ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня

У 2018 році кожен учасник тестування матиме право скласти тести не більш як із чотирьох предметів

ЗНО-2018 розпочнеться 22 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказі МОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметів не включено тест ЗНО з російської мови.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Освіта.ua
08.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Добридень! Роз’ясніть, будь ласка, Сертифікат ЗНО-2018 з української мови та літератури буде дійсним скільки років? Дякую!
Майя
Добрий день. Я випускниця 2017 року, в цьому році хочу перепоступити. Я дізналася, що тести за 2017 дійсні до 2018, окрім англійскої. Для конкурсу потрібні такі предмети, як: Українська мова та література, англійська, та на вибір географія або історія (КНТЕУ). Чи можу я використати українську мову та літературу і географію за 2017, а англійську перездати? Чи потрібно знов усі 3?
Настя
Доброго дня, які предмети потрібні на готельно-ресторанну справу?
Наталiя
Доброго дня! Скажiть будь ласка, якi oбов’язковi предмети ЗНО будуть в 2018 роцi?
Даша
Доброго дня, мене цікавить інформація для абітурієнтів які вже здавали ЗНО у 2014 рокі, ці хочуть знов здавати, що потрібно для подання документів, і від коли у 2018 році можна подавати документи?
Виктория
Объясните пожалуйста,неужели в этом году вновь для тех кто хочет идти в мед нужно сдавать историю или математику?не прибавили ли биологию?или как?
Дарья Ивлева
Для Виктория: мне тоже поступать в мед. Сегодня зашла к зувучу, а она говорит :"биологии не было никогда. Только два предмета на выбор. История или матем.. Вот и думай!
Коментувати
Володимир
добрий день, вмене питання моє ЗНО 2017 буде дійсне наступного року ,але крім англійською, яка вмене зараховано як 3-ий предмет ДПА, чи можна використати 4 -ий предмет для вступу наступного року для вступу якщо він є?
cos
Для Володимир: Якщо ти набрав 100 балів і більше з кожного предмету на тестах- то дійсний сертифікат за 2016, 2017 та 2018 роки. Англійську потрібно перездавати. На мед. спеціальності прохідний 150 з кожного предмету.
Коментувати
Наталя
Скажіть чи Анг мова є основним в 2018 р. І які предмети потрібні для вступу в ІНФІЗ? Дякую
Виктория
Здравствуйте! Скажите какие обязательные предметы нужно сдавать на ЗНО в 2018 году?
Інна
Для Виктория: Залежно від того, чи ти випускник цього року, чи ні. Якщо так, то укр мова та літ, історія або математика на вибір + третій предмет на вибір. Ці 3 предмети треба для ДПА також. А якщо не випускник, то треба складати ті, які для вступу.
Коментувати
Наталья
Здравствуйте,подскажите пожалуйста,чтобы поступить на журналистику,право или международные отношения-мы готовим историю,укр.яз и литературу и англ яз,на школьном собрании сказали,что будут менять предметы.На право-математика,на международные отношения-4 предмета(ещё география).Правда ли это,или достаточно готовить 3предмета
Інна
Для Наталья: правда чи ні стане відомо, коли МОН затвердить правила вступу на 2018 рік. В правилах буде сказано, які предмети треба на яку спеціальність.
Коментувати
Юлия
Здравствуйте! Мой ребёнок проживает на территории неподконтрольный Украине и планирует сдавать ЗНО в 2018 году. Но мы изначально определились, что сдавать будем на дополнительной сессии. Подскажите, пожалуйста, как и когда нужно регистрироваться на дополнительную сессию? Или изначально нужен регистрироваться на основную, а затем писать заявление на дополнительную? И можно ли на основной сдать один предмет, а на дополнительной остальные. И если мы не попадаем на основную, какой документ нужно предоставить для регистрации на дополнительную сессию? Спасибо!
Дарья
Я була б дуже вдячна за зрозумілу відповідь.Скажіть ,яку предметипредмети ЗНО 2018 будуть ОБОВ’ЯЗКОВИМИ? Я не можу знайти цю інформацію ,на жаль.Чи дійсно замісттзамість математики можна здавати біологію чи історію?
cos
Для Дарья: Зачекай будь-ласка 2-3 дні для отримання моєї відповіді.
