Максимальний бал ЗНО з англійської отримали 56 осіб

За виконання письмової частини тесту ЗНО з англійської 0 балів отримали 21% абітурієнтів

Максимальний бал ЗНО з англійської отримали 56 осіб

Максимально можливу кількість балів за виконання завдань тесту ЗНО з англійської мови набрали лише 0,02% абітурієнтів або 56 учасників тестування. Про це у своєму Facebook повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

"За виконання письмової частини, в якій потрібно було написати лист товаришу, 0 балів отримали 21% абітурієнтів... Кожен пятий (!!!!!) Із максимально можливою відмінною оцінкою (14 балів) письмову частину виконали лише 3645 учасників тестування, або 5% від їхньої загальної кількості", - зазначив директор УЦОЯО, коментуючи результати абітурієнтів з англійської мови.

"А тепер запитання без відповіді. Скільки у нас випускників спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, де англійська мова вивчається (чи має вивчатися) інакше, як у невеликих сільських школах? Із додатковою оплатою праці викладачів, із поділом класів на групи, із батьками, які щиро зацікавлені у результатах і можуть реально впливати на їхнє досягнення...", - наголосив Лікарчук.

Участь у тестуванні з англійської мови взяли майже 72 тисячі абітурієнтів. Максимальна кількість балів, що мали можливість набрати учасники тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 56 тестовим балам.

Тестування було проведено 10 червня. Результати учасників зовнішнього оцінювання з англійської мови були оголошені 25 червня.

Освіта.ua
30.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Александров
Я сдал ЗНО по английскому достойно, всё потому, что при подготовке со мной занимался лучший репетитор http://preply.com/ , хотя согласен с тем, что тесты сложные, и не совсем отвечают уровню знаний полученых в школе, а по сути ведь это просто срез знаний, а уж дальше будут другие программы, и другой уровень. Вот от уровня школьной программы и нужно исходить , и тем более рассуждать о низком результате ЗНО.
Максим Свобода
Не уверен, что ЗНО объективно оценивает уровень знаний, мой сын сдал IELTs на 7,5, а вот по ЗНО лишь 183,5
Велізарій
Я здав на 198,5 але я все одно згодний з одним: ЗНО з англійської слід удосконалювати!Воно не перевіряє навичок ні взагалі нічого.Має бути не 56 завдань,а як мінімум 80.Також там мають бути завдання,які відповідають реаліям НАШОГО ЖИТТЯ,а не всяке незнатищо про пральні!Також,що за неподобство з тими ж картинками про пральні?!Невже не можна було зробити ті картинки більші?А якщо якась людина поганий зір має?Тому до уваги всіх панів і пань знизу скажу виключно одне:Винні не вчителі,репетитори чи ще хтось,а УЦОЯО які не спромоглися виконати замовлення своїх платників податків!Я ставлю особисто вимогу:Негайно провести чистку укладальників тесту ЗНО з англійської мови,тобто звільнити їх усіх і набрати нових людей,які дійсно є професіоналами своєї справи і котрі укладуть нормальні тести,котрі не вимагатимуть від ДІТЕЙ знання професійної лексики ЛІКАРІВ,слюсарів чи ще чортзна кого!
Мария
Выпускники молодцы!и учителя молодцы! Макс бал по украинскому набрали 158 человек. Поэтому по английскому на мой взгляд результаты хорошие. А тесты и вправду бывают сложные. Но надо готовиться и готовиться!!! ЖЕЛАЮ ВСЕМ ПОСТУПИТЬ В ВУЗЫ!!!:)
олена
Чому немає розгорнутої інформації з французької мови, німецької та іспанської , скільки учнів набрали по 200 б. з цих мов ? Де інформація?
Ірина
Чому розповсюджується різна інформація щодо результатів ЗНО? http://7dniv.info/life/59433-rezultati-zno-2015-ne-duzhe-radsn.html
ну скажіть уже!!!
СКІЛЬКИ АБІТУРІЄНТІВ СКЛАЛИ МАТЕМАТИКУ НА 200 БАЛІВ???
Nina
Цікаво, скількі дітей з FLEX набрали 55-56 тестовых балів? Чому немає такої статистики? Чи їх в Америці 10 місяців теж не так вчили? Це також "запитання без відповіді"?
Тетяна
Ви питаєте про кількість випускників спеціалізованих класів, а ми хочемо спитати у вас, як ви можете ставити однакові критерії оцінювання до випускників, які вивчали англійську мову поглиблено та тих, хто не мав такої можливості. Для звичайної школи завдання ЗНО з англійської мови надскладні і їх нереально розв’язати лише користуючись знаннями, які нам дали за програмою загальноосвітньої школи.
Ірина
Точніше, 200 балів отримали 56 людей, тобто у них (55-56 тестових балів). Я уважно слухала трансляцію, у якій не один раз пан Лікарчук і його колеги говорили, що максимальний тестовий бал 56 отримали лише 6 людей. А от 200-бальників виявилося 56, враховуючи те, що для 200 балів цьогоріч допускається 1 помилка.
Євгенія
Господи, не можуть усі складати іспити на 200! Багато дітей складають на 170-190 балів і це вже добре. Не завжди іспити дають змогу показати всі свої знання. Але повірте, діти, які склали англійську на 170-190 не на багато гірше знають дану іноземну мову. І впевнена, що на практиці ці абітурієнти успішно можуть користуватися англійською.
Alisa
Вчителі іноземних мов беруть найвищу оплату за репетиторство! Ганьба!