Поріг тесту ЗНО з хімії склав 17 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 17 тестових балів

22 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2017 році дорівнюватиме 17 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.  Бал «склав/не склав» не подолали 19% учасників зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

23 червня будуть оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з хімії також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 80 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
МОНУ (адмін)!!! не видаляйте (потім відновлюйте) дописи! я бачу що ви робите! краще робіть висновки і виправляйте косяки, які повторюються щороку.
Andrii Nochkin
Для Олег Грица: Ви насправді вважаєте, що це сайт МОНУ? :-)
Коментувати
Луна
Дуже прикро що так ви вчинили, діти які написали хімію на високі бали, залишились крайніми. Бездарям дорогу, зелене світло!!! Так, потрібно же на контракт набрати, щоб медвузи не збанкрутіли!!! Ганьба нашій всій освітній системі!!!
Абітурієнт
Для Луна: А чому це бездарям??? Я згодна, що вчинили з дітьми не правильно і жорстоко!!! Це беззаперечно!!! Але діти з простих сільських шкіл крім хімії мають 180+ та 190+ з двох інших предметів. І на контракт беруть теж від 150 балів. Не треба принижувати інших.
Олег Грица
Для Абітурієнт: от не люблю такі дописи. це з МОНУ писали? що означає "крім хімії ...".і взагалі, я особисто не проти щоб дітям з сільської місцевості дати привілегії , АЛЕ вони мають тоді там і працювати. поясню. ще з ссср, щоб без проблем поступити у вуз переводились у 9-10 клас (це найкураще) до бабці/дідуся на село. після вузу звичайно ніхто в село не повертався. щось змінилось?
Коментувати
Луна
може поясните, чому так розтягли таблицю оцінювання? В 2016 році при 19 пороговому балі було за 68 правильних відповідей 188, а в 2017 при порозі 17, де повинно було бути 190 стало 186???? виходить слабших підтягнули, а сильніших зрізали. Що це? Це так ви підтримали дітей, які дійсно все вчили?
Олег Грица
Для Луна: коли нижчий поріг, тим більша резина. минулого року я писав що у жодній країні світу не має ніяких порогів. Україна саме продвинута! гугліть
Коментувати
Експерт
Шановні абітурієнти! Мені дуже шкода, що ви народилися у нашій "правовій" державі, яка робить все, щоб знищити свій народ і вас у тому числі. Невже ви цього не помічаєте і не розумієте. Держава, яка знищує свою економіку, держава, яка знищує свою освіту, держава, яка знищує медицину, держава, яка анічогісінько не робить для того, щоб зупинити війну, бо їй це вигідно. Невже ви думаєте, що цій державі крім "шоколаду" щось чи хтось потрібний. Повірте мені я знаю що говорю і мені від цього дуже сумно, бо я патріот.
Anna
Ниже формулка по которой баллы считают, если кому-то интересно))
Anna
file:///C:/Users/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%8F/Downloads/nakaz_99_2016.pdf
Олег Грица
Для Anna:не відкривається
Михайло Чиж
Для Олег Грица: Бо це - посилання на локальний ресурс. "file:///C:/Users/...." - посилання на документ, розміщений на її компі на диску С: Ділитись посиланням на нього в мережі Інтернет абсолютно безглуздо - доступ до нього буде тільки в локальній мережі (і то при умові, що папка Downloads розшарина). І це робить особа (Anna), що навчається в шеві на програмній інженерії (з її коментарів)
Коментувати
Олег Грица
так не порівнюйте з минулорічним. у 2016 р. пороговий бал склав/несклав був 19, цього року 17. тому і різниця.
Антон
Ну вкладайте вашу не понятну таблицю розразунків
Роман
В мене одного минулорічна шкала і тогорічна співпала. Як і показувало — 195.
Богдан
Кращеб зно небуло взагали ато сидиш имучишся зним Так буде краще для всіх хто згодет
Н-1
Еей!! 66 балів і 184??! А в минулому 186??? Мені хтось пояснить чому так??? Що за несправедливість??! Мало того, що завдання побудовані некоректно і занадто складно, ви ще й бали понижуєте??!!
Anna
Для Н-1: формула зависит от того склько людей напсало хуже вас
Коментувати
Максим
Подскажите пожалуйста у меня 63 правильных.В прошлом году при пороге в 19 у меня было бы 182, а сейчас при пороге в 17 всего 180. Как такое возможно?
Абітурієнт
Для Максим: Не переймайтеся, для цього року це прекрасний результат, Подивіться на сайті УЦОЯУ скільки у вас конкурентів. Вступите 100%!!!
Коментувати
Аня
Что за бред???????? Почему один п тот же тестовый балл в том году больше оценивался по 200 шкале чем в этом!!!!!!!!!!!!!
Антон
Для Аня: Аналогічно у меня 65 балов і в тому році коли прохідний був 19я б мав 184 бала а сьогодні при пороговом балі 17 я маю 183
Коментувати
Юлия
Для Ганны: а це свідчить про те, що скоро медичні університети, будуть просити щоб до них йшли як в ПТУ...
Ганна
Що цікаво, минулого року 12,5% учасників не подолали поріг "склав", тоді як цьогоріч аж 19%. Як гадаєте, про що це свідчить?
Олена
Для Ганна: В тому році тести були легші і питання зрозуміліші, тому діти і здали краще. А в цьому році вже "постарались", щоб більше завалити. Не зрозуміло лише одне, навіщо таке робити? Хто від цього виграє?
Н
Для Ганна: тупеют школьники. Или государство вступительную политику регулирует, повышаю сложность тестов.
Коментувати
Любомир
Експертна комісія молодці, змилосердилися над абітурієнтами.
Нахалка Наталія Борисівна
Для Любомир: якщо і пeпeносному змилосeрдилися, то підтримую. Особливо Вікуля.
Люда
Дуже милосердна комісія! Зрізали під корінь мрії дітей про вступ до медвузів, до того ж в останню мить! І це ми волаємо, що живемо в правовій державі! Це чиста дискримінація! Я багато років працюю в медицині і з впевненістю можу заявити що кращими лікарями стали ті, хто аж ніяк не був зразковими учнем і студентом!
Коментувати