УЦОЯО просить обладнати пункти ЗНО аудіотехнікою

Пункти, в яких буде проведено ЗНО з іноземних мов, мають отримати техніку для аудіювання

УЦОЯО просить обладнати пункти ЗНО аудіотехнікою

В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили сподівання, що усі заклади освіти, в яких заплановане проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, будуть забезпечені якісною звуковідтворювальною технікою. Про це йдеться у повідомлені прес-служби УЦОЯО.

Зокрема, у Центрі, посилаючись на рішення уряду від 11 квітня цього року, зазначають, що відтепер дозволяється спрямовувати кошти на видатки споживання в разі необхідності закупівлі малоцінних необоротних матеріальних активів, в тому числі пристроїв для програвання компакт-дисків із звуковим записом для закладів загальної середньої освіти.

«Сподіваємося, що зазначені вище заходи уможливлять забезпечення всіх пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов якісною звуковідтворювальною технікою. Важливим є те, що ця звуковідтворювальна техніка залишиться на балансі закладів освіти», - наголосили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як відомо, у 2018 році однією з новацій тестів з іноземних мов стане впровадження частини тесту «Розуміння мови на слух». Під час тестування учасникам буде запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин, а потім відповісти на різнопланові запитання, працюючи в зошиті.

Завдання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів. Кожен аудіозапис відтворюватиметься двічі.

Освіта.ua
16.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мунира
Task 8 (48) closely connected - плотно (крепко) соединенный, firmly connected - плотно (крепко,надежно) соединенный. Оба варианта верны. Загляните в англо-политехнический словарь под руководством профессора, доктора технических наук Л. Д. Белькинда. С технической точки зрения, детали, имеющие такой маленький допуск на размер, должны соединяться между собой плотно, поэтому слово closely мои ученики употребили правильно. Зачем давать два синонима в одном ряду и требовать выбрать только один вариант? Ребята, подавайте на аппеляцию, если у вас ошибка в 48 задании.
Володимир
Аудіювання-це буде кошмар.Відсутність нормальних умов для проведення призведе до безлічі проблем і зниження оцінок за цей тест. І в разі всіляких негараздом зі звуком і апаратурою нікому нічого не докажеш! Думаю,що це і є основна мета МОН-знизити бали і всіх відправити на контракт!
Олег
Для Володимир: шкода,щю люди не діють якимось чином. Дзвонив в УЦОЯО з приводу цього питання, а саме: немає нормальних умов для проведення цього типу завдання. Мені відповіли, що це мої проблеми. Захожду на сайт,а люди тільки сюди пишуть,але дій ніяких. Словами нічого неможливо змінити. Дітей шкода.
Коментувати
Василий
Диски для аудирования это прошлый век! Найти рабочие ноутбуки, с дисководом это проблема! Аудиоматериалы в пункты ЗНО необходимо отправлять на флешнакопителе! А по факту так: Мы вам отправили дешёвые диски, а вы найдите ноутбуки!
Есения
про яке аудіювання йде мова,коли немає коштів щоб створити якісні умови для аудіювання. Згодна з косентарем про навушники. Чим думають люди,які впроваджують це без налкжних умов???!!! Я мати і самва пройшла пробне зно,щоб подивитися на це. Це жах яуийсь був?? Як таке можливо! Ми батьки якось повинні на це вплинути,а то жах якийсь
Світлана
Цe жах, в нe аудіюааня!Для чого воно,що воно пeрeвіряє?Дитина розповідала,що зовсім нe було чути,вона сиділа на задній парті. Жіночий голос взагалі нeможливо було розібрати. Всі в шоці,цe якeсь знущання
Катерина
Для Світлана: согласна с вами полностью. Почему бы не создать петицию? Даже не могут нормально выделить деньги для этого аудирования. Должны присутствовать наушники как это происходит и на ЕГЭ и за границей. Прежде всего нужны комфортные условия,а не пускать все на самотек. Развиваться нужно и тестирование развивать необходимо,но постепенно и делать это тогда,когда можно сделать это все на высоком уровне. Просто колонки-недостаточно. Все отвлекаются,плюс чкловеческий фактор,а так надел наушники и все теперь это твои проблемы. Если мы все булем писать сюда,то ничего не выйдет. Необходимо действовать. Или комфортные условий,а именно наушники,или же никакого аудирования. Зачем над детьми издеваться,мол это ваши проблемы идите пишите.
Коментувати
Мама випускниці
Чому видалили мій коментар? Я нікого не ображала. Написала правду. Ганьба Львівському РЦОЯО.
Мама випускниці
Щоб не вийшло так, як у Львові. Техніка була, а диск записали неналежно. У результаті учасники пробного ЗНО прослухали лише 16 хвилин.