Osvita.ua ЗНО УЦОЯО апробує новий формат ЗНО з іноземної
УЦОЯО апробує новий формат ЗНО з іноземної

В Україні проведуть другий етап апробації нового формату завдань зовнішнього оцінювання з іноземної мови

УЦОЯО апробує новий формат ЗНО з іноземної

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть другий етап апробації нового формату завдань тестів ЗНО з іноземних мов. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Необхідність апробації викликана підготовкою до запровадження з 2018 року нового формату тестових завдань зовнішнього оцінювання з розуміння мови на слух для тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Передбачається, що апробація нового формату завдань тестів ЗНО буде проведена з 24 до 29 квітня 2017 року.

До участі у апробації буде залучено близько 5 тисяч випускників шкіл з усіх регіонів України.

У ході апробації випускники складуть предметні тести рівня B1 для школярів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня В2 для учнів, які вивчали іноземну на профільному рівні.

Графік проведення тестування та склад вибірки учасників апробаційного тестування буде затверджений Українським центром оцінювання якості освіти.

До 26 травня школи, випускники яких братимуть участь в апробаційному тестуванні, отримають інформацію про їхні результати.

Структурним підрозділам з питань освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій доручено створити умови для проведення апробаційного тестування.

Як відомо, Міністерство освіти разом з Українським центром оцінювання якості освіти другий рік поспіль проводять підготовку до впровадження обов'язкового тестування випускників шкіл з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Планується, що новий тест ЗНО з іноземної мови включатиме як завдання традиційних частин тесту – читання, використання мови та письмо, так і завдання з аудіювання.

Освіта.ua
11.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілля
Дуже цікаво буде подивитися, як у 2018 році будуть вводити обов’язкове ЗНО з англ. мови. Я навчаюся у гімназії, обрав медичний профіль. За законом я можу здавати лише 4 екзамени. Та що мені робити, коли мед. вузи вимагають здавати хімію, біологію та укр. мову, та ще й плюс математика або історія, англ. мова. Чому я маю здавати екзамени, що мені не потрібні для вступу до ВНЗ?? А кількість годин та підготовка до ЗНО з англійської мови не є досить фундаментальною. Якщо вже наша держава зорієнтуватися на іноземну мову, я сподіваюся, що буде вибір між обов’язковим екзаменом історії, математики та біології. Тоді кожен випускник зможе вибрати той предмет, який необхідний йому для вступу до ВНЗ
Олена
7 клас минулого року вчилися взагалі без підручників, жодного. У 8 класі підручники прийшли до школи у листопаді. Підручники , вибачайте, непотріб. І що тепер вони будуть цих дітей обов’язково перевіряти? Що МОН хоче побачити, якщо і так все ясно, як Божий день. Умов для оволодіння іноземними мовами у загальноосвітніх школах-0,. Завдяки, до речі, нашому МОНу. От і всі висновки. панове можновладці.
Александр Македонский
И как же эти господа собираются это все проводить в следующем году? Привезли учебники по новому Держстандарту (уже год 3-й, вроде бы он есть). Открываем учебник "панi" Калининой и Самойлюкевич. И что же мы там видим? Есть значок CD диска. Наверное, он должен сигнализировать о том, что это задание на аудирование. А как же его проводить? - спросите Вы. А ..уй его знает, ибо не удосужились наши ребята нанять native speakers, чтобы они озвучили тексты/задания. Просто п...дец. Я уже представляю, как в следующем году ЗНОшники будут слушать аудио, озвученное native speakers и, пардон, ох...вать от того, что они(дети) если и слышали англ. речь, то от пары учителей, которым не было лень хотя бы иногда самим скачать, самим найти, как, а главное где ученикам это все прослушать. Неужели, бл...ть, совсем не стыдно этим "людям" вверху?... Дайте нормальные учебники, с аудио и всем необходимым для обучения детей! Ну а потом, лет хотя бы через 5, вводите это самое аудирование на ЗНО...
Людмила
Для Александр Македонский: Погоджуюся на всі 100%; крім того як дітям з 2 уроками іноземної в 6-9 класах, де закладається добра основа володіння мовою, здати в подальшому ЗНО на достойний бал? Читати і перекладати зі словником, "не забувати алфавіт", часом щось сказати, але НЕ ЗНО, не міжнародні екзамени...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!