Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 14 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з іноземних мов

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 14 тестових балів

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2017 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 14 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької або іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 11 923 осіб, що дорівнює 15% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 525 осіб, що дорівнює 23% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 156 осіб, що дорівнює 21% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 26 осіб, що дорівнює 22% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предметів. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 56 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неля
Того року прохідний-14,якщо добавлять 16 поінтів з аудіо,виходить логічно прохідний 18.Звідки 24?56 завдань-прохід 14,тобто 1/4 тесту.Зараз усіх 72,1/4 це 18.
Іван
Для Неля: Поріг щороку встановлюється спеціальною комісією на підставі результатів ЗНО поточного року. Тому що ви намагаєтеся вгадати - незрозуміло. Поріг буде 14 червня.
Неля
Я знаю коли,ким і як він встановлюється!Якщо Вам все зрозуміло,то дайте свої передбачення!Те що 14 червня то і так ясно всій Україні!
Коментувати
Anatoly Dukhnichenko
Не ходил на уроки в 11 классе, не ходил к репетиторам, просто хорошая практика общения в онлайн-играх и в скайпе, просто коммуникация с иностранцами по сети, и как итог - 172 балла)
III
Для Anatoly Dukhnichenko: Вы считаете, что это много-)))..... Мне 194 мало ( Сомнительно, что для нормального общения уровень 172 достаточен. Ну разве что в танчики...
Коментувати
Чому
При голосуванні комісією порогового балу вражає кількість членів комісії, які голосували. І так. Всього 18 членів комісії. За 24 бали-12, 23б. - 4, 21б-4, 25б-3, 28б-2. Маємо 25 голосів. Як бачимо члени комісії голосували по декілька разів. То за який бал вони віддали свій голос? Обьясните как получилось 25 голосов из 18
alex_ch
Для Чому: Видео посмотрите и процедуру поймете.
Вовік
Ахахахах, для мене прохідний це вже багато! Дай Бог хоть поріг пройти!
Коментувати
Cler Marchello
Если сделано 11 ошибок это сколько баллов? Это без сочинения
Алексей
Если у меня 13 балов, но написано сочинение будет ли у меня выше 13ти иди я все же не сдал?
Татьяна Власова
Для Алексей: Если ты сносно написал сочинение, то надо думать, хоть один бал, да заработаешь. Вот и получишь свой проходной балл.
Карина
за сочинение мин 3 или уже ничего
Вячеслав
за сочинение минимум 5
Коментувати
Anna
Вот вы все пишите что это плохо сравнивать все языки. Но ведь в прошлом году, когда действовали иначе, вышло что по одному предмету можно ответив на меньшее количество вопросов получить больший балл и это также весьма несправедливо. Здесь же все кто имеет 14 тестовых получат 100 , мне кажется так более справедливо. Ведь абитуриент который сдает англ не виноват что в этом году немецкий решили сдавать плохо подготовленные люди, в то время как с английским наоборот.
Natali Kashyba
До речі, оцінювати всі іноземні мови однаково було великою помилкою. Ви подивіться на якому рівні англ та іспанська... Вважаю що німецьку та іспанську треба знизити
Natali Kashyba
Хай ті розумники самі пройдуть те кляте зно. Як сидіти у комісії та "інооземніх" писати так ви розумні ага....
Абитуриент
Сравнивать основной иностранный язык (англ) с непопулярными франц, нем, исп было очень гениально. Хотели, чтоб абитуриенты сдавали французский, немецкий и испанский? Как-то теперь незаметно. Порезали на англ 17%, на других иностранных - по 25%. Очень справедливо, ничего не скажешь. БУДУЩИЕ АБИТУРИЕНТЫ, НЕ СДАВАЙТЕ ИНОСТРАННЫЕ ЯЗЫКИ ПОМИМО АНГЛ, ИНАЧЕ РАЗОЧАРУЕТЕСЬ !
Інна
Дуже недобре тим, хто складає німецьку. Найбільша ціна помилки з усіх іноземних вийде( А вступаємо нарівні