Osvita.ua ЗНО Як написати власне висловлення на ЗНО
Як написати власне висловлення на ЗНО

Освіта.ua пропонує учасникам ЗНО електронний посібник з підготовки до написання власного висловлення

Як написати власне висловлення на ЗНО

Успішне виконання тесту ЗНО з української мови та літератури, окрім вдалого виконання тестових завдань, залежить від уміння учасника тестування правильно написати відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення.

Освіта.ua пропонує учасникам ЗНО електронний посібник, що містить корисні матеріали, які допоможуть успішно виконати відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю тесту ЗНО з української мови і літератури.

Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на питання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.

Працюючи із цими матеріалами, учасники тестування можуть обрати саме ті питання, що їх найбільше цікавлять. Це допоможе швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами та прикладами.

Використовуючи електронний посібник ви зможете ефективно використати час для підготовки, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.

ПЕРЕЙТИ ДО ПОСІБНИКА

Освіта.ua
27.04.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
MIHANZER
Ната, ти шалава йобана. СЛАВА УКРАИНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ната
Може, висловлювання? Грамотії! Ось кому на ЗНО не завадило б!
Иван Петриченко
Для Ната: Насправді правильно буде саме "висловлення".
Андрій
Для Ната: Українська мова має і слово "висловлювання", і слово "висловлення". Висловлювання - щось тривале в часі, процес, а висловлення - завершене в часі, результат. У ЗНО послуговуються саме терміном "висловлення". Тобто написати треба висловлення, завершений текст, результат ваших міркувань.
Голосzнарода
Для Андрій: суцільна бюрократія... Українська мова занадто тяжіє до синтетизму, і не зрозуміло звідки це береться у мови, яка зародилась між селян та кріпаків, і раптом в 21 столітті стає вишукано буржуазною (міщанською), навіть із замашками на аристократизм. Шановні освітяни, припиніть займатися буквоїдством, бо розростання синтетизму в мовленні мас ні до чого хорошо не приведе без міцьної економічної основи. Омг
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!