Хто і коли складатиме ЗНО у 2016 році

Зовнішнє незалежне оцінювання та державна підсумкова атестація буде проведена за зміненими правилами

Хто і коли складатиме ЗНО у 2016 році

Зовнішнє незалежне оцінювання та державну підсумкову атестацію у 2016 році планується провести за зміненими правилами. Відповідне рішення вже ухвалено Колегією Міністерства освіти і науки України і підписано міністром освіти і науки.

Відповідно до рішення колегії, зовнішнє незалежне оцінювання для бажаючих вступити до вищих навчальних закладів буде проведено з таких навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Результати ЗНО з української мови і літератури, однієї з іноземних мов, а також із математики або історії України будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної освіти для всіх випускників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2016 року.

Державна підсумкова атестація у формі ЗНО для випускників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації буде проведена з 01 до 31 березня 2016 року.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів складатимуть ЗНО у період з 16 травня до 30 червня.

Ті випускники, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів матимуть можливість скласти тести ЗНО з біології, географії, фізики, хімії та російської мови у період з 01 до 30 червня.

Також у 2016 році планується впровадження зовнішнього незалежного оцінювання загальних навчальних компетентностей та використання його результатів під час вступної кампанії. Такий тест при вступі до вищих навчальних закладів складатимуть випускники шкіл, які здобули середню освіту більше п’яти років тому, а також постраждалі учасники акцій громадянського протесту в період Революції Гідності, які отримали інвалідність та військовослужбовці, демобілізовані із зони проведення АТО.

Освіта.ua
15.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Чи потрібно випускникові 2015 року складати іспит з англійської мови?
Діма
Коли буде можна взнати де саме буде проходити здача ЗНО
Юлия
Какие классы сдают ЗНО в 2016 году? Если 9 классы, то в когда начнется регистрация? Скажите, пожалуйста!
Ирина
почалась реєстрація на пробе зно, чи на офіційне ??
Анна Веприцкая
пПровадження зовнішнього незалежного оцінювання загальних навчальних компетентностей это как?Я школу закончила 8 лет назад.
Оленка
"Випускники загальноосвітніх навчальних закладів складатимуть ЗНО у період з 16 травня до 30 червня" "Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року: Українська мова і література 5 травня (четвер)..." То коли починається зно - 16 травня чи 5 ???
Маркус Ауреліус
Для інвалідів дитинства відмінили всі пільги? І при вступі до вишу після другого курсу коледжу чи потрібно відшкодовувати вартість навчання коледжу щоби вступити на бюджет у виш?
USER
А якщо я навчаюсь в училищи, то коли мені здавати ЗНО? Бо на сайті училища вказано, що на 3 курсі, але я все на другому і по ідеї я маю бути в 11 класі.
Y L
Це щодо пробного ЗНО? Я уточнюю.ролролоролроророролроролролр
Y L
і ще запитання Якщо потрібно вибрати між другим і третім то за яким принципом я повинна вибирати?
Y L
І потрібно платити мені за всі три предмети. Якщо другий і третій в один час.
Y L
Якщо при вступі потрібно здавати 3 предмети, а саме укр.м. та літ, англійська м., історія України. Як правильно зареєструвати третій предмет. Я зареєструвала всі три, але другий і третій предмети висвітилися на один день і на одну годину. Як мені бути в цьому випадку?
Анна
Для Y L: На сьогодні йдеться лише про реєстрацію на пробне ЗНО. У правилах написано, що його можна пройти лише з двох предметів, українську мову і літературу і один за вибором, оскільки всі вони будуть проводитися в один день. Коли ж буде проводитися ЗНО для вступу, то всі тести буде розведено у числах і жодних співпадінь не буде. Краще обирати для пробного тестування той предмет, в якому менше впевнений. В такому випадку легше буде зорієнтуватися у питаннях при підготовці до ЗНО, тому чи треба платити за всі 3 - я б не радила!
.
Для Y L: це реєстрація на ПРОБНЕ зно, на вступ не впливає, рекомендоване для того, щоб зрозуміти процедуру.
Коментувати
Galina
Скільки прочитала документів, але так і не зрозуміла: "Коли складатимуть ЗНО в 2016 році випускники технікумів, коледжів, музичних училищ, училищ ? " У травні чи березні ????? Вибачаюсь за помилки.
Влад
Для Galina: У 2016 році ЗНО будуть здавати тільки випускники шкіл. У 2017 році будуть здавати ЗНО всі студенти названих Вами навчальних закладів. Але тільки для отримання атестата. Для вступу у ВУЗи - внутрішні випробування, які вони проводять. Поки що.
Інна
У 2016 році ЗНО складатимуть особи, які бажають вступати до ВНЗ, а не лише випускники загальноосвітніх навчальних закладів.
Інна
ЗНО з окремого премета буде проходити в один день для всіх учасників. ЗНО для випускників училищ, технікумів тощо не є обов’язковим.
Коментувати
Galina
Скільки прочитала документів, але так і не зрозуміла: "Коли складатиміть ЗНО в 2016 році випукники технікумів, коледжів, музичних училищ, училищ ? " У травні чи березні ?????
Марія
доброго дня, я поступила на бюджет, але через місяць забрала документи, яким чином мені складати зно у 2016 році?
Олександра
Для Марія: у березні
Коментувати
Satana_Claus
Хочу уточнить. Если я проживаю на территории АТО и по окончании школы имею аттестат ЛНР, могу ли я расчитывать на сдачу ЗНО или же обязательно требуется аттестат украинской школы?
Харитон Уебанов
Для Satana_Claus: Idi ot sudogo xach ebanii
Коментувати
миронович
доброго дня. а якщо я цього року посупила на бюджет але хочу знову поступати в інший вуз, яким чином мені скл зно?
Хачбек Накрутимов
В этом году будет 4 год как я работаю в макдоналдсе,мне сказали на роботе что надо пройти тест какой-то,где мне проходить ЗНО если я отбитый и ничиго не понимаю, пачиму мир так суров,и должен ли я сдавать зно обязательно?есть шанс набрать максимальный бал тоесть 150 по математике,патаму что у нас в макдоналдсе все умные я тоже хочу сдать зно и перейти на следующий уровень на универ ведь там стипендия больше чем наша зарплата,памагите пж
Артем Залужный
Да ну нафиг,еще и русский здавать,пора сваливать с этой страны!!
Арсений Яценюк
Шановні абітурієнти,у зв’язку з важким положенням в Україні,у 2017 році ви будете здавати ще один обов’язковий екзамен з Російської мови.Приносимо свої вибачення. З повагою прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
вот ЭТО уже и весело,
Для Арсений Яценюк: и необычно, и ... читать НЕ противно;-)
Коментувати