Osvita.ua ЗНО Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт
Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт

Міністерством освіти затверджені зміни до Порядку проведення зовнішнього оцінювання

Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт

Реєстрація учасника для проходження зовнішнього оцінювання передбачає обов'язкову наявність паспорта громадянина України. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки, яким затверджені зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Документ вже зареєстрований у Міністерстві юстиції.

Зокрема, норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, скасована.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що відповідні зміни відбулись відповідно до вимог чинного законодавства, згідно з якими паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку.

Виключення щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 02 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів.

Для отримання інформації про особливості проведення зовнішнього оцінювання в Україні приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Більше про ЗНО-2018

Освіта.ua
16.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго дня!Поясніть,чи може студент другого курсу коледжу здавати, крім ЗНО з української мови, додатково ЗНО з фізики та математики? Якщо можна,яка процедура реєстрації?
сергій
доброго дня! поясніть чи може дитина з посвідкою на постійне місце проживання брати участь у ЗНО?
Наталья
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, ребёнок -не гражданин Украины. Живет с родителями последние годы в Киеве. Учится в обычной школе. Для сдачи ЗНО может прийти с паспортом гражданина другой страны или обязан сделать Вид на Жительство? Спасибо
Леся
Для Наталья: Доброго дня. Може, але необхідно зробити переклад паспорту на українську мову та нотаріально завірити його.
Коментувати
тоже верующие
Давайте не подменять ценности. Если государство изъявило желание создать единый реестр граждан, тогда зачем им присваивать номера. Все делается очень просто. Приходит человек у ГМС, ему дают справку о внесении его в ЕГР граждан. И серийный номер этой справки туда записывают. Кроме того, для устранения будущих споров и непонимания, человек должен собственной подписью засвидетельствовать внесение в ЕГР каждого документа по отдельности. Это шаг до взаимопонимания, а не вражды.
ШАТЛ100КИЇВ
ОТ В США ПАСПОРТИ ВИДАЮТЬ ВІД 16 РОКІВ. ЩОЙНО ТАКИЙ МАТЕРІАЛ ПОКАЗАЛА ВІКІПЕДІЯ. ЧИМ ПОДОБАЄТЬСЯ ЇХ ПАСПОРТ. СЛУХАЙТЕ ТАМ В МОН І ДМС ТА ДУМАЙТЕ. ЗВИЧАЙНИЙ ПАСПОРТ, З ВСІМА ВІДОМОСТЯМИ, ЯКІ МАЄ ПАСПОРТ. ДАЛІ ЧІП АБО ПРОСТОЮ МОВОЮ ФЛЕШКА НА ЯКІЙ ЗАПИСАНО П.І.П. ДАТА НАРОДЖЕННЯ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ, ВІДЦИФРОВАНИЕ ОБЛИЧЧЯ, А ДАЛІ ЗА ЗГОДОЮ, ВІДБИТКИ ПАЛЬЦІВ АБО СІТКІВКИ ОКА. ТАКІ ПАСПОРТИ В НИХ, ЩО ЗДИВУВАЛО ВЖЕ ВІД 2007 РОКУ. НАПЕВНО РЕЛІГІЙНИМ ОБЩИНАМ ВОНИ ТЕЖ ЙОГО ВИДАЮТЬ БЕЗ ЧІПА. ДАЛІ ЯКЩО ПРОДОВЖУВАТИ ЧИТАТИ, НАРОД КОЖНОЇ КРАЇНИ ПРИЙМАЄ ЧІПИ ДУЖЕ НЕГАТИВНО. ТОМУ ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ В НАС ТАКІ ПРОБЛЕМИ.
ВІРУЮЧІ
Владі варто дослухатися до думок віруючих людей. ЗНО мають дозволити проходити з свідоцтвом про народження. Паспорт, так це взагалі значна проблема. Віруюча людина лишається без прав. Хіба так має бути у демократичній країні. Дослухайся владо до церкви. Поговоріть з Владиками. Урегулюте усі болючі для людей запитання. Не може будуватися держава, якщо люди не вірять своїм керівникам.
Галина
Для ВІРУЮЧІ: як ви будете вступати до вишів та влаштовуватись на роботу без паспорту?
ВІРУЮЧІ
Для Галина: ТОДІ ДЕРЖАВА МАЄ ПОДБАТИ, ЩО ЧЕРЕЗ РЕЛІГІЙНІ МОТИВИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ МОГЛО ЗАМІНИТИ ПАСПОРТ. АБО ПОЧИНАТИ ВИДАВАТИ ДОВІДКИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ З ФОТОГРАФІЄЮ І СЕРІЙНИМ НОМЕРОМ. ТАК ПРОСТО ЛИШИТИ ЛЮДЕЙ НЕ МОЖНА. МИ ТЕЖ ВИБИРАЛИ ЦЮ ВЛАДУ. БАГАТО ВІРУЮЧИХ СТОЯЛО НА МАЙДАНІ. ПИТАЄТЬСЯ ЗА ТЕ ЩОБ ЇХ ВІДЧУЖУВАЛИ ВІД ДЕРЖАВИ?
Местный
Алюминь!
Коментувати
Олег
Тобото, якщо маэш бумажний паспорт то ти вже ніхто і зовут тебя ніяк. Чіпа в паспорті нема, значить прав в тебе нема. Бійтесь Бога, схаменіться не прогибайтесь під ці світові змови, не продавайтесь. Зробіть хоть щось людям, а не цим жидо-масонам
Галина
Для Олег: де в статті написано про біометричні паспорти. Якщо ви маєте паперовий паспорт, можете реєструватись за ним. Ще не діє обовязкова заміна старих паспортів на біометричні.
Коментувати
Микола
Тотальна глобалізація та добровільне рабство в дії. З людським маскування. Немає права вибору. Скоро ще всіх чіпують і будем як стадо баранів. А кажуть, що кругом свобода і право вибору.
ВІРУЮЧІ
Для Микола: Це зовсім не смішно у випадку нашої держави. Дай Боже розуму нашим керівникам до всього підійти, мудро та виважено.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!