Osvita.ua ЗНО МОН доручило УЦОЯО готуватись до ЗНО
МОН доручило УЦОЯО готуватись до ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти має здійснити розробку тестових завдань для ЗНО

МОН доручило УЦОЯО готуватись до ЗНО

Міністерство освіти і науки доручило Українському центру оцінювання якості освіти здійснити розробку тестових завдань для зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Зокрема, УЦОЯО здійснить розроблення завдань для тестів з української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови, забезпечивши їх відповідність програмам тестування.

Також буде здійснений переклад предметних тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Окрім цього, УЦОЯО разом профільними департаментами МОН доручено провести роз’яснювальну роботу серед громадськості та випускників навчальних закладів щодо порядку та особливостей проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів під час вступу до вишів і зарахування  оцінок за державну підсумкову атестацію.

Керівникам департаментів освіти і науки в регіонах та Києві доручено забезпечити  навчальні заклади населених пунктів, де, як правило, створюються пункти проведення ЗНО з іноземних мов, достатньою кількістю аудіозасобів.

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року.

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Освіта.ua
22.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Когда станет доступной или составят программу зно на 2018 год?
совесть
Про 150 балів - поріг майбутнім медикам. Цікава статистика від А.Забуліоніса (дзеркало тижня). Зі встановленням комісією порогу на ЗНО, нові 150 балів не розділяють всіх учасників тестування навпіл. А що, в моз і мон цього не розуміють?... Протистояння американської моделі тестування (жодних "ручних" впливів на результат) і европейської (різні варіанти "ручного" впливу в різних країнах) на нашому полі освіти спостерігаємо далі. Коли вже СВІЙ мозок увімкнемо?
СВОЙ мозг?
Для совесть: а ЧТО это?
совесть
Для СВОЙ мозг?: Будь-яке більш жорстке регулювання вступної кампанії на тлі надважкої ситуації (виживання людей) наразі лише призведе до негативу: супротиву явного чи відтоку абітури за кордон. Саме тому посилювати треба контроль якості знань студентів у внз. Чи автономія внз=безконтрольність?
ЧТО ЗНАЧИТ
Для совесть: "контроль качества"? Разные универы готовят людей ПО РАЗНЫМ программам. У нас НЕТ мобильности студенчества. И если студент стремиться перебраться из Сум в Киев, для него это суперпроблематично не только из-за отсутствия/наличия мест, но и из-за необходимости досдавать предметы... Подобное было ещё в союзе. Вы прелагаете контроль. ТО бишь ЗНО после бакалаврата? Не полезнее ли было бы перекинуть эти деньги на более ценные условия?Начали бояться сопротивления?Какого? Давайте примем как ИСТИНУ,то,что Ваше окружение предлагает использовать высшую школу как амортизацию безработицы(спасибо инету(людям) за чудесную фразу-к месту пришлась).А чтобы ну ещё и подзаработать-провести ЗНО по окончанию.Почему подзаработать?А как ещё расценить нежелани видеть в сторону того,что РАБОТОДАТЕЛЬ либо подтверждает качество обучения выпускника в ВУЗе,либо опровергает его.Да,это более олгий путь.Но более долгий путь,как правило,приводит к более качественному результату.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!