УЦОЯО апробує новий формат ЗНО з іноземної

В Україні проведуть другий етап апробації нового формату завдань зовнішнього оцінювання з іноземної мови

УЦОЯО апробує новий формат ЗНО з іноземної

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть другий етап апробації нового формату завдань тестів ЗНО з іноземних мов. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Необхідність апробації викликана підготовкою до запровадження з 2018 року нового формату тестових завдань зовнішнього оцінювання з розуміння мови на слух для тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Передбачається, що апробація нового формату завдань тестів ЗНО буде проведена з 24 до 29 квітня 2017 року.

До участі у апробації буде залучено близько 5 тисяч випускників шкіл з усіх регіонів України.

У ході апробації випускники складуть предметні тести рівня B1 для школярів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня В2 для учнів, які вивчали іноземну на профільному рівні.

Графік проведення тестування та склад вибірки учасників апробаційного тестування буде затверджений Українським центром оцінювання якості освіти.

До 26 травня школи, випускники яких братимуть участь в апробаційному тестуванні, отримають інформацію про їхні результати.

Структурним підрозділам з питань освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій доручено створити умови для проведення апробаційного тестування.

Як відомо, Міністерство освіти разом з Українським центром оцінювання якості освіти другий рік поспіль проводять підготовку до впровадження обов'язкового тестування випускників шкіл з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Планується, що новий тест ЗНО з іноземної мови включатиме як завдання традиційних частин тесту – читання, використання мови та письмо, так і завдання з аудіювання.

Освіта.ua
11.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аноним
Что не понравилось комментаторам? Я конечно не в курсе что там за тексты будут, но если я слушаю американский английский по несколько часов в день и уже не первый год, то чего мне бояться?
Аля
Ця панянка Гриневич вкрай о.уїла! Перш ніж грузити дітей на ЗНО такою лексикою яку не кожен викладач знає, відкрийте підручники з іноземних мов і подивіться рівень який вивчаєтсья і рівень який дає ця офігівша леді! Ви чисто сліпі? Таке враження що іноземну мову можуть здавати діти лише з великих міст або з спеціалізованих шкіл!! Ви хоча б усвідомлюєте що є ще діти зі шкіл, де в очі не бачили підручники з іноземних мов і користуються тим що залежалось в бібліотеці з часів СССР! Чим рік - тим більший УЖАС! Відкривши тести ЗНО 2016, можна побачити завуальований текст "ми зробили все, для того щоб ти, дитино, не здала і твої проблеми що ти не народилась роками раніше, тому що тоді було хоч трохи краще" Не освіта а л.йно!! За що ви так ненавидите тих дітей? Самі тупі сидите при владі, а від нас вимагаєте неможливого!
Anastasia Allen
Правда, що якщо ти пройшов апробацію з англійської мови і результати тебе задовольняють - ти можеш не складати основну сесію ЗНО?
Marta
А скільки лінгафонних класів є по Україні? Чому нема такого класу у кожній школі? Задумайтесь МОН. Забезпечте спочатку школи лінгафонними кабінетами, дисками та нормальними підручниками, збільшіть кількість годин на вивчення іноземної мови. А тоді вже й ЗНО запроваджуйте. Буде база у школі - будуть і знання, і результати!
Ілля
Дуже цікаво буде подивитися, як у 2018 році будуть вводити обов’язкове ЗНО з англ. мови. Я навчаюся у гімназії, обрав медичний профіль. За законом я можу здавати лише 4 екзамени. Та що мені робити, коли мед. вузи вимагають здавати хімію, біологію та укр. мову, та ще й плюс математика або історія, англ. мова. Чому я маю здавати екзамени, що мені не потрібні для вступу до ВНЗ?? А кількість годин та підготовка до ЗНО з англійської мови не є досить фундаментальною. Якщо вже наша держава зорієнтуватися на іноземну мову, я сподіваюся, що буде вибір між обов’язковим екзаменом історії, математики та біології. Тоді кожен випускник зможе вибрати той предмет, який необхідний йому для вступу до ВНЗ
Олена
7 клас минулого року вчилися взагалі без підручників, жодного. У 8 класі підручники прийшли до школи у листопаді. Підручники , вибачайте, непотріб. І що тепер вони будуть цих дітей обов’язково перевіряти? Що МОН хоче побачити, якщо і так все ясно, як Божий день. Умов для оволодіння іноземними мовами у загальноосвітніх школах-0,. Завдяки, до речі, нашому МОНу. От і всі висновки. панове можновладці.
Александр Македонский
И как же эти господа собираются это все проводить в следующем году? Привезли учебники по новому Держстандарту (уже год 3-й, вроде бы он есть). Открываем учебник "панi" Калининой и Самойлюкевич. И что же мы там видим? Есть значок CD диска. Наверное, он должен сигнализировать о том, что это задание на аудирование. А как же его проводить? - спросите Вы. А ..уй его знает, ибо не удосужились наши ребята нанять native speakers, чтобы они озвучили тексты/задания. Просто п...дец. Я уже представляю, как в следующем году ЗНОшники будут слушать аудио, озвученное native speakers и, пардон, ох...вать от того, что они(дети) если и слышали англ. речь, то от пары учителей, которым не было лень хотя бы иногда самим скачать, самим найти, как, а главное где ученикам это все прослушать. Неужели, бл...ть, совсем не стыдно этим "людям" вверху?... Дайте нормальные учебники, с аудио и всем необходимым для обучения детей! Ну а потом, лет хотя бы через 5, вводите это самое аудирование на ЗНО...
Людмила
Для Александр Македонский: Погоджуюся на всі 100%; крім того як дітям з 2 уроками іноземної в 6-9 класах, де закладається добра основа володіння мовою, здати в подальшому ЗНО на достойний бал? Читати і перекладати зі словником, "не забувати алфавіт", часом щось сказати, але НЕ ЗНО, не міжнародні екзамени...
нелля
я, учитель английского языка,хочу сказать мону, что они видимо специально делают зно по англ. языку таким сложным и оторванным от того, что, и в каких объемах дети учат в школе. Каждое третье слово в текстах зно не входило в школьную программу, откуда дети будут их знать? Словарем пользоваться нельзя. Цель такого зно- не проверить знания, а завалить детей, а потом обвинить. школу, что не научила. Дети и родители считают вас вредителями, а вы еще и аудирование хотите добавить. Хотя если ваша цель лишить наших украинских детей высшего образования-тогда выдействуете верно, целенаправленно добивая ту молодеж, которая еще осталась в Украине. Завышенная сложность зно по англ, языку- это геноцид украинских школьников!
Коментувати