До мовних тестів з іноземної додали аудіювання

Однією з новацій тестів з іноземної мови стане впровадження частини тесту «Розуміння мови на слух»

До мовних тестів з іноземної додали аудіювання

У 2018 році Український центр оцінювання якості освіти впровадить кілька новацій до проведення тестів з іноземних мов. Відповідне рішення було ухвалено Міністерством освіти і науки.

Зокрема, наступного року для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Ще однією новацією тестів ЗНО з іноземної буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Освіта.ua
08.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Так аудіювання вже точно буде і крапка?Якщо англ.мову зараховувати як результат ДПА, але навчалась у звичайному класі, то аудіювання обов"язкове?
Катерина
Когда составят программу на 2018 год? Или те программы,которые для 2017 года подходят к 18? Просто ,никто, по моему ,и не собирается их составлять... Подскажите готовится по старой программе или ,все таки ,ожидать новую?
Ханна
Мені цікаво, де знайдуть стількі грошей, щоб купити школам стільк техніки для аудіювання? На жаль, не всі школи забезпечені такими обладнаннями. Що робити дітям, які мають деякі вади слуху (ті, що чують, але мають деякі проблеми)? Щодо рівневих тестів - не має жодних питань, це треба було зробити ще раніше, бо дуже не справедливо було, що діти з профільних шкіл писали зно на одному рівні з тими дітьми, у яких іноземна мова була не більш як два рази на тиждень.
Наталія
Який формат тестування з аудіювання (англійська мова)? Які інструкції щодо цієї частини іспиту? В яких посібниках на 2018 рік описано формат і надано тренувальні вправи?
Татьяна
Подскажите, а если введут "Розуміння мови на слух", а по медицинским параметрам ограничение слуха и ребенку надо для поступления ЗНО по англ.яз. Какие дальнейшие действия или варианты?
Alex Evigeis
Якшо дитина має міжнародний сертифікат з англійської мови рівня В1, або рівня В2, вчиться в звичайній, не спеціалізованій школі, оцінка за ДПА виставляється 12 без сдачи ЗНО з англ. мови? А , якщо, в ВУЗ треба сертифікат ЗНО з англійської? То все одно, треба сдавати ЗНО?
Ілона
Для Alex Evigeis: так,міжнародний сертифікат впливає тільки на оцінку дпа
Коментувати
Михайло
Якщо я вивчив англійську в профільному класі і я здаватиму ЗНО з англійської В2, чи обов’язково я повин зараховувати як ДПА? Чи можу я залишити як ЗНО?
Алла
Я так розумію, в нас, як завжди, все з ніг на голову, не відбір по профілю подальшого навчання (щоб спеціалісти були більш кваліфіковані), а "совкова уравніловка" по принципу "нє *** було видєлуватись, що вчив, що не вчив - все одно"...
Наталья
И где справедливость? Одни сдадут В1, другие В2, а баллы будут одинаковые! Уровень знаний-то разный!!! Дети учились в спец. школах, занимались в большем объеме, а их уровняли с теми, кто особо не утруждался.
Виктория
Кто-нибудь в курсе, какие предметы ЗНО нужно сдавать для 035 Филолог. В прошлом было - ин.яз, укр и история Укр, а в этом году похоже, что ист Укр заменили на географию?(информация из законопроекта про вступительную кампанию 2018).
Лілія
Лінгафонного кабінету у школі немає, на кафедрі іноземних мов немає ні ноутбука,ні магнітофона, діти чують лише вчительку та один одного...Школи не забезпечені технічно. Думаю,не в одній нашій школі така ситуація.. Та аудіювання додано... Ну швидше за все, що нашим дітям доведеться важко...
Светлана
а где можно будет взять аудиофайлы для аудирования?
Наталія
Для Светлана: Купив "Комплексне видання. Англ.мова.2018" и/или "Типові тестові завдання. Англ.мова.2018", Вы получите код доступа к скачиванию аудио-файлов и тренировочной программы (правда, пока я не нашла нигде, каким именно будет формат этой части экзамена, т.е. как к нему тренироваться, как будут выглядеть задания; послушать записи можно, а дальше что?).
Коментувати
Савсун
Це кінець для звичайних шкіл( бідних)!! Бо на вивчення ніхто копійки не дав, а екзамен по крутому приймають....
Марина
Якщо дитина не вивчала англійську мову у школі на профільному рівні, але буде здавати ЗНО з цієї дисципліни і хоче, щоб результати були зараховані як ДПА, то якого рівня B1 чи B2 потрібно здавати ЗНО? Прошу надати відповідь.
Елизавета Егорова
Для Марина: B1
Коментувати
Лана
Если из общеобразовательных школ сдают уровень Б1, но хотят на иняз - как тут быть? Какого формата аудирование будет? Сколько заданий? Какие задания в этом году идут в дпа? Увеличится ли время теста с добавлением аудирования?
Марина
Для Лана: І з результатами тесту рівня B1 і з результатами тесту В2 ви маєте право вступати на иняз.
Коментувати
Даша
А якщо я бажаю, щоб моє ЗНО з англійської було зараховане як ДПА, але я вчила англ. у звичайній школі, а не на профільному рівні, то мені треба буде здавати B1 чи B2? Бо я щось не дуже зрозуміла...
lana
Для Даша: ...так не лише ви не зрпозуміли...
Ілона
В1
Коментувати
lana
..."Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2"... .......................... ...а для чого тоді тест рівня В1..???
НАТАЛІЯ
Для lana: Мабуть, для тих, хто НЕ вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, а вивчали на рівні стандарту у звичайних ЗОШ
lana
...мабуть..? ...в наказі про це - жодного слова...
Лена
то давайте всі тести порозділяєм на рівні, класи... якесь неоднозначне оцінювання
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!