ЗНО з іноземних мов: що нового очікує випускників?

В 2018 році учасникам зовнішнього оцінювання будуть запропоновані оновлені тести з іноземних мов

ЗНО з іноземних мов: що нового очікує випускників?

Українським центром оцінювання якості освіти внесено суттєві зміни до змісту тестових робіт ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

У 2018 році всі тести з іноземної мови міститимуть нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». На виконання завдань цієї частини відведено 30 хвилин.

Учасникам тестування буде запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин та відповісти на запитання.

Завдання з аудіювання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів.

У УЦОЯО зазначають, що зміст і складність тестів з іноземних мов відповідатиме програмі зовнішнього незалежного оцінювання, яка враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту або академічному та на профільному рівні. Тому тестування передбачатиме виконання сертифікаційної роботи, що містить завдання різних рівнів складності.

Усі тести складатимуться з 59 завдань. Результат виконання всіх завдань тесту буде зараховано як результат ЗНО під час прийому до закладів вищої освіти.

Випускники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали. Для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань, а для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання 43 завдань тесту.

Більше про ЗНО - 2018

Освіта.ua
09.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Люда
Хто пояснить, чому випускникам з поглибленим вивченням іноземних мов прийдеться здавати В2, а випускникам з поглибленим вивченням математики, фізики і т. д., немає рівнів? А де рівні права?
Аl
Для Люда: уже есть официальная информация о том, что в1 и в2 - одна и та же работа, но при подсчёте ДПА для В2 учитывается вся работа, а для в1 минус 2 задания(возможно это 4 task и 5 task прошлогоднего ЗНО)
Коментувати
іван
це що знову одні і тіж завдання для профільного рівня і для рівня стандарт? А аудіювання для якого рівня?
Юлія
Для іван: http://osvita.ua/test/training/5048/
Коментувати
Все складно
А може хтось пояснити ,як це відобразиться на вступі?Як ці два рівні будуть між собою розділятися?хтось здасть В1,хтось В2,як будуть результати ЗНО враховуватись(не ДПА).Не можу зрозуміти,підкажіть,добрі люди!!!!!
Юля
Для Все складно: я думаю, что никак. Разница будет учитываться только в ДПА.
serj
Більш за все, на деякі спеціальності (наприклад перекладач) у певні ВУЗи можна буде подати документи лише за наявності В2. Маєш В1 - гуляй далі
Ок
Для serj: А таких буде мало, тому приймуть усіх, хто подав документи. Так вже було з двома рівнями математики. І де ті рівні??? Відмінили. Бо недобір.
Коментувати