Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування

Документ є обов’язковим для допуску учасників зовнішнього оцінювання на пункт тестування

Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки.

Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому.

В УЦОЯО радять учасникам зовнішнього оцінювання завчасно роздрукувати запрошення-перепустку, оскільки цей документ є обов’язковим для допуску на пункт тестування.

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2018 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Це одне запрошення на всі предмети, чи потрібно зробити копії для здачі кожного предмету окремо, чи розрізати на три частини?
Віталій
Привіт) Я хочу популяризувати українську історію та українську мову і тому створюю відеоуроки з історії України. Це відео присвячено Трипільській культурі. Сподіваюся Вам сподобається. Бажаю приємного перегляду) https://www.youtube.com/watch?v=ZQEsW2gEKVs&t=6s
Галина
Дуже жаль, що студенти окремих коледжів позбавлені змоги здати ЗНО з інших предметів, крім мови. Тому що адміністрація коледжів поставила графік екзаменів в дні, коли буде проходити ЗНО з інших предметів. Виходить, що діти, які зареєстувалися фізично не зможуть знаходитися в 2-х місцях одночасно. Чому МОН не надсилає з цього приводу рекомендації до коледжів, адже стільки полеміки, що студенти коледжів не хочуть ЗНО, а все навпаки- у них забирають цю можливість.
Аріна
До 30 квітня включно? Я зараз за кордоном и не маю можливості це зробити. Що буде,якщо я не встигну вчасно?
Аліса
Для Аріна: Не треба хвилюватись. Запрошення на вашій сторінці нікуди не зникне. І навіть напередодні першого іспиту Ви зможете його роздрукувати.
Коментувати