Як написати власне висловлення на ЗНО

Освіта.ua пропонує учасникам ЗНО електронний посібник з підготовки до написання власного висловлення

Як написати власне висловлення на ЗНО

Успішне виконання тесту ЗНО з української мови та літератури, окрім вдалого виконання тестових завдань, залежить від уміння учасника тестування правильно написати відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення.

Освіта.ua пропонує учасникам ЗНО електронний посібник, що містить корисні матеріали, які допоможуть успішно виконати відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю тесту ЗНО з української мови і літератури.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на питання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, учасники тестування можуть обрати саме ті питання, що їх найбільше цікавлять. Це допоможе швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами та прикладами.

Використовуючи електронний посібник ви зможете ефективно використати час для підготовки, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.

ПЕРЕЙТИ ДО ПОСІБНИКА

Освіта.ua
27.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
MIHANZER
Ната, ти шалава йобана. СЛАВА УКРАИНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ната
Може, висловлювання? Грамотії! Ось кому на ЗНО не завадило б!
Иван Петриченко
Для Ната: Насправді правильно буде саме "висловлення".
Андрій
Для Ната: Українська мова має і слово "висловлювання", і слово "висловлення". Висловлювання - щось тривале в часі, процес, а висловлення - завершене в часі, результат. У ЗНО послуговуються саме терміном "висловлення". Тобто написати треба висловлення, завершений текст, результат ваших міркувань.
Голосzнарода
Для Андрій: суцільна бюрократія... Українська мова занадто тяжіє до синтетизму, і не зрозуміло звідки це береться у мови, яка зародилась між селян та кріпаків, і раптом в 21 столітті стає вишукано буржуазною (міщанською), навіть із замашками на аристократизм. Шановні освітяни, припиніть займатися буквоїдством, бо розростання синтетизму в мовленні мас ні до чого хорошо не приведе без міцьної економічної основи. Омг
Коментувати