У МОН визначились з кандидатурою керівника УЦОЯО

Український центр оцінювання якості освіти очолить Вадим Карандій, який вже працював у центрі

У МОН визначились з кандидатурою керівника УЦОЯО

Міністерство освіти і науки вже розпочало підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. На цьому наголосив міністр освіти і науки Серій Квіт під час брифінгу у Будинку уряду, повідомивши, що відомство вже визначилось з кандидатурою на посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти.

За словами міністра, керівником центру буде призначено Вадима Карандія, який до вересня 2014 року вже працював в УЦОЯО на посаді першого заступника директора, а останній рік очолював державне підприємство "Інфоресурс".

Міністр повідомив, що під час проведення наради з новим керівником Центру, було прийнято рішення про часткове оновлення колективу центру, зокрема планується набрати нових ІТ-спеціалістів, а також про придбання нової техніки.

"Вадим Карандій скоро буде приступати до роботи і я думаю, що тут все буде гаразд. Можливо нам доведеться замовити нові тести, я цілком це допускаю", - сказав міністр.

Він також повідомив, що підготовка нових тестів зовнішнього незалежного оцінювання ще не розпочиналась.

"Можливо ми будемо цім займатися, зараз ми це вирішуємо. Але ми наступним роком вже займаємося", - запевнив міністр освіти і науки.

Як відомо, згідно з наказом МОН, у 2016 році одинадцятикласники проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. У період з 16 по 30 травня 2016 року випускники шкіл складуть іспити з трьох предметів: української та іноземної мов, а також з математики або історії за вибором випускника.

Також міністерство у 2016 році планує включити до системи ЗНО новий тест, який визначатиме загальні навчальні компетентності абітурієнтів. Результати ТЗНК будуть зараховуватися абітурієнтам, які закінчили школу до 2011 року, а також постраждалим учасникам Революції Гідності, які отримали інвалідність, військовослужбовцям, демобілізованим із зони проведення антитерористичної операції.

