Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з історії України

Поріг тесту ЗНО з історії України склав 27 балів

16 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2017 році дорівнюватиме 27 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України складає 23 168 осіб, що дорівнює 13,45% від загальної кількості учасників тестування.

19 червня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з історії України також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, дорівнював 94 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Нечего не понимаю У меня из 94 30 Порог 27 За шкалою 107 Я здала или нет?
Люда
Я набрала 35 правильних питань в балах - це 122 б. Я здала чи ні?
Оксана
Як пояснити дитині яка отримала медаль, що її не вручають на випускному вечорі тому що їх не встигли привести. Адже дитина її заробила. Куди звернутись для пояснення ситуації. І така дитина ще й не отримає вчасно свідоцтва з відзнакою. Отримає все пізніше в неофіційній обстановці.
ІРА
СЬОГОДНІ ВИРІШИТЬСЯ ДОЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЩО ПРОХОДИЛИ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ, ДАЙ БОЖЕ НАШИМ ВИСОКОПОСАДОВЦЯМ МУДРОСТІ ВИЗНАЧИТИ АДЕКВАТНО ПОРОГОВИЙ РІВЕНЬ БАЛІВ З ЦЬОГО ПРЕДМЕТУ ТОМУ ЩО ГЕОГРАФІЯ ВВАЖАЕТЬСЯ ДОСТАТНЬО СКЛАДНОЮ ЩОБ ПОДОЛАТИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАННЬ.
Стася
Привіт. Пробачте що теж таке пишу, але я трішки запуталась. Здавала історію і отримала такі результати: 119 результат за шкалою, а кількість тестових балів 34. Пороговий бал 127, але просто коментар нижче: "Світлана: Здала історію і отримала такі результати: 114 результат за шкалою. А кількість тестових балів 32. Підкажіть, я здала чи ні? Тарас Для Світлана: Здала" Мені стало цікаво, я здала?
Друзілла Галицька
Для Стася: Читайте уважно: пороговий бал - 27, а не 127. Якщо ви набрали 32, то це більше ніж 27. Отже взагалі то здала, а от чи вам того достатньо, вирішуйте самі.
Коментувати
Так просто
Діти, ви що, числа не можете порівняти чи співставити? Ви як ЗНО здавали? А потім батьки та вчителі бідкаються, що дітей валять на ЗНО чи в універі. Це ж елементарно.
Дзига
Якщо в мене 34 з 94 і 1199 з 100-200 я пройшла??????? Не можу зрозуміти ! Чи 119 це мало????
Вода
Набрав 100 балів з історії. Склав тестовий поріг?
BV_17
Що ж ви такі тупенькі? Сказано, що поріг 27!
АНЯ
ЯКИМ БУДЕ ПРОХІДНИЙ З ГЕОГРАФІЇ? ХТОСЬ ВЖЕ ЗНАЕ?
Оля
Якщо я написала зно на 58 з 94 =165 А дпа 26 тестових =8 Я пройшла поріг чи ні?
Ирина
Могут ли опустить еще пороговый балл по истории Украины??? Почему, по сравнению с укр. языком, он такой высокий???
Світлана
Здала історію і отримала такі результати: 114 результат за шкалою. А кількість тестових балів 32. Підкажіть, я здала чи ні?
Тарас
Для Світлана: Здала
Коментувати
Саша
Можно ли с баллами 170-175 попасть на бюджет? Украинский 172, история 170, английский 175
Julia Sarkisian
Для Саша: смотря куда
Коментувати
Петро
якщо я історію написав на 122 тестовий бал становить 35 а поріг з історії 27 то я здав чи ні
Ненавиджу ЗНО
Тестових 34, за шкалою - 119. Склала чи ні?Дякую.
Дар'я
Для Ненавиджу ЗНО: якщо б не склала, не було б оцінки в 200-бальній системі!
Коментувати
BV_17
З географії поставлять пороговий 30!))
Марго
Добрый вечер.Я по истории набрала 159 балов по биологи 157(неправильно перенесла в бланк)и по украинскому 164.Хочу поступить в мед.академию.В этом году на бюджет принимают выше с каждого предмета от 150 балов.Как вы думаете у меня есть шанс попасть на бюджет.Ответьте пожалуйста.
я
Для Марго: вы не поступите на бюджет.Думаю будет очень высокий проходной балл.
Коментувати
Влад
Я все здав, урааааааааа)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
947
Якщо 36 правильних а 125 балів то є прохідний чи ні?