Цього тижня відбудеться ЗНО з української мови

24 квітня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання одинадцятикласників та випускників минулих років

Цього тижня відбудеться ЗНО з української мови

У п’ятницю 24 квітня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у тестуванні візьмуть усі без виключення учні 11-х класів та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів. Цього року результати тесту одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Ще однією новацією цьогорічного тестування з української мови і літератури є можливість складати тест двох рівнів складнощі: базового або поглибленого. Також змінено систему оцінювання завдань, яка відтепер базуватиметься на принципі визначення порогового бала. Абітурієнти, які не подолають визначений експертами поріг, брати участь у вступній кампанії цього року не зможуть.

Сертифікаційна робота базового рівня у 2015 році містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання тесту базового рівня, складає 104 бали.

У свою чергу, до сертифікаційної роботи поглибленого рівня буде включено 74 завдання. 58 завдань тесту матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Усі пункти тестування розпочнуть зовнішнє оцінювання об 11-й годині 24 квітня. Учасникам ЗНО варто мати на увазі, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Для допуску до пункту ЗНО обов’язково необхідно пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! Учасники ЗНО під час тестування не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети та прилади.

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Що необхідно знати:

Освіта.ua
20.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Григорій
ЗНО найкращий спосіб вступити до ВНЗ і нічого складного в ньому нема. Як готуватись...як готуватись - вчитись з 1 до 11 класу, а не все в 11 зубрити. Нічого складного нема, нікого не примушують писати ЗНО з усіх предметів, нікого не примушують вступати до ВНЗ. Кому не подобається - ото точно тому не треба вища освіта і працювати головою.
наша завуч,
думаюча людина, надумала собі полегшити дітям житя і перекроїти розклад так, щоб діткам дати пару вільних днів перед ЗНО. Так у оно їй виказали по перше число, видавши, щоб не була "надто розумною", бо прийдуть перевіряльники, та "як візьмуть за хвоста, то мало не буде. Нікому. Ні їм, ні, ТИМ ПАЧЕ, їй". От вам і попереднє виховання совкове.
Учитель
Повністю підтримую попереднє висловлювання, до того ще перед ЗНО обовязково потрібно було пройти військово - польові збори. Хіба не можна було це зробити після ЗНО з української. Та ще нікому не зрозуміле оцінювання роботи. Невже не можна зробити сталу шкалу оцінювання. У такий час важкий, то ще далі на дітях експерименти проводять
просто вчитель
Мене цікавить, чим наші 11-класники так провинились перед Міністерством? жодного дня до підготовки ЗНОДПА не дають, так ще й за 24 квітня їм треба відпрацювати уроки або у другу половину дня або в суботу 25-го. Бідні-бідні діти.