Людмила
Для Дарья: перейдіть по покликанню наказ МОН (вище у тексті новини)
Кириченко Валентина Владимировна
Як і минулоріч, 2018 року як оцінки за ДПА буде зараховано результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (наказ Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»): 1) українська мова і література (українська мова); 2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника; 3) навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька, мови, біологія, географія, фізика, хімія).
Коментувати
Тетяна
Скільки років тепер буде дійсне ЗНО? Далі лише 1 рік чи вже кілька?
cos
Для Тетяна: Тет’яна, сертифікати ЗНО дійсні з 2015 року, окрім англійської мови.
Коментувати
Liudmila Misikova
Чи правда, до у 2018 році студенти коледжу мають здавати ЗНО після другого року навчання? Які предмети треба здавати? А після закінчення коледжу треба буде знову здавати ЗНО для вступу у внз?
Тая
Для Liudmila Misikova: Людмила, вот здесь отвечали https://osvita.ua/school/57297/ якщо ваша дитина не буде вступати у ВНЗ після 2 курсу, то не треба.
Коментувати
Дмитрий
Когда будет конкретный график проведения ВНО?
Іра
Для Дмитрий: http://znoclub.com/inshe/1049-grafik-zno-2018.html
Коментувати
Анастасія
Значить минулорічі результати зно в 2018році будуть не дійсними?
cos
Для Анастасія: Настя, наскільки мені відомо, то результати не дійсні з англійської мови точно. З інших дисциплін поки нічого тобі не скажу- ще не відомо. Можливо буде дійсний сертифікат, треба зачекати трохи до прийняття правил прийому до ВНЗ. Там буде видно.
АнастасіяАнастасія
Дякую,COS Маючи високі бали ЗНО,не вступила на бюджет тому,що в останній момент всі бюджетні місця було анульовано,тільки контракт.Була надія вступити наступного року на бюджетне місце,але мабуть не вийде.Англійська вже двоступенева. Хоча міністр освіти обіцяла,що результи ЗНО будуть дійсними кілька років.Така історія...
cos
Спіучуваю тобі. Алe я хочу тобі сказати—що крім мeдичного можна подати щe заяви на всякий випадок до іншого унівeрситeту (наприклад до пeдагогічного). Там прохідні трохи мeншe, і є більша вірогідність вступити на бюджeт. Алe хочу щe одну річ додати— подавай eлeктронні заяви нe в пeрші дні, а в пeрeдостанній дeнь, щоб бачити, який конкурс на кожну спeціальність існує. Проставляй пріорітeти— з пeршим більш вірогідно візьмуть на бюджeт, ніж 2-9. Враховуючи, що бали нe низькі, то пeвний шанс поступити має бути. Дізнався сьогодні—сeртифікати ЗНО дійсні у 2018 році за 2016, 2017 та 2018 р.
Коментувати
Катя Жук
А якшо я здаю історію замісь математики, і вона мені для вступу не потрібна, мені здавати другу половину зно з 20 століття, чи таке вже відмінили?
Тетяна
Раніше на психолога потрібно було здати ЗНО : укр., історію і біо. Що змінилось цього року??
Михайло Антал
Доброго дня. Іще раз щодо предметів, що здаються у формі ЗНО для вступу до медичного університету. Які здавати - обов’язково, а які лише частково, як ДПА? Дякую за зрозуміле мені пояснення.
cos
Для Михайло Антал: Доброго дня, Михайло Антал. Перелік предметів поки що не відомий для вступу до медичного університету. Це ще залежить від того, до якого навчального закладу вступати. Якщо наприклад до київського медичного, то українська мова і література,біологія або хімія,фізика. Якщо до вінницького університету-то українська мова і література, біологія або хімія, та історія. Необхідно інколи заходити на сайт університету і дивитися в правилах прийому (але вони будуть десь у жовтні-листопаді) Сайти: Вінницький національний медичний університет www.vnmu.edu.ua Київський http://nmu.ua
Коментувати
Ульяна
Доброго Дня! Якщо я у школі вивчаю німецьку, то чи можу я здавати англійську на ЗНО?
Вчитель
Для Ульяна: Не ризикуйте. ЗНО з англійської дуже складне, крім цього, якщо не наберете балів, то питатимуть вчителя і будуть придумувати як його наказати, як це вже почалось робити з вересня, хоч міністр освіти говорила, що ніяких порівнянь результатів ЗНО з шкільними оцінками не буде. Але ж це вже є!!! Є!!!
Коментувати