УЦОЯО запрошує експертів для визначення порогових балів

УЦОЯО розпочав формування комісії, що має встановити пороги «склав/не склав» в 2018 році

УЦОЯО запрошує експертів для визначення порогових балів

Український центр оцінювання якості освіти розпочав формування складу експертної комісії, що має встановити в 2018 році пороги «склав/не склав» (мінімальна кількість (сума) тестових балів, які за виконання сертифікаційної роботи з певного предмета зовнішнього незалежного оцінювання може отримати абітурієнт із мінімальним рівнем знань, необхідним для участі в конкурсі на зарахування до закладу вищої освіти).

Із урахуванням порога «склав/не склав» визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100 – 200 балів (рейтингові оцінки).

Згідно з Положенням, до складу комісії, крім представників Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів загальної середньої та вищої освіти, можуть входити представники громадських організацій.

Український центр оцінювання якості освіти пропонує громадським організаціям, мета (цілі) та напрями діяльності яких пов’язані з функціонуванням системи освіти України,надати пропозиції щодо включення представників до складу експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, які б відповідали Вимогам до надання пропозицій.

Склад комісії буде затверджено до 21 травня 2018 року.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО

Освіта.ua
15.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Если ЗНО превратилось в выпускные экзамены, оценка за которые идет в аттестат, то о каких рейтингах может быть речь. В таком случае оценка должна быть абсолютная, а не рейтинговая.