Результати ЗНО оголошуватимуть з 19 червня

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься через Інтернет

Результати ЗНО оголошуватимуть з 19 червня

Результатом зовнішнього незалежного оцінювання є оцінка рівня навчальних досягнень абітурієнта з певного предмета, що визначається шкалою від 100 до 200 балів.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку встановлюється тестовий бал (сума балів за виконання тесту) кожного абітурієнта за виконання тесту, після чого відбувається конвертація тестових балів у оцінки за шкалою 100-200 балів.

Оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тобто вказує на місце результату абітурієнта серед результатів, отриманих іншими абітурієнтами з певного предмета (сесії) тестування.

Визначити власний тестовий бал абітурієнти можуть, порівнявши правильні відповіді на завдання тесту, що публікуються наступного дня після проведення тестування з певного предмета, та власні відповіді, надані при розв’язанні завдань тесту. Для цього учасникам ЗНО необхідно отримати власний тестовий зошит після завершення тестування. Схеми підрахунку тестових балів за виконання завдань різних форм з кожного предмета див. у розділі Підготовка до ЗНО.

Відповідно до календарного плану проведення ЗНО, офіційне оголошення результатів основної сесії зовнішнього оцінювання відбуватиметься у період з 19 червня до 8 липня 2014 року.

Оскільки для перевірки бланків відповідей абітурієнтів з різних предметів необхідний певний час, що пов’язано з об’єктивними факторами, та огляду на практику минулих років строки визначення результатів тестування абітурієнтів з різних предметів можуть коливатися від 10 до 20 днів від дня проведення тестування.

Враховуючи кількість абітурієнтів, а також наявність власного висловлювання, що перевіряються екзаменаторами, результати тестування з української мови орієнтовно визначатимуться впродовж 20 днів від дня проведення ЗНО.

Також 15-16 днів від дня тестування необхідно для визначення результатів учасників ЗНО з математики, історії України та іноземних мов.

Результати тестування з інших предметів можуть бути визначені впродовж 10-11 днів від дня проведення зовнішнього оцінювання.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде здійснюватися шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках абітурієнтів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Про дату оголошення результатів ЗНО з кожного предмета буде повідомлено додатково.

У день оголошення результатів ЗНО, Український центр оцінювання опублікує таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів із певного предмета.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів.

Результати зовнішнього оцінювання будуть внесені до електронної бази даних, яку використовуватимуть приймальні комісії вищих навчальних закладів для перевірки результатів зовнішнього оцінювання, зазначених в інформаційній картці абітурієнта.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Whatever
Друзі, чи вважатиметься за помилку те, що я НЕ використовував скороечення (I’m замість I am і т.д.) у своєму листі?
Петро
Для Whatever:; Я думаю що це не є помилкою.
Саня
Для Whatever: Это было неформальное письмо, можно и так и так
Коментувати