Для Мама: Всі діти у рівних умовах,всі хвилюються.Перемагають сильніші,ті,хто справився з хвилюванням,Хто зміг себе опанувати!!ХТО ВЧИВСЯ ,ГОТУВАВСЯ,той здав!!!! Нічого страшного НЕ МАЄ !!!! Просто потрібно про ЗНО думати з початкової школи ,а НЕ в 11 класі Переважна більшість учнів на уроці ВЧИТЕЛЯ НЕ ЧУЮТЬ !
Участник ЗНО
Для Мама: я заметила одну странность, прочитывая все комментарии с 1.06. Все , кто пишут в комментариях о том, что аудирование было ужасное, все так разволновались и т.п и так далее, пишут также о том что тесты они написали ну просто на отлично и планировали получить по 200 баллов и ТОЛЬКО аудирование помешало им это сделать. Отсюда логически вытекает, что каким -то волшебным образом после аудирования все вдруг успокоились, т.е просчитали, продумали все ответы. А потом они снова растерялись и не написали аппеляцию?
Саша
Выживает сильнейший! Как можно нести такую чушь? Это же дети еще, а не животные. Хотя, сейчас они и правда похожи на загнанных животных. У каждого ребенка своя психика, многие из них еще не умеют одолеть стресс.
Коментувати
Саша
Згідно з оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з англійської мови взяли 83 990 осіб, що становить 94 % від загальної кількості зареєстрованих. Никогда НЕ поверю в то что когда и как подавать аппеляцию знали только 65 человек. Знали все. Об этом говорили до зно в школах, писали на разных ресурсах, это написано у каждого участника в информационном листке ( который был в конверте с сертификатом).
Anna
Для Саша: значит остальных полнотью устроило качество аудирования. Понятно что комментарии пишут лишь самые недовольные, реальной же статистики по стране вы не знаете
Коментувати
Денис
Не дай Бог вашим детям такого отношения.
Олексій
Хорошая новость. Считаю это честным решением. В действительности, ВСЕМ участикам, перед началом тестирования, объясняли - есть какие-то проблемы с качеством или иные жалобы, то предъявляйте апелляции не выходя из школы. Кто не предъявил - их проблемы.
007
Для Олексій: Кому объяснялось, а кому надиктовывался текст и указание поставить роспись. Заметьте я претензий не имею к английскому, но мне реально повезло. Про какую честь Вы говорите?
Каріна
Для Олексій: Вибачте, але не всім. Особисто в школі в якій я здавала не було ані слова промовленого про апеляцію, тим більше, не перевіряючи якість звуку, нам сказали записати, що якість влаштовує. І я не вважаю, що це чесне рішення, адже не всі були проінформовані.
Лариса
Для Карина. Если было бы желание - есть сайт "Освита", на котором ВСЕ про ЗНО. http://osvita.ua/test/. Перед каждым экзаменом размещается информация, что нужно знать об экзамене. Например сегодня публикуется информация про завтрашний экзамен по географии. Было пробное ЗНО, там тоже рассказывали. Нам в школе "прожжужали" уши, классный руководитель "сто раз" повторила, перед экзаменом НЕ МОГЛИ не сказать, сначала идет инструктаж, а потом начинается ЗНО. Понятно, обидно, но зачем "назначать" виноватых. Мы перед экзаменами чего только не читали. Когда я пыталась дочке что-то в очередной раз сказать, она меня останавливала "Да знаю я..." Ситуация с аппеляцией стандартная, касается ВСЕХ экзаменов, если есть нарушения в ходе проведения, Вы подаете аппеляцию ДО выхода из аудитории.
Коментувати