Освіта.ua
28.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мать
Люди добрые! Так где же узнать или кто скажет сколько предметов по ЗНО надо сдавать в мединститут в 2016 году??? Ребёнок поставил цель - быть доктором! К четырём репетиторам ходим, пятого искать? Я в шоке, где брать столько денег? Ау!!! Министр образования, услышь нас!!! Вы - "умники" истребляете нас как нацию!!! (Крик души!)
Ukrainka Ukrainka
Для Мать: тут два варианта: либо сдаете укр.мову +иностр.язык+предмет на выбор(два последних-это ДПА в форме ЗНО), а в июне еще 2 предмета в мединститут(биология, химия), либо второй вариант- медвузы меняют предметы для поступления, ну например - укр.мова+иностр.язык+химия (или биология)
Голосzнарода
Для Мать: А для чого Вам репетитори, коли вчителі в школі навчають, чи Ваша дитина не охоплена шкільною системою освіти? І подумайте добре, бо в радянські часи на лікаря вчитися йшли переважно ті, хто сам добре вчився без допомоги репетитора. Репетитор же потім не піде лікувати людей чи робити операцію замість Вашої дитини. Хоча може Вам і буде байдуже, коли Ваша дитина на той світ пару людей відправить.
Ukrainka Ukrainka
Брехня, хто хотів вступити в мед, завжди займався додатково, вступати було важче, багато хто з другої спроби не проходив, і ще я точно знаю,що червоний диплом в інституті це не синонім - гарний спеціаліст.
Коментувати
Аліса
"У період з 16 по 30 травня 2016 року випускники шкіл складуть іспити з трьох предметів: української та іноземної мов, а також з математики або історії за вибором випускника." якщо роботи перевірятимуться біля трьох тижнів, то коли дітям видадуть атестати? І коли ж закінчиться навчальний рік в 11-х класах?
Людмила
Для Аліса: Обов"язкові предмети будуть здаватись з 1 по 31 березня, про це вже десь писали, так що готуйтесь швидкими темпами
Коментувати
Мати
На жаль, ми живемо в краіні де за молодь ніхто не думає! В медичний вуз 5 предметів -це занадто! Бідні діти, знервовані батьки, нічого в нашій краіні не змінилось, стало ще гірше!!
Михаил
Цікаві люди, цікаве міністерство освіти. Люди в США подеколи не знають, хто іх президент, але вони знають, що іхнє життя не погіршиться. А у нас- чиновника змінили, а які будуть зміни? Але мене цікавлять конкретні питання- скільки максимально ЗНО можна здавати, три, чотири? вступ в медичний- кількість ЗНО разом з форматом ДПА, на ці запитання ніхто не збирається відповідати. Головне - ділити портфелі.
Мария Белая
Для Михаил: на ці питання відповіли вже, м-да. Бісять люди, які не розгортають закон, зате обурюються хтозна-чим.
кокс
Шановна Марія,не були б ви такі люб’язні,простудіювавши закон,пояснити нам,тупим ,риторичне запитання:"Які Зно потрібно в мед.інститут,або просто на біохімію Університету?
Mikhailo Klub
Повністю підтримую кокса. Ніби сам з вищою освітою, лауреат державних премій, перечитав надцять разів закон "про вищу остіту" , але так і не зрозумів- які ЗНО в мед чи біохімію, максимальна кількість ЗНО тощо. Марія, враження, що ви причетні до складання цього "закону", правильно- в лапках, або ви його самі не читали, або вам платять за такі коментарі.
Коментувати
всьо пропало
а казали, все, без діда нам кранти. а там ще стільки людей з минулого залишилось! успіхів, містер Горовіц (ці слова сказав Андерсен ступаючи на Місяць)
кокс
ЦИТУЮ:"Можливо ми будем цім займатися,зараз ми це вирішуємо.Але ми наступним роком уже займаємося"Мовники,і як Вам вислів Квіта .Літературно і грамотно,правда ж?І ця людина збирається проводити Зно з англ.,історії,математики,шановні предметники,я вам наперед співчуваю,добре,що викладаю хімію.
реалії
Ми думали,що по "бакланенню" людей всіх обійшла ВАНА,ну це,яка "працює",а виявилось,що Квіт- "круче"
реалії
НЕ СМІШІТЬ ПРАКТИЧНИХ ЛЮДЕЙ,ЯКІ ДРУЖАТЬ З МАТЕМАТИКОЮ,ВІДБУДЕТЬСЯ ЧУДО,ЯКЩО ЗНО ПРОВЕДУТЬ ХОЧА Б В ТОМУ ФОРМАТІ,В ЯКОМУ ВОНО БУЛО,ГРОШЕЙ НЕМАЄ,І ВИ ПРО ЦЕ ЗНАЄТЕ,А ПОПЕРЕДУ ЗИМА?!!!!!!!!!!!!!
Учитель
А я маю інформацію, що нові тести ЗНО - 2016 уже готуються, хоча це й непросто в нинішній ситуації.
Світлана
А чим "новий" буде краще "старого"? Хоч би не гірше, дай Боже.
Баба і Квіт
Для Світлана: не старий він...геть...молодий, повний сил і енергії...просто прохфесіонал!! От і все
Коментувати
Правдоруб
Клас, призначили керівником особу, яка шикувала там за часів Януковича, і яку Лікарчук вигнав за фінансові махінації.
Петро
Для Правдоруб: У Вас є підстави для такої заяви?
Баба і Квіт
Слухаючи заяви шокіна про стійке злочинне угрупування..можна і без доказів і без підстав...
Abit
Для Правдоруб: А Лікарчук був на посаді рік при Януковичу і Табачнику,і що з того?Для тебе ж, не дивлячись на це він ідол во плоті.А Карандію бажаю удачі і витримки,бо ж треба повертати довіру до УЦОЯО,і чистити корумпованих кадрів Лікарчука.
Коментувати